Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar O-karusell 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar O-karusell 4
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 6 juni 2018

H Lang

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terje AntonsenEidsvoll OL47:46
2Bent SkatvedtUllensaker OL48:11+0:25
3Terje BråtenUllensaker OL49:55+2:09
4Gaute FosstveitUllensaker OL50:48+3:02
5Øistein Fagerli NæssGjerdrum OL54:32+6:46
6Christoffer SlettenUllensaker OL58:52+11:06
7Anders HorveiFrogner OL1:01:17+13:31
8Kristian RyenUllensaker OL1:36:03+48:17
Tommy SkårbøUllensaker OLdiskvalifisert
Joakim RyenUllensaker OLdiskvalifisert
Ståle SønsterudbråtenGjerdrum OLdiskvalifisert

D Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trine BreenUllensaker OL50:41
2Ingrid RappGjerdrum OL1:04:59+14:18
Silje BreenPrivatdiskvalifisert

H Mellom

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ivar StrømstadUllensaker OL37:39
2Jan Tore GundersenEidsvoll OL42:03+4:24
3Håvard EikGjerdrum OL42:09+4:30
4Odd SlettenUllensaker OL44:01+6:22
5Hans LarsenGjerdrum OL52:01+14:22
6Robert ØksnesGjerdrum OL59:42+22:03
7Christopher G. HøeUllensaker OL1:07:05+29:26
Sjur NilsenGjerdrum OLdiskvalifisert

D Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Camilla FosstveitUllensaker OL56:36
2Inger DøhlenGjerdrum OL1:04:33+7:57

H Kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjetil HaugGjerdrum OL25:13
2Ivar MonsrudNes OL30:52+5:39
3Martin ReistadbakkGjerdrum OL33:06+7:53
4Oscar Wetting IversenGjerdrum OL39:16+14:03
5Brage FosstveitUllensaker OL39:25+14:12
6Jakob Ramse DønåsenGjerdrum OL40:30+15:17

D Kort

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL25:28
2Nanna BerganFrogner OL30:23+4:55
3Kristin Haugen ØgaardUllensaker OL32:11+6:43
4Nina EikGjerdrum OL32:24+6:56
5Bente AarhusNes OL38:40+13:12
6Unni GlomnesGjerdrum OL39:36+14:08
7Mary Elanor MclaughlinGjerdrum OL40:17+14:49
8Tuva NørveGjerdrum OL55:26+29:58

H Nybegynner

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Robin LyeHurdal OL24:24
Ole LyeHurdal OL18:08
Thomas RyenUllensaker OLdiskvalifisert

D Nybegynner

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vårin GjørsvikGjerdrum OL32:16
Erle FosstveitUllensaker OL48:34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor