Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar O-karusell 2 - WOD

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar O-karusell 2 - WOD
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 23 mai 2018

H Lang

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tommy SkårbøUllensaker OL31:32
2Bent SkatvedtUllensaker OL38:15+6:43
3Robin Larsson HovinUllensaker OL38:33+7:01
4Joakim RyenUllensaker OL39:07+7:35
5Roar SaxhaugEidsvoll OL40:36+9:04
6Tor StrandEidsvoll OL41:17+9:45
7Geir ElvhaugGjerdrum OL42:09+10:37
8Knut EngenNes OL42:29+10:57
9Håvard GundersenEidsvoll OL43:24+11:52
9Simen SaxhaugEidsvoll OL43:24+11:52
11Christer AnderssonUllensaker OL44:45+13:13
12Christoffer SlettenUllensaker OL45:25+13:53
13Simen ElvhaugGjerdrum OL45:28+13:56
14Tron Erik HovindUllensaker OL47:53+16:21
15Odd GundersenEidsvoll OL50:09+18:37
16Kristian RyenUllensaker OL52:02+20:30
17Gaute FosstveitUllensaker OL54:24+22:52
18Jan Tore GundersenEidsvoll OL54:46+23:14
19Håvard EikGjerdrum OL1:02:06+30:34
Lars SaxhaugEidsvoll OLdiskvalifisert
Dag ØkernFrogner OLdiskvalifisert

H Mellom

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom Arne AndersenEidsvoll OL34:47
2Svein AndersenEidsvoll OL45:10+10:23
3Erling AmdahlEidsvoll OL45:52+11:05
4Jan SveenUllensaker OL48:04+13:17
5Jon Erik JohnsenEidsvoll OL48:57+14:10
6Christopher G. HøeUllensaker OL57:33+22:46

D Mellom

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje BreenPrivat32:42
2Solveig EltonPrivat37:10+4:28
3Nina GundersenEidsvoll OL40:23+7:41
4Berit SaxhaugEidsvoll OL41:09+8:27
5Tina ØkernFrogner OL47:35+14:53
6Anna SveenUllensaker OL53:34+20:52

H Kort

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alexander SlettenUllensaker OL23:42
2Aksel RueUllensaker OL25:58+2:16
3Gunnar FosstveitUllensaker OL31:37+7:55
4Kevin RommetvedtEidsvoll OL31:40+7:58
5Even EnghEidsvoll OL32:06+8:24
6Stig WiikUllensaker OL34:06+10:24
7Kjetil HaugGjerdrum OL34:15+10:33
8Mathias AndreassenUllensaker OL35:51+12:09
9Ivar MonsrudNes OL36:38+12:56
10Sjur NilsenGjerdrum OL36:52+13:10
11Thomas RyenUllensaker OL37:24+13:42
12Alvin AndersenEidsvoll OL43:19+19:37
13Geir AndersenEidsvoll OL43:20+19:38
14Brage FosstveitUllensaker OL52:17+28:35
15Liam HaywardUllensaker OL1:04:23+40:41

D Kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL33:49
2Kristin Haugen ØgaardUllensaker OL33:57+0:08
3Leah Larsson WiikUllensaker OL34:06+0:17
4Janne AndreassenUllensaker OL36:09+2:20
5Kjersti EggenUllensaker OL37:05+3:16
6Eline Eggen AndreassenUllensaker OL38:23+4:34
7Jenny Ringkilen JohansenGjerdrum OL50:23+16:34
8Vigdis RingkilenGjerdrum OL50:50+17:01
9Laila HaywardUllensaker OL1:04:23+30:34

H Nybegynner

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik SaxhaugEidsvoll OL22:17
2Geir Arne HjelleUllensaker OL33:10+10:53
3Haakon Aarhus MegrundNes OL39:06+16:49
4David Elias LundhUllensaker OL51:51+29:34
5Lucas August LundhUllensaker OL51:53+29:36

D Nybegynner

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirin Andersen MarimoEidsvoll OL31:05
2Jenny Hjelle AskeliUllensaker OL33:19+2:14
3Toril Hedlund AndersenUllensaker OL33:25+2:20
4Elin HjelleUllensaker OL33:30+2:25
5Mari Haugen ØgaardUllensaker OL35:34+4:29
6Ragnhild HaugenUllensaker OL35:43+4:38
7Mathea Aarhus MegrundNes OL39:11+8:06
8Bente AarhusNes OL39:30+8:25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor