Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2018 - Løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2018 - Løp 4
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 4 juni 2018

Herrer A-løype

4 200 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Johan BrekkeLillomarka OL34:048:06
2Andreas RambergØstmarka OK39:22+5:189:22
3Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL39:28+5:249:23
4Torstein WangNTNUI41:05+7:019:46
5Eirik Høst FossgardLillomarka OL41:51+7:479:57
6Mathias BenjaminsenLillomarka OL43:48+9:4410:25
7Erik HolterLarvik OK45:37+11:3310:51
8Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL46:07+12:0310:58
9Paul TorvundOslostudentenes IK46:30+12:2611:04
10Tore SannesLillomarka OL48:05+14:0111:26
11Hallvard FjærLillomarka OL51:36+17:3212:17
12Roar BrændenLillomarka OL52:11+18:0712:25
13Mathias Pedersen VoldLillomarka OL54:48+20:4413:02
14Stanislaw RitterLillomarka OL56:43+22:3913:30
15Truls AngellLillomarka OL57:04+23:0013:35
16Hallvard BergIL Tyrving57:23+23:1913:39
17Johnny JohansenLillomarka OL59:56+25:5214:16
18Knut FossgardLillomarka OL1:03:14+29:1015:03
19Lars Audun VoldLillomarka OL1:03:47+29:4315:11
20Uno Hanslien1:04:51+30:4715:26 Last ned GPS-spor i gpx-format
21Assaf Bar-NathanLillomarka OL1:11:34+37:3017:02
22Sjur SæterenLillomarka OL1:13:18+39:1417:27
23Finn Roar HalvorsrudLillomarka OL1:16:48+42:4418:17
24Harald SørensenLillomarka OL1:35:07+1:01:0322:38
25Steinar HansenLillomarka OL1:37:08+1:03:0423:07
Peter NylundHaugerud IFdiskvalifisert
Arne DybdahlLillomarka OLdiskvalifisert
Eskil BrændenLillomarka OLikke startet
Martin GranlyLillomarka OLikke startet

Damer A-løype

4 200 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Toril HallanLillomarka OL47:1011:13
2Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL47:14+0:0411:14
3Ann Kristin HøgsethLillomarka OL54:03+6:5312:52
4Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL56:10+9:0013:22
5Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL59:24+12:1414:08
6Netta Bar-NathanLillomarka OL1:00:52+13:4214:29
7Maria Rørvik HaverLillomarka OL1:03:03+15:5315:00
8Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL1:05:20+18:1015:33
9Jorunn BlindheimLillomarka OL1:08:20+21:1016:16
10Trude FixdalIL Koll1:08:53+21:4316:24
11Line SletnerLillomarka OL1:14:23+27:1317:42
12Line Bar-NathanLillomarka OL1:24:30+37:2020:07
13Anne RusteLillomarka OL1:29:50+42:4021:23
14Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1:37:29+50:1923:12
15Aase MestadLillomarka OL1:40:49+53:3924:00
16Elin BrekkeLillomarka OL1:44:31+57:2124:53
17Sunniva HalvorsrudLillomarka OL1:52:48+1:05:3826:51
Lene ColquhounLillomarka OLdiskvalifisert
Merete RørvikLillomarka OLdiskvalifisert
Vibeke HøstLillomarka OLikke startet

Herrer B-løype

3 100 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mats Olav BergLillomarka OL32:1510:24
2Johan MattssonLillomarka OL35:51+3:3611:33
3Ove HildrumLillomarka OL40:24+8:0913:01
4Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL44:09+11:5414:14
5Egil HusethKamp/Vestheim IF44:57+12:4214:30
6Kai Halvorsen AarekolSiemens45:29+13:1414:40
6Oliver RudenLillomarka OL45:29+13:1414:40
8Jonathan WoodhouseLillomarka OL46:50+14:3515:06
9Rasmus D. EastwoodLillomarka OL47:47+15:3215:24
10Øyvind SkaretLillomarka OL48:32+16:1715:39
11Edward WoodhouseLillomarka OL51:20+19:0516:33
12Audun AmundalPrivat52:12+19:5716:50
13Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL54:24+22:0917:32
14Håkon BogasonLillomarka OL54:52+22:3717:41
15Thomas Bølstad MartinsenPrivat1:04:19+32:0420:44
16Terje Eriksen1:08:50+36:3522:12
17Trond BotnenLillomarka OL1:09:01+36:4622:15
Leon IngjerLillomarka OLdiskvalifisert
Knut M. OlsenLillomarka OLikke startet
Morten Ødegaardikke startet

Damer B-løype

3 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frøy GrøndahlLillomarka OL42:2913:42
2Elena GrandLillomarka OL43:45+1:1614:06
3Line RudenLillomarka OL48:32+6:0315:39
4Ingunn Høst FossgardLillomarka OL53:44+11:1517:20
5Goro UrsethÅs-NMBU Orientering54:13+11:4417:29
6Kirsti BergIL Tyrving59:42+17:1319:15
7Gro EllegaardVang OL1:15:23+32:5424:19
8Kjersti NormannPrivat1:18:02+35:3325:10
9Ragnhild BergPRIVAT1:18:05+35:3625:11
10Elisabeth EriksenPrivat1:19:51+37:2225:45
Kristin FleisjeNittedal OLdiskvalifisert

Herrer C-løype

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias LinløkkenØstmarka OK39:2118:44
2Stian LillegårdLillomarka OL41:19+1:5819:40
3Erlend OtterleiØstmarka OK44:18+4:5721:05
4Torbjørn LundebyLillomarka OL45:56+6:3521:52
5Jan IlsethHamar OK58:28+19:0727:50
6Alfred Holtan SanderudLillomarka OL59:17+19:5628:13
7Tor HenriksenLillomarka OL1:12:44+33:2334:38

Damer C-løype

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL35:4417:00
2Annike SelmerBækkelagets SK1:07:03+31:1931:55
3Beate MoldestadSkanska Norge 1:08:56+33:1232:49
4Beate BergshaugPrivat1:09:01+33:1732:51
Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OLdiskvalifisert
Anne SjønnesenLillomarka OLdiskvalifisert
Elisabeth StrandbergLillomarka OLdiskvalifisert
Anett Warnstrømdiskvalifisert
Siri LarønningenLillomarka OLikke startet

Voksne Nybegynnere

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isabelle Øvremo22:4912:40
2Arnfinn SjønnesenLillomarka OL55:19+32:3030:43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor