Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammo-Cup etappe 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-Cup etappe 2
Arrangørorganisasjoner: Elverum OK / Gjø-Vard OL / Ringsaker OK
Dato: onsdag 23 mai 2018

N-åpen

1 700 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sindre Alm-KristiansenVang OL21:5812:55
Ane BeitdokkenLillehammer OK15:138:57
Erik BeitdokkenLillehammer OK15:499:18
Maren Bleken RudVang OL13:117:45
Sivert DåsnesVang OL41:5124:37
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK11:106:34
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK16:049:27
Thea Alund HoleSnertingdal IF Orientering40:1523:40
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering45:2026:40
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL23:2113:44
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL18:2810:51
Marie KalgraffRingsaker OK22:0412:58
Mats KalgraffRingsaker OK42:4725:10
Eline KravdalGjø-Vard OL14:398:37
Aksel KrogstieRingsaker OK22:0913:01
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll26:2815:34
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK12:067:07
Eirin Melgalvis BilstadVang OL20:2612:01
Peder Melgalvis BilstadVang OL18:0710:39
Ville Langgård MunchLillehammer OK15:168:58
Signe NygårdGjø-Vard OL28:2816:44
Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering26:3715:39
Andreas SkistadGjø-Vard OL24:2114:19
Daniel SkistadGjø-Vard OL25:1414:50
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL31:5518:46
Sofie TaraldsenLillehammer OKdiskvalifisert
Nora DybvikLillehammer OKikke startet
Johannes HøieGjø-Vard OLikke startet
Bea Langgård MunchLillehammer OKikke startet

D 11-12

1 990 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina Bleken RudVang OL20:5010:28
2Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering25:59+5:0913:03
2Ida Øverli StøenLillehammer OK25:59+5:0913:03
4Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL26:01+5:1113:04
5Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering26:06+5:1613:06
6Johanne BergLøten o-lag26:15+5:2513:11
6Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL26:15+5:2513:11
8Helene KokslienSnertingdal IF Orientering45:26+24:3622:49
9Therese HolmenSnertingdal IF Orientering1:00:31+39:4130:24
10Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL1:00:33+39:4330:25

D 13-14

3 010 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL33:5411:15
2June Rogstad BekkevoldLøten o-lag33:55+0:0111:16
3Henriette BergLøten o-lag33:59+0:0511:17 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Emma DåsnesVang OL34:02+0:0811:18
5Live Raknes SogstadGjø-Vard OL34:15+0:2111:22
6Emma Visted-HansenGjø-Vard OL34:16+0:2211:23
7Mathilde OustadLøten o-lag34:25+0:3111:26
8Anne FrøislandVang OL34:29+0:3511:27

D 15-16

3 480 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine KravdalGjø-Vard OL25:517:25
2Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK27:38+1:477:56
3Martine SkjelsvikLillehammer OK31:42+5:519:06
4Emma Bangstad BergersenHamar OK33:43+7:529:41
5Astrid RognstadHadeland OL37:36+11:4510:48
6Berthe TesloHadeland OL41:52+16:0112:01
7Caroline EideGjø-Vard OL50:52+25:0114:37

D 17-20

3 890 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL31:258:04
2Agnethe HasliGjø-Vard OL33:40+2:158:39
3Ingeborg RognstadHadeland OL33:48+2:238:41
4Charlotte EideGjø-Vard OL41:06+9:4110:33
5Kamilla LomeHamar OK1:05:15+33:5016:46

H 11-12

1 990 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen Holm GrønengLillehammer OK13:296:46
2Even LienGjø-Vard OL13:32+0:036:48
3Emil Tonjer FingarsenElverum OK13:33+0:046:48
4Simen AntonsenRingsaker OK17:24+3:558:44
4Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll17:24+3:558:44
6Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange17:25+3:568:45
7Nikolai TesloHadeland OL24:52+11:2312:29

H 13-14

3 010 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL21:327:09
2Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK21:33+0:017:09
3Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL22:41+1:097:32
4Anders TaraldsenLillehammer OK32:46+11:1410:53
5Erik WallinSnertingdal IF Orientering1:08:30+46:5822:45
6Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering1:08:38+47:0622:48

H 15-16

3 890 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK25:416:36
2Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL26:00+0:196:41
3Vegard RanestadHamar OK27:42+2:017:07
4Grunde IsaksætreGrue IL28:05+2:247:13
5Mats LindaasElverum OK29:30+3:497:35
6Sindre Grøv SvensenLillehammer OK29:32+3:517:35
7Sigurd KvammeOL Toten-Troll40:16+14:3510:21
8Gaute LindaasElverum OK49:16+23:3512:39
Lars WallinSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orienteringikke startet

H 17-20

4 320 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein Svaland DaleVang OL29:076:44 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Morten HarkinnRingsaker OK29:16+0:096:46
3Njaal Ellegaard MelbyVang OL29:36+0:296:51
4Simen BallangrudOL Toten-Troll29:37+0:306:51
5Fredrik SveenVang OL42:20+13:139:47
6Martin AlfeiLøten o-lag45:23+16:1610:30
Iver HyttebakkLøten o-lagdiskvalifisert
Even LindaasVang OLdiskvalifisert
Elias ØhmanGjø-Vard OLikke startet

C-Åpen

1 990 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ylva SlotnæsSnertingdal IF Orientering21:0310:34
2Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK21:56+0:5311:01
3Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK24:49+3:4612:28
4Sunniva Alm-KristiansenVang OL28:47+7:4414:27
5Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL29:00+7:5714:34
6Jørgen HarkinnRingsaker OK44:26+23:2322:19
7Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering44:42+23:3922:27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor