Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 5 / WOD

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 5 / WOD
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 23 mai 2018

Lang

5 400 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigve VågsnesOppsal Orientering46:238:35
2Ragnar TonjerNydalens SK48:52+2:299:02
3Olav EideBækkelagets SK54:40+8:1710:07
4Anders BjergaardNydalens SK54:52+8:2910:09
5Anders StorbråtenLidingø55:22+8:5910:15
6Jørn SundbyLarvik OK58:04+11:4110:45
7Skage GrønnebergHeming Orientering59:15+12:5210:58
8Vidar BenjaminsenLillomarka OL1:00:03+13:4011:07
9Jostein Bø FløystadPrivat1:00:22+13:5911:10
10Ludvig RødnesOppsal Orientering1:00:31+14:0811:12
11Svein NygårdNorges Bank BIL1:00:41+14:1811:14
12Mikael OlaussonOslostudentenes IK1:01:47+15:2411:26
13Morten HeierFossum IF1:03:14+16:5111:42
14Jon KaarbyNydalens SK1:03:29+17:0611:45
15Magne JutulstadBækkelagets SK1:03:42+17:1911:47
16Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1:04:19+17:5611:54
17Rolv Anders SystadLyn1:06:45+20:2212:21
18Stig HeirAsker Skiklubb1:07:40+21:1712:31
19 Paul TorvundØstmarka OK1:08:12+21:4912:37
20Bjørn GrindeOslostudentenes IK1:08:56+22:3312:45
21Georg BuggeAas Jakobsen1:08:59+22:3612:46
22Stein BlomsethVålerenga1:12:29+26:0613:25
23Eskil ÅsmulOL Trollelg1:14:29+28:0613:47
24Runar BjørhovdeBækkelaget1:16:13+29:5014:06
25Øyvind ThømtIndre Østfold OK1:16:40+30:1714:11
26Eivind RuthVBIL1:16:41+30:1814:12
27Ståle HeitmannFossum IF1:17:20+30:5714:19
28Einar LofthusNydalens SK1:18:03+31:4014:27
29Håkon Berg LofthusPrivat1:21:42+35:1915:07
30Harald Østgaard LundIL GeoForm1:25:13+38:5015:46
31Hallvard BergIL Tyrving1:26:01+39:3815:55
32Bjørne SyverstenPrivat1:26:59+40:3616:06
33Per OsenStatoil BIL1:30:18+43:5516:43
34Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:37:20+50:5718:01
35Knut OnsagerIL GeoForm1:39:00+52:3718:20
36Håkon BuggePrivat1:41:12+54:4918:44
37Sindre LangaasNydalens SKikke godkjent
38Jan Fredrik HelgakerVBILikke godkjent
39Harald IweIL GeoFormikke godkjent
40Wolfgang KampelBækkelagets SKikke godkjent
41Eirik W. MoeLierbygda OLikke godkjent
42Frode KamsvågIL Tyrvingikke godkjent
43Gard Martin JohnsonOppsal Orienteringikke godkjent
44Jon Ivar JuvikStatnett BILikke godkjent
45Halvor SaunesNydalens SKikke godkjent
46Audrun UtskarpenOslostudentenes IKikke godkjent

Mellom

3 900 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje MathisenOpen iT43:5311:15
2Odd Arne LianIL Koll47:20+3:2712:08
3Eldbjørg NarumFossum IF50:49+6:5613:01
4Arne TorgersenForsvarsdep52:35+8:4213:28
5Marianne NjåsteinIL Tyrving53:03+9:1013:36
6Stein MellaPraxair53:46+9:5313:47
7Per Kristian EkebergIL Tyrving54:12+10:1913:53
8Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn55:46+11:5314:17
9Sigbjørn ModalsliFossum IF57:16+13:2314:41
10Knut Anders LøkenFossum IF57:24+13:3114:43
11Hanne Maria  VisterOslostudentenes IK58:18+14:2514:56
12Lars BenestadGrane IL58:25+14:3214:58
13Martin GranlySiemens Oslo58:33+14:4015:00
14Peer StiansenNydalens SK58:40+14:4715:02
15Anne DanielsenNydalens SK1:01:16+17:2315:42
16Geir Andreas NesetPrivat1:01:39+17:4615:48
17Sidsel NørstebøIL Tyrving1:04:06+20:1316:26
18Anne LofthusLillehammer OK1:04:55+21:0216:38
19Tormod ØvergaardVestre Akers SK1:05:02+21:0916:40
20Runa SkyttersæterHeming Orientering1:05:44+21:5116:51
21Karen Marie Eid KaarbyNydalen SK1:10:03+26:1017:57
22Harald RikheimRådtassene1:11:42+27:4918:23
23Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1:12:08+28:1518:29
24Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving1:12:20+28:2718:32
25Roar BjordalOppsal Orientering1:12:32+28:3918:35
26Esben BachOslostudentenes IK1:14:31+30:3819:06
27Rune HultgreenIL GeoForm1:14:44+30:5119:09
28Jon FossFriskis&Svettis1:15:21+31:2819:19
29Stig Hultgreen  KarlsenIL GeoForm1:15:59+32:0619:28
30Bjørn SandelienVegdirektoratet1:16:53+33:0019:42
31Kjersti ThoStabæk IF1:20:28+36:3520:37
32Lars LøkenEsso Sport1:20:44+36:5120:42
33Arne KongsnesOppsal Orientering1:22:49+38:5621:14
34Finn GangePrivat1:24:17+40:2421:36
35Tor LeaNydalens SK1:26:34+42:4122:11
36Bjørn EgnerHeming Orientering1:29:04+45:1122:50
37Toril EineEsso Sport1:29:26+45:3322:55
38Jon C. FougnerHeming Orientering1:31:59+48:0623:35
39Nora UrsinBærum kom1:33:18+49:2523:55
40Tor OmmundsenVBIL1:34:01+50:0824:06
41Nina Standal OpsahlIL GeoForm1:40:55+57:0225:52
42Jarle NilsenSiemens1:50:24+1:06:3128:18
43Henrik LisbyHamokikke godkjent
44Morten Tandberg EriksenOUS BILikke godkjent
45Merete BuggeSTAMIikke godkjent
46Kristian RuudBækkelagets SKikke godkjent
Helle HundseidIL Tyrvingikke godkjent

Kort

2 000 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise HugdalLillomarka OL38:2819:14
2Knut Tore SolheimNydalens SK39:33+1:0519:46
3Kåre KnudsenIL GeoForm46:00+7:3223:00
4Øystein MadsenHaugerud IF49:59+11:3124:59
5Eyvind AasIL GeoForm51:07+12:3925:33
6Gisela SundelinPrivat54:26+15:5827:13
7Theo SæterNydalen56:47+18:1928:23
8Kaare SolhjellPrivat1:06:33+28:0533:16
9Knut HangeraasIL GeoForm1:14:52+36:2437:26
10Ingvald SevaldsonIL GeoForm1:23:31+45:0341:45
11Alfred FidjePrivat1:29:24+50:5644:42
12Odd FidjePrivat1:29:27+50:5944:43
13Inger Lise BjordalOppsal Orientering1:29:36+51:0844:48
14Mari ElisenbergHamar OKikke godkjent
15Vorin BottenOslostudentenes IKikke godkjent
16Ørnulf FremmingMeteorologenikke godkjent
17Sigurd HaugerudIL GeoFormikke godkjent
18Kirsti HugdahlNorsk Hydroikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor