Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka 2018 - Løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2018 - Løp 1
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 7 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL3885993
Assaf Bar-NathanLillomarka OL3886561
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Vidar BenjaminsenLillomarka OL3414067
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3567088
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Roar BrændenLillomarka OL
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Brynjar FredheimLillomarka OL3882263
Finn Roar HalvorsrudLillomarka OL
Espen JakobsenIL Tyrving
Johnny JohansenLillomarka OL
Arne KongsnesOppsal Orientering
Martin NilssonLillomarka OL3676988
Peter NylundHaugerud IF3952595
Rudi B OlsenLillomarka OL3782901
Harald SørensenLillomarka OL3880143
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017

Damer A-løype (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877589
Jorunn BlindheimLillomarka OL3504479
Elin BrekkeLillomarka OL3881638
Lene ColquhounLillomarka OL3877917
Randi EgelandKlubbløs
Marit B. EithunNittedal OL3780756
Vibeke HøstLillomarka OL3880739
Aase MestadLillomarka OL3885928
Charlotte OlsenNydalens SK188891
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL3880556
Anne RusteLillomarka OL3883709
Maria Rørvik HaverLillomarka OL3880689
Merete RørvikLillomarka OL204205
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3881075

Herrer B-løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemens189000
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Vidar BerteigIL GeoForm3940756
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Knut FossgardLillomarka OL3881398
Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL3883105
Steinar HansenLillomarka OL3886033
Edward WoodhouseLillomarka OL
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285

Damer B-løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Stenberg BergKlubbløs
Sharon BroadwellIL GeoForm
Mette BørsethLillomarka OL
Elena GrandLillomarka OL187012
Frøy GrøndahlLillomarka OL3885324
Reidunn HallanLillomarka OL
Sunniva HalvorsrudLillomarka OL3882594
Ingunn Høst FossgardLillomarka OL3884533
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Kaja KvandeKlubbløs
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884

Herrer C-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leon IngjerLillomarka OL3661360
Stian LillegårdLillomarka OL3885944

Annonser

IOF Eventor