Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Grenlandskarusellen 8

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 8
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 7 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 67 påmeldte deltakere.

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid BruemPorsgrunn OL179252
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL241320
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424

D 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine AusenNTNUI184487
Astri Marie RemmePorsgrunn OL92304
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lene FlatinSkien OK211786
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL222212
Gro PedersenOK Skeidi504630
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne HerumOK Skeidi89670
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli KlovningPorsgrunn OL221368

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Flatin ErichsenSkien OK211704
Gaute NysæterSkien OK170884
Eirik Bøgeberg OstrøPorsgrunn OL241430

H -12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL223770

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037

H 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole FlaattenOK Skeidi91507
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Åsmund HasaasOK Skeidi191166
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Børge NordliPorsgrunn OL183877
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Lars Rune LieOK Skeidi206364
Christian Ask LilleaasPorsgrunn OL241427
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Hans Christian MeenPorsgrunn OL203282
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Helge GisholtOK Skeidi238122
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per FuruheimSkien OK504507
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Dag KristensenOK Skeidi206256
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL236303
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Rolf LyePorsgrunn OL200511
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

Fri løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Peter Preben PrebensenSkien OK212819

Annonser

IOF Eventor