Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sørreisa OL

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sørreisa OL
Arrangørorganisasjon: Sørreisa OL
Dato: lørdag 9 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 56 påmeldte deltakere.

AM8km (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø
Håkon BrynjulfsenOK Silsand158074
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Svein Harald HansenOK Silsand506352
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø192913
Børge HarveyIL BUL-Tromsø501155
Håvard Krey HansenOK Silsand502922
Ottar K KvaalStorsteinnes IL71995
Jon MarcussenHarstad OL213021
Ruben OlsenOK Silsand95866
Vegar SkildheimIL BUL-Tromsø504496
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL243771
Vegard StangnesOK Silsand95814
Kristian StrømBardu IL177551
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099

AM6km (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune GraversenIL BUL-Tromsø503965
Atle IversenIL BUL-Tromsø192305
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807

AMB4,5 km (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø204753
Leif GulbrandsenSørreisa OL205982
Gunnar KvaalStorsteinnes IL197172

CM3,5km (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jim Sigve AlbertsenSørreisa OL184305
Gerhard BrandseggIL Kampen168526
Roar FlydalIL BUL-Tromsø96617
Vebjørn JohnsenHarstad OL213594
Ola Bahr LilandHarstad OL
Gjermund OsdalHarstad OL211910
Stian Olufsen YttergårdSørreisa OL

NM2km (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Valdemar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL197174
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL

AK8km (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Margrete GaskiBardu IL205412
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125

AK6km (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219487
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø168551
Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø503511
Ingvild OsdalHarstad OL225198

AKB4,5km (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235839
Gro Kari Hvideberg HansenMålselv IL181512
Kari LofthusIL BUL-Tromsø91044
Guri LøkseSørreisa OL145399
Anne UrsetIL BUL-Tromsø170789
Mia UrsetIL BUL-Tromsø501100

CK3,5km (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235814
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235941
Åse FlydalIL BUL-Tromsø501065
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Hilde HanssenSørreisa OL68109
Ingvild Blomseth HelgesenSørreisa OL184511
Anna WintherStorsteinnes IL197065

Annonser

IOF Eventor