Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NØK Sprintcup løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NØK Sprintcup løp 2
Arrangørorganisasjon: Vingelen IL
Dato: onsdag 25 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 51 påmeldte deltakere.

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline Rød FeragenTynset IF205970
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL186861
Maria sæther VerdeniusVingelen IL189069

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Emilie SchärerKvikne IL213321

D 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorun BækkenOs IL181814

D 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgit Wikan BergIL Nansen503105
Sissel BolstadTynset IF227620
Ragnhild DåsnesOs IL83196
Elisabeth EspelandTynset IF216748
Bente HortenVingelen IL203370
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71311
Liv MeliIL Nansen132976
Britt Laila NilsgårdRøros IL483749
Anne Mette NormannTynset IF504589
Marit Eggen NyaasTynset IF206907
Britt Vangen SandvoldTynset IF228436
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari OsmoenOs IL181473
Inger Johanne SimensenOs IL62149

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Mari HaagensenOs IL62410
Sigrid MeliOs IL165398
Solveig VingelenVingelen IL92146

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias StålemOs IL213076

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon DirfeldtOs IL212872
Truls LunåsmoTynset IF236795

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian Rød FeragenTynset IF502773
Jakob HøsøienTynset IF227619
Jørgen SchjølbergTynset IF501269

H 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir EspelandTynset IF203667
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BergIL Nansen413164
Per EngebakkenIL Nansen503002
Petter GullikstadRøros IL483728
Torger HøsøienTynset IF191248
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740
Jan Jacob VerdeniusVingelen IL192237

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge SundbergRøros IL483732

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergIL Nansen165400
Erik HaagensenOs IL217154
Johan Arnt JohansenTynset IF502650
Bjørn Ivar RyenVingelen IL174877
Steinar SimensenOs IL62148
Tore StubbeNord-Østerdal OK71709

Annonser

IOF Eventor