Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbmesterskap og torsdagsløp nr. 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbmesterskap og torsdagsløp nr. 5
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: torsdag 10 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

N-åpen (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Erik BeitdokkenLillehammer OK217719
Margit Norunn BrønmoLillehammer OK233852
Severin BrønmoLillehammer OK
Trond BrønmoLillehammer OK
Markus FinsandLillehammer OK224420
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Henrik JørgensenLillehammer OK224226
Ingrid JørgensenLillehammer OK217828
Eline KjøsLillehammer OK
Martin Lien StøenLillehammer OK233620
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Ville Langgård MunchLillehammer OK224021
Madison ReidLillehammer OK233807
Mina ReidLillehammer OK233817
Alma Rosenberg RotevatnKlubbløs
Isak SkappelLillehammer OK224415
Olav SkjåkLillehammer OK233723
Merete Welhaven SteenKlubbløs
Sofie TaraldsenLillehammer OK212593
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK234110
Ann Magritt TronstadLillehammer OK
Fredrik Funderud WedumLillehammer OK192403

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Serine JørgensenLillehammer OK217724

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaja Skappel HalvorsrudLillehammer OK224119
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fanny Horn BirkelandLillehammer OK87031
Inger Liv BjerkreimLillehammer OK165110
Guri Stenseth KjøsLillehammer OK98032

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK204727
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Valborg MadslienLillehammer OK182160

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege SolerødGjø-Vard OL76108

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Johan SkjåkLillehammer OK213804

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Anders TaraldsenLillehammer OK224297
Christian Funderud WedumLillehammer OK177842

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785

H 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Helge BirkelandKlubbløs
Kjetil Hagtvedt DammenLillehammer OK412052
Hans Olav KjøsLillehammer OK
Marius StaffLillehammer OK216850
Torgeir SulheimLillehammer OK505598
Øyvind WiggenByåsen IL500061

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BeitdokkenLillehammer OK191317
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Thomas JørgensenLillehammer OK191312
Robert ReidLillehammer OK
Kjetil SkjåkLillehammer OK224426
Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK181685
Børge TaraldsenLillehammer OK234336

H 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai FunderudLillehammer OK505846

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag SulheimLillehammer OK187130

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361

Annonser

IOF Eventor