Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til O-landsleir

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: O-landsleir
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 3 august 2018 - onsdag 8 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 447 påmeldte deltakere.

HL/OLL (fre-ons) utøver (374)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Edvin AakreEgersund OK223935
Axel AaldeNydalens SK210600
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Jonas AarsethNydalens SK228404
Stein Aas StræteRingerike OL198554
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb157497
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Tobias AlstadFrol IL195842
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521
Erlend AuneByåsen IL200441
Stine AuneNidarøst OK213563
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Amanda AxelsonEiker OL213690
Mille Baastad BergIL Tyrving211509
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Marie Lien BackstrømHalden SK506241
Marius BakkeFossum IF186911
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Henrik BelboSteinkjer OK212174
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Arne BerganKongsberg OL502336
Gaute BerganNydalens SK502486
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Julie BerntzenFet OL225581
Ella BerstadHeming Orientering237773
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Tina BoothKristiansand OK213740
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Mari BrendeFossum IF505202
Gina BrevikØstmarka OK212046
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Peder BryggenHalden SK202091
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Erlend BørliFossum IF504152
Gabriel CallananWing OK203540
Stella S. DahleFana IL233713
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb503559
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Vetle DrageKongsberg OL502338
Emma DåsnesVang OL213609
Johan EgerKongsberg OL500586
Einar EideByåsen IL209976
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Mari EidsmoFreidig505186
Elias EidsvågGanddal IL234016
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL212555
Emma EngehultNotodden OL213060
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Tobias EspedalNydalens SK501469
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Adrian FagerlandSturla, IF233685
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Eskil FrischknechtAlta OL506806
Eirik FrostAlta OL506761
Erle FrostAlta OL179911
Gard FrostAlta OL502117
Anne FrøislandVang OL213777
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering200475
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Emil GrønliFreidig211762
Henrik GudimØstmarka OK212620
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Magne GuttvikWing OK213289
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø168551
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Hege HallanOK Skøynar206280
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805
Mons Løfaldli HansenWing OK234517
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Vida Helland-HansenIL Tyrving217061
Alf Kristian HelleHalden SK225071
Ulrik HellenTIF Viking208676
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Sara HetlandHaugesund IL Orientering212852
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Anja HoleFørde IL225359
Tiril HolenKonnerud IL228510
Stella HolmboeIL Tyrving191265
Iris HolstIL Tyrving181925
Linnea HolstIL Tyrving192323
Henrik R HoltHedrum OL186936
Mikkel HoltFreidig184323
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering212638
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Helene Alsos HöglinHarstad OL211912
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136
Isak Jacobsen-GaskiBardu IL187978
Malene JebsenHeming Orientering506802
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Vegard JermstadSteinkjer OK204813
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Oskar JohannessenBjerkvik IF506589
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Serine JørgensenLillehammer OK217724
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Mikkel KatlaFossum IF203103
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Tiril KihleKonnerud IL500282
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Anders KlavenesSandefjord OK239078
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Ane Malene KolstadFreidig180130
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Maria KostølKristiansand OK198036
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Marie KvarmeSturla, IF183830
Christopher LadimOK Moss212141
Sondre LadimOK Moss503554
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Erlend LangeggenKongsberg OL211331
Sven Bergset LangvikIL Veten504586
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving211364
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Lars LienGjø-Vard OL187270
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering212775
Alexandra LinløkkenØstmarka OK203516
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Petter Andreas LonaWing OK212595
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Iver Gjedrem LundVerdal OK227791
Kristin LundanesEmblem IL212200
Ea LunøeNydalens SK502930
Birk Bell LysakerFana IL211313
Brage Bell LysakerFana IL211903
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Harald MansaasFet OL225522
Hanne MarcussenHarstad OL213022
Trude MarkhusVerdal OK181876
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226295
August MaskeFreidig212807
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Julie MeinickeIL Tyrving170926
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Olav MelheimSturla, IF197793
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Kristian Norum MeløysundNydalens SK192914
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
June MunkebyFrol IL213659
Linnea MunkebyFrol IL195841
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK212436
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Oliver NilsenFossum IF213244
Anna Aurora NolteFreidig224051
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL180942
Kristin NordgårdNotodden OL222160
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217338
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200
August Hopstad NykvistWing OK223811
Alida OftedalÅlgård Orientering227555
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
John OtterleiØstmarka OK179410
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering194888
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Vegard RanestadHamar OK176005
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Serine Skogeng ReitenEmblem IL212161
Nikolai RenolenWing OK504504
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Victor RingdalHaugesund IL Orientering
Iver RingheimLarvik OK195549
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Andrea H. RogndokkenFet OL202998
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Astrid RognstadHadeland OL180263
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Halvor RudningenHemsedal IL186190
Jostein RøFreidig203648
Tobias RøddeGanddal IL197866
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering183906
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Marie SaugestadNydalens SK501013
Oda ScheeleNydalens SK501067
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL234921
Jørgen SchjølbergTynset IF501269
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Mina Borgejordet SimonesNotodden OL213054
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428
Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL212149
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Paul Johan SlungaardHeming Orientering201915
Silje SlungaardIL Tyrving502441
Kristine SolbakkenIL Tyrving505502
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering235930
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Ida SolliMo OK212966
Frida SolsrudNydalens SK187089
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Ådne Krogstad StendahlFrol IL207673
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Henning StrandIL BUL-Tromsø506834
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Lars-Børge StrømsvikMeløy OK203421
Elias StubberudNydalens SK500557
Maria StødleKristiansand OK186299
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Håkon SæternesByåsen IL502484
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063
Tord SølvbergIL Veten223715
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Iselin SørensenSturla, IF82105
Brage TakleKristiansand OK198046
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Berthe TesloHadeland OL502452
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Elia ThorvikNydalens SK181021
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering212483
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Jakob TorgersenHalden SK204760
Karoline TorøKongsberg OL183883
Sindre TusetSteinkjer OK212111
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Sindre UlsakerHemsedal IL229630
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Sigurd VatnFrol IL187160
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Håvard VeieOK Skøynar206180
Aksel VeskeOK Skøynar204339
Pia Young VikNydalens SK502698
Kristine Bog VikaneFana IL213410
Benjamin August VikenTverlandet IL197783
Maren VikenByåsen IL192325
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb199999
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854
Kristian ØstermannHeming Orientering187042
Live ØstvoldHeming Orientering181518
Mari ØverbyKongsberg OL217555
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

HL (fre-søn) utøver (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar BaklidKonnerud IL212561
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Olav Kristian LundKongsberg OL228395
Jon MarcussenHarstad OL213021
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877

OLL (søn-ons) utøver (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering204662

HL/OLL (fre-ons) leder (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtAkershus og Oslo222524
Trine AlsosHarstad OL68457
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Lars BerglundRingerike OL504705
Ragnhild BrevikAkershus og Oslo504579
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Gøril EideByåsen IL199490
Gro Sandstad EidsmoFreidig160461
Mia EngehultNotodden OL197857
Audun FingarsenElverum OK215579
Bjørn Anders FlågenAkershus og Oslo209873
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
June HerredsvelaAkershus og Oslo224180
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Bente HortenVingelen IL203370
Hans Olav HygenAkershus og Oslo186840
Helge JørgensenHaugesund IL Orientering192235
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Eivind LonaWing OK211262
Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL211239
Kirsti LysakerHordaland211312
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Kristine RomørenAkershus og Oslo225232
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Janita SkogengEmblem IL199610
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Heidi Krogstad StendahlFrol IL233823
Matias SølvbergIL Veten
Ole TørnqvistHordaland233713
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Mona Lund VeieOK Skøynar206178
Kenneth VikenTverlandet IL201013
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

HL (fre-søn) leder (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AaldeAkershus og Oslo188722
Arild AndresenFossum IF165904
Tore BjørnerødOK Moss195675
Therese HaareKonnerud IL182032
Morten HelminsenFredrikstad SK
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF192581
Ivar LundanesAkershus og Oslo200904
Fredrik SaugestadAkershus og Oslo502706
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Karianne StrømmeHordaland235225
Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering191232
Sigrun Hernes YtterbøAkershus og Oslo207530

OLL (søn-ons) leder (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena AxelssonAkershus og Oslo224261
Thea BaastadAkershus og Oslo
Audun BerstadAkershus og Oslo
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK220887
Guro BryggenHalden SK242412
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481
Ellen LadimOK Moss192251
Øyvind Johannessen LinneboAkershus og Oslo504450
Nina Marie UndelandSturla, IF159663

Annonser

IOF Eventor