Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Råtassløp og O-Gøy Cupen - løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Råtassløp og O-Gøy Cupen - løp 2
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: tirsdag 12 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 50 påmeldte deltakere.

Åpen 3B (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethIL Koll213437
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Raphael Guedes Barreiros NetoKlubbløs505677
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Elias KleivaNydalens SK500158
Emanuel KleivaKlubbløs
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK224026
Henrikke Li KuråsNydalens SK224443
Juni Hagelid NorheimNydalens SK225085
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Anders Næss-UlsethHeming Orientering192204
Helene ScheeleNydalens SK211807
Idun Skjerve-HansenNydalens SK1111111
Marius Fenstad SkjærstadNydalens SK
Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK213768
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119

Åpen 2C (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver Aarum-UlvåsNydalens SK213625
Silja BerstadHeming Orientering211293
Birk Bosrup Kvalbein BlyverketNydalens SK224223
Christian Berge GjellestadNydalens SK231394
Ida Berge GjellestadNydalens SK231519
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
August Lea KabbeNydalens SK213494
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Live R. LøbergNydalens SK224890
Birk Falch MildeNydalens SK224832
Otto Figenschou PiraHeming Orientering234185
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Anna Elisabeth RyghHeming Orientering225323
Aksel Victor SanchisHeming Orientering195780
Lisa SkogmoNydalens SK225091
Caroline SlungaardHeming Orientering234111
Alfred TeigNydalens SK244049
Nils Erlend Soldal UrsinNydalens SK

Åpen 1N (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Bosrup Kvalbein BlyverketKlubbløs217763
Martin Amlie BrennaHeming Orientering221207
Rakel Elina BryhniHeming Orientering
Bjørn Jakobsen BrændHeming Orientering233881
Sigrid Jakobsen BrændHeming Orientering233942
Elise Marie S. BullHeming Orientering233735
Laura Amalie FlisterNydalens SK224933
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK225017
Erle Lund-IversenHeming Orientering233830
Ida Mesteig-RobøleNydalens SK224939
Annika Næss-UlsethHeming Orientering172350
Tiri E. Rasch-HalvorsenHeming Orientering233603
Emma Johanne RyghHeming Orientering225564
Karoline Marie RyghHeming Orientering225247
Hans Wilhelm ThommessenHeming Orientering234196
Edvard Werring ThorvikHeming Orientering

Annonser

IOF Eventor