Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Lang
Arrangørorganisasjon: Suldal Orienteringslag
Dato: lørdag 18 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 185 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)225066
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Eiril LaugalandÅlgård Orientering222286
Vetle LaugalandÅlgård Orientering212196
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Selma Johanne Skiri MosbakkSandnes IL (Rogaland)242458
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Maren OftedalÅlgård Orientering212181

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)224216
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Ingri Helena HavrevollSuldal Orienteringslag217129
Sara HetlandHaugesund IL Orientering212852
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Anna TaksdalGanddal IL188955

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje NerheimSuldal Orienteringslag

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb158564
Merel DirksenSauda Orienteringsklubb223982
Nora SvendsenGanddal IL211917

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine BolstadGanddal IL206193
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)39208
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)60583
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Anita SælevikHaugesund IL Orientering183669
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi L.H. BirkelandEgersund OK224927
Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb223909
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Inger Tone NygårdEgersund OK184113

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530

H -10 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Eliah Haus-ReveSandnes IL (Rogaland)
Kevin HavrevollSuldal Orienteringslag
Saimon HavrevollSuldal Orienteringslag
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering211761
Ask Strømme LyftingsmoSuldal Orienteringslag
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)223595
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

H 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)212329
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Sander HavrevollSuldal Orienteringslag217132
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)223970
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Marius RøddeGanddal IL211906
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Trym Strømme LyftingsmoSuldal Orienteringslag
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Øystein TveitSuldal Orienteringslag
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

H 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb180485
Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb220783
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Elias EidsvågGanddal IL234016
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb224153
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Tobias RøddeGanddal IL197866
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sven StielstraSauda Orienteringsklubb214811

H 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Sander StielstraSauda Orienteringsklubb187322
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Erik LimaGanddal IL209922
Glenn Tore LølandSauda Orienteringsklubb506691
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Bjørn Egil VikseHaugesund IL Orientering239374

H 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb223987
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering504279
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Stig Morten NerheimSuldal Orienteringslag129206
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb216847
Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb505862
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL192222
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Oddvar TaksdalGanddal IL501146

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Peter DirksenSauda Orienteringsklubb187254
Trond LamarkGanddal IL184425
Einar MartinsenVikebygd IL209430
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering222627
Tom Steinar NærheimSuldal Orienteringslag
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Henning SundbyGanddal IL225587
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Harry BreilandÅlgård Orientering228413
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Knut Ove LienSauda Orienteringsklubb237766
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Sigved GramstadHaugesund IL Orientering182056
Geir HusdalTIF Viking226952
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Kjell SvihusGanddal IL501674
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

B-Åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)158628
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Kjersti Eikemo TveitSuldal Orienteringslag86551
Øyvind Nærheim FjellhaugenSuldal Orienteringslag
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Torunn LaugalandÅlgård Orientering184598
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Jon NærheimSuldal Orienteringslag217141
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730
Tore RøddeGanddal IL206300
Arild SvihusGanddal IL206298
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995
Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb225254
Ann Charlotte WallHaugesund IL Orientering208728
Marta ØvstebøSuldal Orienteringslag

C-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Silje BergeSandnes IL (Rogaland)
Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)212903
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204570
Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)224803
Elisabeth MolvikSandnes IL (Rogaland)
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)224761
Lars WikstrømHaugesund IL Orientering211748

Annonser

IOF Eventor