Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til VestMjøsa-cup 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 2
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: onsdag 16 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 56 påmeldte deltakere.

N (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Johanne Tomter LøkkebøSnertingdal IF Orientering234233
Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering211687
Andreas SkistadGjø-Vard OL239574
Daniel SkistadGjø-Vard OL242414
Tobias SkoglundGjø-Vard OL
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL224719

C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering234060
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering501148
Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering234055
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Helene KokslienSnertingdal IF Orientering213641
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Mats LigaardenGjø-Vard OL217261
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL224981
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

B (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Håvard GjestvangOL Toten-Troll223689
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Even LienGjø-Vard OL187269
Roar SkoglundGjø-Vard OL217374
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Maren SogstadGjø-Vard OL191242
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll215632
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Espen TorsethGjø-Vard OL191068
Celine VistedGjø-Vard OL212563
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

A (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Matthias LeibundgutOLV Hindelbank218102
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Lars LienGjø-Vard OL187270
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Lars LodgaardRaufoss IL Orientering502663
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Jakob MoOL Toten-Troll197755
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

Annonser

IOF Eventor