Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Saltenkarusell 5 - Bueskytebanen, Arlia

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Saltenkarusell 5 - Bueskytebanen, Arlia
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 5 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 39 påmeldte deltakere.

C-Løype (2 km) (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea BertheussenTverlandet IL221004
Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering212242
Kornelia NjållaTverlandet IL201092
Tilde StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering212268

B-løype (3 km) (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering129756
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering204588
Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering206482
Magnus KrogstadTverlandet IL201021
Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering226051
Inger Johanne LindahlBodø og Omegn IF Orientering226156
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering224845
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Andrea NjållaTverlandet IL217706
Vilde Wikevand NormannTverlandet IL217868
Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering200712
Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering97886

A-løype (4 km) (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering216339
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering502666
Per HøivaagTverlandet IL224941
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering82249
Jørgen NjållaTverlandet IL217802
Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering215090
Endre W NormannTverlandet IL217893
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering192245
Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering204709
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178
Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering411308
Benjamin August VikenTverlandet IL197783
Kenneth VikenTverlandet IL201013

A-løype (6 km) (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering226048
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering504806
Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering192548
Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering203321
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129

Annonser

IOF Eventor