Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Saltenkarusell 3 - Saltstraumen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Saltenkarusell 3 - Saltstraumen
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 15 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 42 påmeldte deltakere.

N-løype (1,5 km) (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering212287

C-Løype (2 km) (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea BertheussenTverlandet IL221004
Kornelia NjållaTverlandet IL201092

B-løype (3 km) (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering129756
Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering217789
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering212638
Per HøivaagTverlandet IL224941
Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering226159
Lisbeth JordbruValnesfjord IL97425
Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering206482
Richard KringhaugValnesfjord IL158533
Magnus KrogstadTverlandet IL201021
Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering153887
Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering97423
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering224845
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Andrea NjållaTverlandet IL217706
Jørgen NjållaTverlandet IL217802
Endre W NormannTverlandet IL217893
Vilde Wikevand NormannTverlandet IL217868
Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering200712
Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering91254
Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering226051
Benjamin August VikenTverlandet IL197783

A-løype (4 km) (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tereza BohacovaKlubbløs
Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering192119
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering502666
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering204588
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Anders KureBodø og Omegn IF Orientering91245
Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering235924
Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering215090
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering91258
Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering411308
Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering91255
Kenneth VikenTverlandet IL201013
Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering184306

A-løype (6 km) (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin HosetNydalens SK504806
Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering192548
Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering203321

Annonser

IOF Eventor