Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NØK-karusell, løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NØK-karusell, løp 1
Arrangørorganisasjon: Os IL
Dato: lørdag 12 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 76 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Lie-GranvoldKvikne IL213795
Endre SiscaloOs IL212942
Amalie StrandKvikne IL206283
Kaja Staff ValstadNittedal OL224038

D -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren BrynhildsvollOs IL212779
Hedda HylenTynset IF200955
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515
Mina RamloOs IL211773
Bertine Tønder-NilsskogTynset IF224172
Maria sæther VerdeniusVingelen IL189069

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Fanny Staff ValstadNittedal OL501472
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL186861

D 11-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AaenTynset IF200960
Tiril FonnåsTynset IF201016
Oda NymoenKvikne IL206175
Ida SchärerKvikne IL213564
Eline Flaa SørensenKvikne IL224481

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida HøsøienTynset IF191217
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Astrid SchjølbergRøros IL78751
Guro SchjølbergTynset IF166982
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Emilie SchärerKvikne IL213321

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Hansæl-NergaardKvikne IL206285

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erling JordetTynset IF202396
Birk Tønder-NilsskogTynset IF223592

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Horten JordetVingelen IL203272
Peder Angel Lundquist LangenOs IL212010
Truls LunåsmoTynset IF236795
Bennet SauerOs IL211940

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Meli NarjordOs IL211828
Jørgen SchjølbergTynset IF501269
Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL188718

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109

H 2C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergIL Nansen165400
Steinar SimensenOs IL62148

D 2,5A (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin BredalslienIL Nansen503927
Jorun BækkenOs IL181814
Sunniva Johaug RyenOs IL236499
Sigrid MeliOs IL165398
Anne Mette NormannTynset IF504589
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Grete UrsetVingelen IL216897
Ragnhild UtstumoVingelen IL241888
Solveig VingelenVingelen IL92146

H 2,5A (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars ButtingsrudVingelen IL98096
Oddvar ErlienVingelen IL192269
Reidar MyliusÅlen IL174345
Leif Arne NytrøenTynset IF244550
Bjørn Ivar RyenVingelen IL174877
Ottar RyenOs IL237997
Tor ØstvangOs IL229651

D 3,5B (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth EspelandTynset IF206516
Anne Mette GrøtliKvikne IL184561
Bente HortenVingelen IL203370
Liv MeliIL Nansen132976
Britt Laila NilsgårdRøros IL483749
Britt Vangen SandvoldTynset IF228436
Marte Kvittum TangenTynset IF204580
Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF180879

H 3,5B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per EngebakkenIL Nansen503002
Asmund PedersenTynset IF187243
Harald ØstbyeElverum OK221167

D 5,5A (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Hanne StaffNittedal OL236410

H 5,5A (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Arve U EngebakkenVingelen IL203604
Torger HøsøienTynset IF191248
Geir SchjølbergTynset IF180141
Terje SchjølbergRøros IL483391
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740
John SvergjaKvikne IL157012
Bjørnar ValstadNittedal OL236500
Jan Jacob VerdeniusVingelen IL192237

Annonser

IOF Eventor