Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbmesterskap Ganddal IL - Øksnevadskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Ganddal IL - Øksnevadskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 1 oktober 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 73 påmeldte deltakere.

H17 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Erik LimaGanddal IL209922
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Fredrik SandalGanddal IL501381
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

D17 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Toril DahleGanddal IL225525
Berit-Kristine LimaGanddal IL206375
Gry Stangeland LundeGanddal IL234038
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

H13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833

D13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde OhrGanddal IL213113
Anna TaksdalGanddal IL188955
Miriam VaalandGanddal IL184653

H15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Elias EidsvågGanddal IL233980
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL225494

D15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille HovstadGanddal IL206306
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Anna Alexandra WirowskiGanddal IL212041

H50 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Trond LamarkGanddal IL184425
Tore RøddeGanddal IL206300
Henning SundbyGanddal IL225587

D50 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild AuglændGanddal IL507085

H60 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjarne GimreGanddal IL200598
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Agnar Antzée LienGanddal IL174865
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL185860

D60 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brit SvihusGanddal IL39048

H70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Kjell SvihusGanddal IL501674

D80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Målfrid BjørnsenGanddal IL63023

H-trim (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
David Jess LinjordGanddal IL189061
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Arild SvihusGanddal IL206298

D-trim (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Kristin Furre OweGanddal IL234124
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701

D10-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Sofia TvedtKlubbløs

H10-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arve LundeGanddal IL225356
Peder OrstadGanddal IL212951
Marius RøddeGanddal IL211906
Ulrik TvedtKlubbløs

D/H-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Karen OrstadGanddal IL206299
Liven OrstadGanddal IL234004
Inger RothGanddal IL213137
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615

Annonser

IOF Eventor