Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkarusell løp 4 - Grudaskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 4 - Grudaskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 20 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 68 påmeldte deltakere.

Damer - mellom løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Norah BreivoldGanddal IL211689
Toril DahleGanddal IL225525
Pernille HovstadGanddal IL206306
Gry Stangeland LundeGanddal IL234038
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Hilde OhrGanddal IL213113
Anna Alexandra WirowskiGanddal IL212041

Damer - lang løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Anna TaksdalGanddal IL188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - mellom løype (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Bjarne GimreGanddal IL200598
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
David Jess LinjordGanddal IL189061
Arve LundeGanddal IL225356
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Kristian OhrKlubbløs64713
Peder OrstadGanddal IL212951
Eivind RothGanddal IL206192
Marius RøddeGanddal IL211906
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Arild SvihusGanddal IL206298
Kristoffer TveitGanddal IL211788

Herrer - lang løype (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Tor BrekkenGanddal IL197768
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Erik LimaGanddal IL209922
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Tobias RøddeGanddal IL197866
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Henning SundbyGanddal IL225587
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Tore SvendsenGanddal IL184560
Kjell SvihusGanddal IL501674
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL225494
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Nybegynnerløype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Liv Gunstensen HaarrGanddal IL188723
Karen OrstadGanddal IL206299
Inger RothGanddal IL213137
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Marthe SvendsenGanddal IL239674
Alexander Gårseth WatlandGanddal IL213508

Annonser

IOF Eventor