Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkarusell løp 3 - Lyngholen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 3 - Lyngholen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 18 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

Damer - mellom løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Norah BreivoldGanddal IL211689
Mari BremnesGanddal IL211905
Toril DahleGanddal IL225525
Gry Stangeland LundeGanddal IL234038
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Hilde OhrGanddal IL213113
Kristin Furre OweGanddal IL234124
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701

Damer - lang løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Nora SvendsenGanddal IL211917
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - mellom løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Elias EidsvågGanddal IL234016
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
Arve LundeGanddal IL225356
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Peder OrstadGanddal IL212951
Marius RøddeGanddal IL211906
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Arild SvihusGanddal IL206298
Kristoffer TveitGanddal IL211788
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800

Herrer - lang løype (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Erlend BremnesGanddal IL213047
Bjarne GimreGanddal IL200598
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Erik LimaGanddal IL209922
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Otte OmdalGanddal IL185860
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Tore SvendsenGanddal IL184560
Kjell SvihusGanddal IL501674
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Lars Terje VaalandGanddal IL225423
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL225494
Aart Joakim in't VeldGanddal IL96740
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

Nybegynnerløype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Karen OrstadGanddal IL206299
Inger RothGanddal IL213137
Ida Sandal-HansenGanddal IL94286
Noa Sandal-HansenGanddal IL
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Alexander Gårseth WatlandGanddal IL213508

Annonser

IOF Eventor