Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nærløpskarusellen Vigreskogen - individuelle klasser

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nærløpskarusellen Vigreskogen - individuelle klasser
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 8 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 53 påmeldte deltakere.

Damer lang (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Nora SvendsenGanddal IL211917
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer lang (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Harry BreilandÅlgård Orientering228413
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Magnus LandstadFreidig483336
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Ove OalandGanddal IL216734
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Tore RøddeGanddal IL206300
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Henning SundbyGanddal IL225587
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Kjell SvihusGanddal IL501674
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Damer kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Hilde OhrGanddal IL213113
Kristin Furre OweGanddal IL234124
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780
Kristin SkadsemGanddal IL193010

Herrer kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
TorSverre E. SkåraEgersund OK502813
Arild SvihusGanddal IL206298

Annonser

IOF Eventor