Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nærløpskarusellen Ungdomsstafett og Lagkonkurranse - Vigreskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Nærløpskarusellen Ungdomsstafett og Lagkonkurranse - Vigreskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 8 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 28 påmeldte lag.

Lagkonkurranse (17)

NavnLagoppstilling
Ganddal IL 1
1
 Marius Rødde211906
2
 Arve Lunde225356
3
 
Ganddal IL 2
1
 Ida Sandal-Hansen94286
2
 Noa Sandal-Hansen
3
 
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Ine Wathne Thingbø212314
 
2Frida Richter195929
 
3Lars Oftedal212653
 Tormod Levang223519
Sandnes IL (Rogaland) 10
1Odne van Zanten211928
 
2Eliah Haus-Reve
 
3
 
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Alva Christiansen195899
 
2Amalie Wathne Thingbø161991
 
3Mari Richter501267
 Oda Fjermestad Helgesen189114
Sandnes IL (Rogaland) 3
1Dirk Einar van Zanten174362
 
2Erling Molvik Jørgensen224803
 Vegard Berge212329
3Jomar Halvorsen Sætre196763
 
Sandnes IL (Rogaland) 4
1
 
2
 
3
 
Sandnes IL (Rogaland) 5
1
 
2
 
3
 
Sandnes IL (Rogaland) 6
1Oda Fjermestad Helgesen189114
 
2
 
3
 
Sandnes IL (Rogaland) 7
1Sonja Bakkevold225010
 
2Marta Bakkevold223760
 
3
 
Sandnes IL (Rogaland) 8
1Oliver Duncan224888
 
2Emil Wathne Thingbø161991
 
3Vebjørn Oftedal212395
 
Sandnes IL (Rogaland) 9
1Aslak Wathne67821
 
2Håkon Berge213198
 
3
 
Stavanger Orienteringsklubb 1
1
 Peter Sæbbø227048
2
 Bjørnar Sydnes Risa169767
3
 
Ålgård Orientering 1
1Oskar Sletvold223867
 Tobias Sletvold223829
2
 Kasper Bøe
3Brage Laugaland212527
 
Ålgård Orientering 2
1Elias Adamsen234328
 
2Knut Halvor Amdal225585
 
3Christopher Lund225497
 
Ålgård Orientering 3
1Maren Oftedal212181
 Vetle Adamsen234369
2Lea Stokkeland225533
 
3Vetle Laugaland212196
 
Ålgård Orientering 4
1Eiril Laugaland222286
 
2Lotte Sletvold
 
3Nils Oskar Amdal
 

D/H 13-16 (11)

NavnLagoppstilling
Ganddal IL 1
1
 Anna Taksdal188955
2
 Thomas Barvik Mæland211775
3
 Ingrid Lamark174736
Ganddal IL 2
1
 Andreas Nybak Urdal188800
2
 Aksel Dommersnes211842
3
 Markus Andreas Breivold212938
Ganddal IL 3
1
 Åsmund Lauritz Vaaland225494
2
 Erlend Bremnes213047
3
 Tobias Rødde197866
Ganddal IL 4
1
 Øyvind Lamark195846
2
 
3
 Ole Kristian Taksdal188960
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Kaja Peikli181460
 
2Jone Valdal225065
 
3Markus Richter501266
 
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Bjørnar Peikli181492
 
2Selma Lothine Fridheim Torp212133
 
3Omund Thu Landstad223522
 
Sandnes IL (Rogaland) 3
1Stian Haugvaldstad152402
 
2Joel Skoge174364
 
3Kalle Jongenburger189038
 
Sandnes IL (Rogaland) 4
1Ola Wathne Thingbø184394
 Gustav Levang201921
2Evelyn Fernandes Nødland201920
 
3Simon Fjermestad Helgesen223525
 
Sandnes IL (Rogaland) 5
1Jonas Vistnes Myklebost223710
 
2Gabriel Årsvoll201920
 
3Thomas Valdal211799
 
Stavanger Orienteringsklubb 1
1
 Arne Jacob Nystrøm Olsen
2
 Dina Torgersen207648
3
 Sara Nystrøm Olsen211735
Ålgård Orientering 1
1Samuel A Stokkeland184384
 
2Ada C Stokkeland149899
 
3Alida Oftedal184277
 

Annonser

IOF Eventor