Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkarusell løp 2 - Kalbergskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 2 - Kalbergskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 28 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 75 påmeldte deltakere.

Damer - mellom løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Norah BreivoldGanddal IL211689
Toril DahleGanddal IL225525
Tone M. Seglem GiskeGanddal IL234145
Gry Stangeland LundeGanddal IL234038
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Hilde OhrGanddal IL213113
Kristin Furre OweGanddal IL234124

Damer - lang løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild AuglændGanddal IL182021
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Helga KlausenKlepp Kommune BIL221034
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Trine SelvikvågFrøyland ski & fritid215170
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Nora SvendsenGanddal IL211917
Anna TaksdalGanddal IL188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - mellom løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
Arve LundeGanddal IL225356
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Peder OrstadGanddal IL212951
Marius RøddeGanddal IL211906
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Ole Morten SvendsenGanddal IL239674
Arild SvihusGanddal IL206298

Herrer - lang løype (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Geir HusdalTIF Viking226952
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Tobias RøddeGanddal IL197866
Tore RøddeGanddal IL206300
Fredrik SandalGanddal IL501381
Bjørnar Andre Alvær SandsmarkFrøyland ski & fritid226956
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Henning SundbyGanddal IL225587
Håvard SvihusFrøyland ski & fritid227534
Kjell SvihusGanddal IL501674
Kjetil SvihusGanddal IL197859
Rune SvihusFrøyland ski & fritid209851
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL225494
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Nybegynnerløype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Mari BremnesGanddal IL211905
Øivind FagerlundGanddal IL211919
Karen OrstadGanddal IL206299
Inger RothGanddal IL213137
Ida Sandal-HansenGanddal IL94286
Noa Sandal-HansenGanddal IL
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Johanne Bjøberg StoklandGanddal IL213453
Sturla Bjøberg StoklandGanddal IL213166
Alfred SvihusGanddal IL174786
Sondre SvihusGanddal IL174785

Annonser

IOF Eventor