Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkarusell løp 1 - Neseskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 1 - Neseskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 16 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 72 påmeldte deltakere.

Damer - mellom løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Norah BreivoldGanddal IL211689
Toril DahleGanddal IL225525
Tone M. Seglem GiskeGanddal IL234145
Pernille HovstadGanddal IL206306
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Hilde OhrGanddal IL213113
Kristin Furre OweGanddal IL234124
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Marthe SvendsenGanddal IL239674
Miriam VaalandGanddal IL234035
Anna Alexandra WirowskiGanddal IL212041

Damer - lang løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Nora SvendsenGanddal IL211917
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - mellom løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Elias EidsvågGanddal IL213012
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Simon MågeGanddal IL127233
Eivind RothGanddal IL206192
Marius RøddeGanddal IL211906
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Kristoffer TveitGanddal IL211788
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Erlend BremnesGanddal IL213047
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Bjarne GimreGanddal IL200598
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Arve LundeGanddal IL225356
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Tobias RøddeGanddal IL197866
Tore RøddeGanddal IL206300
Per Frode SandalGanddal IL206297
Henning SundbyGanddal IL225587
Tore SvendsenGanddal IL184560
Kjell SvihusGanddal IL501674
Kjetil SvihusGanddal IL197859
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Lars Terje VaalandGanddal IL225423
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL225494
Aksel VoldsundGanddal IL225432
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Nybegynnerløype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Øivind FagerlundGanddal IL211919
Karen OrstadGanddal IL206299
Peder OrstadGanddal IL212951
Inger RothGanddal IL213137
Ida Sandal-HansenGanddal IL94286
Noa Sandal-HansenGanddal IL
Alfred SvihusGanddal IL174786
Sondre SvihusGanddal IL174785
Alexander Gårseth WatlandGanddal IL

Annonser

IOF Eventor