Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 5
Arrangørorganisasjon: OK Horten
Dato: tirsdag 15 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 191 påmeldte deltakere.

N-åpen (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819
Endre Sagerøy FossBotne SK232213
Iver Sagerøy FossBotne SK232206
Kristian HaugbergAndebu IL241550
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL241639
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Kevin LarsenBotne SK232207
Ruben LarsenBotne SK232209
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Leah Myhre LefsakerAndebu IL235049
Mia Myhre LefsakerAndebu IL235046
Jakob RøedBotne SK225677
Laila SagerøyBotne SK80365
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL241640
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea GravningenBotne SK208821
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK181806

D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822

D13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL221463

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D15B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Eia HoltungOL Trollo226963
Emilie JahreAndebu IL211241
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK145320

D17 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Omholt BerrefjordLardal OL227531
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Tone StoklandSandefjord OK188461
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D17C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Julie Synnøve BøeStokke IL236343
Lill DürbeckHedrum OL221359
Heidi EriksenLarvik OK211538
Astrid FodnæssAndebu IL235813
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Eirunn HiisStokke IL236400
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Inger MørkSandefjord OK187238
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Brith NordkveldeHedrum OL187231

D40 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL154294
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Mona GjelstadSandefjord OK89619
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Mona JahreAndebu IL211393
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Merete LyseboLardal OL180324
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Anita MathisenOL Tønsberg og omegn217886
Katrine van RaaijHedrum OL187290

D50 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D60 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL79499
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Agnes SkarholtSandefjord OK206197
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin HalvorsenStokke IL224276
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Diderik Rønning BøeSandefjord OK213701

H13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn223796
Mathias JahreAndebu IL211339

H15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Omholt BerrefjordLardal OL227508
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik R HoltHedrum OL186936
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H15B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Magnus LundAndebu IL241890
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn

H17 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Oliver DraveckyOL Trollo216738
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Sindre R HoltHedrum OL221389
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237
Jørn SundbyLarvik OK504453

H17C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian V BangåsBotne SK232210
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Kristian Juel JohannessenHedrum OL186970
Holger KjærlandHedrum OL221356
Leif Thorbjørn LundKlubbløs

H40 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jørgen FjæreHedrum OL203391
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Einar IdlandAndebu IL234851
Pål JevanordOL Trollo227068
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Tom KristensenLarvik OK177539
Erling LefsakerAndebu IL234967
Ian RingheimOL Trollo204716
Gunnar RustanOL Trollo217026

H50 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OL221390
Trond FossSandefjord OK205484
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK82370
Magne KløveStokke IL211547
Arne KristensenStokke IL96681
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Terje B. OlsenOL Tønsberg og omegn226091
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575

H60 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Kai MidtskogenBotne SK62564
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn501135
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Frank EliassenSandefjord OK174991
Svein EriksenLarvik OK186942
Tormod FjæreHedrum OL187297
Helge FossheimHedrum OL182064
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL239076
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Anton LommeHedrum OL203285
Roar LøkenSandefjord OK238017
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Bjørn HaugenSandefjord OK207812
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn190256

Annonser

IOF Eventor