Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungsomscup/Klubbkamp nr 3 på Storhaug

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungsomscup/Klubbkamp nr 3 på Storhaug
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 19 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 163 påmeldte deltakere.

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)224216
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)201103
Hilde OhrGanddal IL213113
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780
Anna TaksdalGanddal IL188955
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 17-59 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb79070
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb239558
Henriette NessetÅlgård Orientering197967
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)192462

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H 11-12 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering225585
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)212329
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)223970
Arve LundeGanddal IL225356
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Marius RøddeGanddal IL211906
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Tobias SletvoldÅlgård Orientering223829
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)224943
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362

H 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Elias EidsvågGanddal IL234016
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL225494
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

H 17-59 (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb233897
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Tore RøddeGanddal IL206300
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb197981
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Ove OalandGanddal IL216734
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Kjell SvihusGanddal IL501674
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

D Ny (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)225066
Mekdes Kasahun BahtaSandnes IL (Rogaland)174364
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Ronja Marie FalkenbergStavanger Orienteringsklubb211796
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)212903
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)224860
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)212888
Hanna MaldeSandnes IL (Rogaland)225031
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730
Musama SkrettingSandnes IL (Rogaland)212433
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314

H Ny (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn BlystadStavanger Orienteringsklubb505635
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)223595
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

B-Åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL189095
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)239668
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
David Jess LinjordGanddal IL189061
Gry Stangeland LundeGanddal IL234038
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169677
Arild SvihusGanddal IL206298
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120

C-Åpen (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tsegazeab Kasahun BahtaSandnes IL (Rogaland)200966
Silje BergeSandnes IL (Rogaland)213198
Mari BremnesGanddal IL211905
Arthur ChristiansenSandnes IL (Rogaland)69030
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)38990
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)189134
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)223483
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)224761

Annonser

IOF Eventor