Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nærløp Tananger

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nærløp Tananger
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 24 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 98 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Pernille HovstadGanddal IL206306
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Kristin Furre OweGanddal IL234124
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169677
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Anna Alexandra WirowskiGanddal IL212041

Damer - mellomlang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb188462
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Hilde OhrGanddal IL64713
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)216894

Damer - lang løype (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Barbro SandalGanddal IL206194
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Anna TaksdalGanddal IL188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)192462

Herrer - kort løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias EidsvågGanddal IL213012
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Arve LundeGanddal IL225356
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

Herrer - mellomlang løype (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Johan EdelheimStavanger Orienteringsklubb203741
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb216896
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Geir HusdalTIF Viking226952
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb233897
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Ove OalandGanddal IL216734
Stian RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195789
Arild SvihusGanddal IL206298
Kjell SvihusGanddal IL501674
Kjetil SvihusGanddal IL197859
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)223589
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Mathieu McGuireGanddal IL197954
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Tobias RøddeGanddal IL197866
Dag Terje RøenSamnanger IL178151
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Henning SundbyGanddal IL225587
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL225494
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Herrer - Ny (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens GylandStavanger Orienteringsklubb217158
Marius RøddeGanddal IL211906
Noa Sandal-HansenGanddal IL
Sondre SvihusGanddal IL174785

Damer - Ny (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Mari BremnesGanddal IL211905
Ronja Marie FalkenbergStavanger Orienteringsklubb211796
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb226942
Ida Sandal-HansenGanddal IL211822

Annonser

IOF Eventor