Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Raphamnløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Raphamnløpet
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: søndag 29 juli 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 50 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sidsel Graff-IversenFossum IF61040
Ingrid HaugenTormod Skilag188068
Barbora JanasovaKlubbløs
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Aud I SpjelkavikIL Tyrving241750

Damer - mellomlang løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergeIL Tyrving200025
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Eli StensliLøten o-lag501070
Milda ØhlckersIL Tyrving211551

Herrer - kort løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Erik HaugenRingsaker OK92332
Mads Rørlien JevanordFossum IF206508
Magnus Rørlien JevanordFossum IF206509
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015

Herrer - mellomlang løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per AasenTormod Skilag229460
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Adam JanasKlubbløs
Arne Inge KolstadWing OK76101
Erik UnaasIndre Østfold OK69100
Nils Olav VennevikFreidig497403
Per ØhlckersIL Tyrving199326

Nybegynnerløype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik JørgensenLillehammer OK224226
Ingrid JørgensenLillehammer OK217828
Ingeborg KolstadWing OK223812

Herrer lang løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BjuganWing OK505430
Petr JanasKlubbløs
Petr JanasKlubbløs
Hans JevanordFossum IF206276
Pål JevanordOL Trollo227068
Thomas JørgensenLillehammer OK191312
Sindre LangaasNydalens SK203666
Einar LundVerdal OK80808
Iver Gjedrem LundVerdal OK227791
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss155729
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Kristian StorsveenLøten o-lag505814
Dag WangLillomarka OL197505
Geir Myhr ØienRingsaker OK401512

Damer lang løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Elisabeth Gjedrem LundVerdal OK187017
Anne Berit RørlienFossum IF126068
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587

C-løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig AasenTormod Skilag187855
Ingrid Agdestein PedersenKlubbløs224390
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK191252
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Hanne Millenaar JørgensenLillehammer OK
Kristoffer ØhlckersIL Tyrving191210
Sofia ØhlckersIL Tyrving212783

Annonser

IOF Eventor