Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Foll-O-karusellen #2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #2
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: onsdag 6 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 71 påmeldte deltakere.

D -12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering224293
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL212790
Lotte Hansen HauganeKolbotn og Skimt OL209511
Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL224250

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin GjetangerMåren OK213106
Pernille KristiansenKolbotn og Skimt OL204516
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering226012

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL204596

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iselin HermoÅs-NMBU Orientering207671

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL211707
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Kine DirroMåren OK203777
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering62357
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL217157
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering501226

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784
Mona StrandMåren OK197992
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne KaasaDriv IL206379

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL204594

H -12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL213191
Tobias Hansen HauganeKolbotn og Skimt OL209622

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard EndresenMåren OK502086
Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Rafael Ortega-BergKlubbløs

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering211957
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK192432
Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL211738
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering212191

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus EndresenMåren OK213002
Andreas GjetangerMåren OK197814
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396

H 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL221352
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Morten Tangen FredhOK Moss208419

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering501253

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Trond HolterMåren OK504627
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering505398
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL235208
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon FredriksenHauketo IF89525
Ove MartinsenHauketo IF199744
Bård NatvigNittedal OL217340
Stein TurtumøygardMåren OK502381
Per-Erik ØstlieDriv IL201977

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar HarstadKolbotn og Skimt OL88994
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL204607

LangLett (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering191198
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering224060

Åpen B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering212544
Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering204852

Åpen C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL212741
Solvår KvedalenKolbotn og Skimt OL236729
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL197023

Annonser

IOF Eventor