Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Handelsbanken-løpet (publikumsløp NM-helg)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Handelsbanken-løpet (publikumsløp NM-helg)
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 22 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 240 påmeldte deltakere.

N-åpen (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Berge GjellestadNydalens SK231519
Linus Mestad HansenLillomarka OL501506
Sofus Mestad HansenLillomarka OL501507
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK242476
Sverre Øen LandstadNydalens SK224882
Eirik LestebergKongsberg OL242272
Magnus LestebergKongsberg OL242271
Askil MestadRøyken OL
Eirill MestadRøyken OL
Ildrid MestadRøyken OL
Mathis RenardKongsberg OL209723
Joel RöhrsStokke IL224303
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL241640
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003
Marcus WindvikSandefjord OK223958

D 10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Helene ScheeleNydalens SK211807
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Ingrid LestebergKongsberg OL95246
Elise RenardKongsberg OL238174
Maike RöhrsStokke IL223967
Hanna SpangbergKonnerud IL212139

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Synne SandvenNotodden OL505752
Marie ScheeleNydalens SK213757
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma Mestad HansenLillomarka OL221349
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Hedda SpangbergKonnerud IL506837
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335

D15B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril KihleKonnerud IL212654
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Lise StrømSandefjord OK207893

D 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julija BlazauskaiteKlubbløs
Anja Berge GjellestadNydalens SK201803
Anne Marthe PeveriEiker OL211458

D 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit RöhrsStokke IL244673

D 40- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BerganNydalens SK180326
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Elise GisholtFossum IF134847
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Arnhild KroghOppsal Orientering504688
Katja MjøsundNydalens SK500188
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Hanne Lerche RaadalHalden SK182103
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Sissel RudningenHemsedal IL185950
Kristin SandvenNotodden OL182001
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Mette SpangbergKonnerud IL173215
Anny ØenNydalens SK224902
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748

D 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Astrid BrevikStokke IL211374
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK502960
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Maria JonssonNydalens SK224623
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Kathrine LunøeNydalens SK500164
Kari MadslienNydalens SK201959
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Merete UndelandSturla, IF159614
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Alix Young VikNydalens SK224455

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK229545
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Christian Berge GjellestadNydalens SK231394
Rasmus MjøsundNydalens SK220790

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Niclas GunnerødStokke IL223980
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Silas Mestad HansenLillomarka OL501508
Linus MjøsundNydalens SK202161
Herman Øen PaulsrudNydalens SK157188
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrey TerekhovSandefjord OK207895

H 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute BerganNydalens SK502486
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Christoffer SlettenRaumar Orientering195864
August Syrdal ØenHeming Orientering501505

H15B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249

H 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Simen ElvhaugRaumar Orientering213746
Bjørn HaavengenKongsberg OL188468
Ewen HeurtauxNotodden OL214624
Christian JomaasFossum IF501016
Hallvard KorenOK Moss504468
Ola LestebergKongsberg OL211224
Espen RøsteKongsberg OL204757
Odd StrandKongsberg OL501473
Leif StørmerFossum IF203638

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kumar KarunanithiKlubbløs

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Ole Petter AasrumLarvik OK220980
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Tomas EidsmoFreidig173137
Bernt GjellestadNydalens SK231393
Olav HasaasFossum IF192554
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Johan JebsenHeming Orientering204665
Tom KristensenLarvik OK177539
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Knut LandstadNydalens SK227500
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Christian ReuschHeming Orientering194449
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939

H 50- (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Nils BerganNydalens SK191246
Harald BergeLøten o-lag224526
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK63823
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering199331
Terje Ulla EikenKongsberg OL190660
Rune EngehultNotodden OL207904
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Martin FrischknechtAlta OL501684
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Einar GisholtFossum IF226659
Helge GisholtOK Skeidi238122
Inge GlittumOK Skeidi190985
Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn184423
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Per GustafssonKongsberg OL203004
Stein H. HagenFossum IF504815
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Arne JohannesenIL Gular502587
Arne KristensenStokke IL96681
Are KristiansenIL Tyrving502380
Trond LundIL Tyrving501010
Einar LunøeNydalens SK177011
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Harald OmlandSkien OK184463
Espen RaastadSkien OK211809
Trygve RognstadHadeland OL179970
Rune ScheeleNydalens SK207658
Roar TønnessenKongsberg OL198916
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Arve GlittumOK Skeidi188444
Per Chr. HagenBø OL227680
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Sören JonssonNydalens SK224523
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100

H 70- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Ragnar HillestadLardal OL502481
Runar KittilsenStokke IL239076
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Arne KristensenStokke IL211333
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Stein KorenOK Moss84658

Direkte A (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rolf AlstadFrol IL213722
Bjørn-Willy ArntzenAsker Skiklubb197500
Lars FremstadLarvik OK500246
Erik Strøm JuliussenSandefjord OK506703
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190
Eirik RavnanIL Tyrving502593
Pia Young VikNydalens SK502698

Direkte B (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ina BlågestadIndre Østfold OK214985
Gro EllegaardVang OL84212
Mia EngehultNotodden OL197857
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Tormod LangaasNidarøst OK239667
Ivar MestadRøyken OL
Rita RaastadSkien OK502129
Inger SvalandOL Vallset/Stange506225
Anne SørlienGjø-Vard OL216725
Karl Anton UndelandSturla, IF244780

Annonser

IOF Eventor