Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oslo City Cup, Finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup, Finale
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: tirsdag 8 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 497 påmeldte deltakere.

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Terland GundersenHeming Orientering3946928
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Mari KallesonOppsal Orientering
Åse LuråsOppsal Orientering3864113
Juni Hagelid NorheimNydalens SK3832482
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK3816808
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering3985397
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239

H 11-12 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering3885936
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Silas Mestad HansenLillomarka OL
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Alfred NikolaisenOppsal Orientering
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Erlend OtterleiØstmarka OK3813904
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF3871589
Simen SkeideOppsal Orientering224156
Gabriel SolemOppsal Orientering
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK3816667
Ask Felland SætnanFossum IF3818572
Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering3869542
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

D 13-16 (71)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143
Maya Jones ArnesenHeming Orientering3672557
Mille Baastad BergIL Tyrving3631678
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Mari BrendeFossum IF3885464
Gina BrevikØstmarka OK
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Ida Marie FlågenHeming Orientering3637311
Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL
Elise Wærp HaugeNydalens SK3525557
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL3661295
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK3635976
Maja Mo HjelsethNydalens SK
Stella HolmboeIL Tyrving3873106
Iris HolstIL Tyrving3632163
Linnea HolstIL Tyrving3635430
Ane HustvedtOppsal Orientering3688595
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Malene JebsenHeming Orientering3668720
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering3728458
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK3880390
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Kristine KravdalGjø-Vard OL3820206
Marie KravdalGjø-Vard OL3911427
Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Ea LunøeNydalens SK3624046
Ingrid LuråsOppsal Orientering3864717
Ina MartiniAsker Skiklubb3880283
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Julie MeinickeIL Tyrving3638012
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3721065
Anna NakkimBækkelagets SK212432
Sigrid NermoenØstmarka OK3830726
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL3981925
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK3672094
Hedvig Nyberg-HansenFossum IF3982238
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL3947199
Astrid RognstadHadeland OL3645033
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering3714771
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Oda ScheeleNydalens SK3654589
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Martine SkjelsvikLillehammer OK3650652
Silje SlungaardIL Tyrving
Kristine SolbakkenIL Tyrving3638632
Malin SveenBækkelagets SK3961091
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863
Berthe TesloHadeland OL3644499
Anna Mæhre TorjussenFossum IF3808730
Gunde TumelionisFossum IF228473
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3982345
Pia Young VikNydalens SK3656352
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK3640463
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering3649365
Live ØstvoldHeming Orientering3942596

H 13-16 (76)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3652807
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb3638319
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb3807740
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3644838
Rolf Andreas BergNydalens SK3583820
Mikael BirkelundAsker Skiklubb3651635
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Erlend BørliFossum IF3682663
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Håvard EikRaumar Orientering3649563
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb3884079
Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering213051
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb3639648
Ferdinand FremmingHeming Orientering
Simen GammelmoHadeland OL3659695
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering3887056
Simen Gløgård StensrudNittedal OL3660255
Emil Solan GorsetHadeland OL3636040
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598
Jonas HickenIL Koll3961869
Teodor Mo HjelsethNydalens SK
Simen HøyerFossum IF3934593
Grunde IsaksætreGrue IL3577459
Joakim Wilkens JernbergNydalens SK3644036
Mikkel KatlaFossum IF3630894
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK
Anders Håvard LarsenNydalens SK3639366
Kristian Norum MeløysundNydalens SK3886454
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Oliver NilsenFossum IF213244
Kristoffer NomelandØstmarka OK
Ole Martin NomelandØstmarka OK
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK3773603
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3637949
Ask OlaussenOppsal Orientering3631793
John OtterleiØstmarka OK3815461
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Henning ReichenbachOppsal Orientering
Fridtjof ReuschHeming Orientering3672045
Henrik ReuschHeming Orientering3887072
Theo Ring GiskeNydalens SK
Philip Lehmann RomørenFossum IF3677168
Sigurd RødnesOppsal Orientering3661253
Andreas SandernesØstmarka OK
Ådne SkjærsteinIL Tyrving3635950
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Christoffer SlettenRaumar Orientering
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Elias StubberudNydalens SK3646452
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK3631900
Birk Felland SætnanFossum IF3636339
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586
Martin TandbergFossum IF
Birk ThorstensenOppsal Orientering3779824
Elia ThorvikNydalens SK3605532
Jonas WilsbergNydalens SK3829231
Henrik WoldeneFossum IF3616406
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
Lars Øderud VatneBækkelagets SK3670031
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Kristian ØstermannHeming Orientering3649175
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236

D 17- (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Eline BergIL Tyrving3698198
Karen BjergaardNydalens SK3329323
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK3603917
Elise EgsethNydalens SK3667599
Siri EidnesHarstad OL
Joanna ErikssonNydalens SK3880903
Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving
Gunhild Rogne HallandNydalens SK3622560
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163
Ida Karine HelmersenFet OL
Linn HokholtIL Tyrving3597572
Marion HuberNydalens SK3809480
Marie Hammer IversenØstmarka OK
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3885118
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Andrea Vild JødalBækkelagets SK3963543
Mina JørgensenIL Tyrving3699832
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3982212
Emma Meyer LarssonIL Tyrving
Agnes LeoHalden SK
Marie LilandNydalens SK3883089
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving3885175
Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering
Jenny Andreassen MoeOppsal Orientering3131992
Maren NorderudIL Tyrving3668670
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK3781630
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK3619426
Kjersti Melander OftenKlubbløs
Louise OramBækkelagets SK3788544
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL3880556
Kristine Eide RappRaumar Orientering3657517
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Ingeborg RognstadHadeland OL3643830
Aurora Opheim SauarIL Koll3885357
Hedda SkatvedtRaumar Orientering3942174
Martha Kalvig SkoganNydalens SK3778727
Synne StrandAsker Skiklubb3847712
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3881075
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137
Ida TangenNydalens SK
Mariann UlvestadBækkelagets SK3982105
Siri UlvestadNydalens SK3699345
Ingrid UrsethVingelen IL3985868
Lisbeth VollHaugesund IL Orientering
Tora VollsetHeming Orientering
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147
Ada WulfsbergNydalens SK3671328

H 17- (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654
Vegar ArnesenIndre Østfold OK
Sander ArntzenAsker Skiklubb3801305
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL3984895
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL3317716
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK3946571
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering3666948
Simen ElvhaugRaumar Orientering3962818
Øyvind EngerNydalens SK3597754
Kasper FosserHeming Orientering3946514
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Karl FremstadIL Tyrving3598547
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK3813581
Eskil Sande GullordBækkelagets SK3810165
Truls HestengenOppsal Orientering
Erling HjermstadFossum IF3903523
Øyvind HjermstadFossum IF3849346
Audun HokholtKolbotn og Skimt OL3869591
Anders HorveiRaumar Orientering3650660
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3945607
Magne JutulstadBækkelagets SK3227857
Sverre Waaler KaasNydalens SK3810462
Sivert Sande KvermeFossum IF3659521
Lukas LilandNydalens SK3572799
Torstein MellemHarstad OL
Einar MelsomFossum IF3701208
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666
Martin NilssonLillomarka OL3676988
Mathias NipenBækkelagets SK
Thomas NipenBækkelagets SK
Mats NordbrødenHalden SK3780855
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3938933
Torgeir NørbechIL Tyrving3614930
Per Melander OftenNydalens SK3888773
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814
Andreas RambergØstmarka OK3852639
KyongSa RiNydalens SK3715265
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075
Jan ShanelNydalens SK3942091
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät3732500
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering3868312
Emil StørmerFossum IF3781820
Oskar StørmerFossum IF3599305
Ove SætraHadeland OL3942893
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Jostein TandbergNydalens SK3880846
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3961216
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Are WigaardOppsal Orientering3626850
Magnus Woxholtt-JensenNydalens SK

D 40- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena AxelssonNydalens SK3884111
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Marit EgnerAsker Skiklubb3812278
Marit B. EithunNittedal OL3780756
Britta FismenFossum IF79825
Ann Elin FlågenHeming Orientering3885050
Linda FredhOK Moss3883956
Cathrine FrydenlundNydalens SK3868353
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL
Guro HarstadHeming Orientering3852258
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK3777786
Katrine HolenØstmarka OK
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Kristin Stubban HygenØstmarka OK
Hilde JarstadmarkenØstmarka OK206012
Thine Wilkens JernbergNydalens SK
Siv Susanne JystadØstmarka OK3813581
Cecilie Christin KvermeFossum IF3715489
Aase MestadLillomarka OL3885928
Maiken Skirstad MoNydalens SK
Lotta MyhreIL Koll3717253
Marianne ReuschHeming Orientering3887494
Anne RusteLillomarka OL3883709
Jorun RuudAsker Skiklubb3807872
Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL
Nora SkauenIL Tyrving
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK3644838
Heidi ØstliRaumar Orientering161766

H 40- (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode BakkehøiØstmarka OK3885159
Assaf Bar-NathanLillomarka OL3886561
Torbjørn Blom-hagenFossum IF
Vegard BroxIL Tyrving
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK
Lars Erik GjeinFossum IF3868254
Vidar GjelstadOppsal Orientering
Christian GløgårdNittedal OL3658572
Kyrre GranFet OL3883626
Charles HalaasFossum IF3883683
Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL3962891
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Geir HoffIL Tyrving3780277
Christian HolmboeIL Tyrving
Jens Christian HolstIL Tyrving
Hans Olav HygenØstmarka OK
Espen JernbergNydalens SK
Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK3887098
Eirik JørgensenIL Tyrving3708575
Bjørn MartiniAsker Skiklubb3604139
Trond MyhreFossum IF3776077
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering
Ola NilsenOppsal Orientering
Anders NorlingNydalens SK3884061
Arild NyhaugAsker Skiklubb3950433
Aksel OlsenAsker Skiklubb
Ram RayamajhiOppsal Orientering
Martin ReichenbachOppsal Orientering3885407
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Tor RingstadHedrum OL
Fredrik SaugestadNydalens SK3906864
Knut SaxhaugRaumar Orientering
Jon SolsrudNydalens SK3885829
Dag StrislandKolbotn og Skimt OL
Atle StrømHedrum OL3963246
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb3807849
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK
Morten WettergreenFossum IF504085
Sverre WisløffAsker Skiklubb3933348

D 50- (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering3508165
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving3884368
Anne Marit BjergaardNydalens SK3886157
Jorunn BlindheimLillomarka OL3504479
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering
Anne DahlNydalens SK3741006
Åshild FlatebakkenIL Tyrving3885225
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL3981941
Anna GöhlmanIL Tyrving3885506
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)3963196
Jane Karine HelmersenFet OL
Marita HernandezOL Toten-Troll3593480
Marianne HjermstadFossum IF3952272
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL3869666
Maria JonssonNydalens SK3561495
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering
Kathrine LunøeNydalens SK
Anne MadslienNydalens SK3818739
Dagrun MelkildHeming Orientering3851821
Gunhild MyhrAsker Skiklubb3422698
Ingunn NakkimBækkelagets SK
Randi NicolaisenAsker Skiklubb3848223
Anne Kristine NorderudIL Tyrving3883121
Sidsel NørstebøIL Tyrving3881174
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL3945854
Solveig SikkelandIL Tyrving3884020
Kjersti SkantzeIL Tyrving3885704
Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK
Helena StubberudNydalens SK3834819
Tale Mæhre TorjussenFossum IF
Hege WangLillomarka OL3390101
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering3611837
Ingeborg ØderudBækkelagets SK3853678

H 50- (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Magne AasAsker Skiklubb3701166
Arild AndresenFossum IF3565124
Kimme ArnesenHeming Orientering3452927
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Hallvard BergIL Tyrving3780442
Stein BlomsethLillomarka OL
Arne DybdahlLillomarka OL3883287
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Morten EngebretsenRaumar Orientering213222
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Roar FjeldboSandefjord OK3985025
Anders FlågenHeming Orientering3885837
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering3961489
Svein GranerudAsker Skiklubb3639036
Christian GrotnesIL Tyrving3911542
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL3883105
Stein H. HagenFossum IF3886918
Øyvind HelmersenFet OL
Eivind HoffIL Tyrving3948957
Fredrik HøyerFossum IF3962362
Christian JomaasFossum IF3886512
Morten KarlsenMåren OK3985371
Are KristiansenIL Tyrving3946886
Anders KronbergRaumar Orientering3846540
Bent Sande KvermeFossum IF3674967
Terje LinløkkenØstmarka OK3883543
Trond LundIL Tyrving3504107
Einar LunøeNydalens SK3488467
Steinar LågAsker Skiklubb3883386
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
Stein MellaOppsal Orientering
Tore MyhrvoldFossum IF3655768
Torkjel NesheimIL Tyrving
Thor NorderudIL Tyrving
Svein NygårdLillomarka OL3855517
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering3660503
Øystein RappRaumar Orientering3506821
Bjørn Erik ReinsethNydalens SK
Christopher SchiveOK Moss3964822
Bent SkatvedtRaumar Orientering3636958
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723
Helge StubberudNydalens SK3834447
Leif StørmerFossum IF3597309
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering3778610
Thor VollsetHeming Orientering3851698
Dag WangLillomarka OL3944675
Ottar WiklundNydalens SK3886330
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364
Knut Erling ØenHeming Orientering3781176

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette HallénNydalens SK3482809
Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering
Nina KolbergIL Tyrving159520
Randi NilstadIL Tyrving
Margaret RoseveareOppsal Orientering
Ellen Marie TurterNydalens SK

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ketil BergeVestre Akers SK3887155
Sigurd DæhliLøten o-lag3810512
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF3780889
Vidar ElvekrokEiker OL
Are EriksenOslostudentenes IK
Bjørn GrindeOslostudentenes IK3780350
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Ove MartinsenHauketo IF
Per SchancheAsker Skiklubb3883691
Richard Zeiner-GundersenFossum IF3984358

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit SaxhaugRaumar Orientering

H 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving3950599
Roar BjordalOppsal Orientering
Jon C. FougnerHeming Orientering
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL3887296
Dan Erik KallesonOppsal Orientering
Øystein MadsenHaugerud IF239500
John Thomas PetersenNittedal OL3778685
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving3778107
Lars SaxhaugRaumar Orientering
Kjell WintherOppsal Orientering

H Bedrift (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje Wiig MathisenOpen iT3778594
Ullern SpeidergruppeOpen iT

D Rekrutt (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BakkehøiNydalens SK
Tina BakkehøiNydalens SK
Martine Berg-OlsenØstmarka OK224006
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering
Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering
Charlotte HopsnesFossum IF3959764
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK212498
Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK223694
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK3918570
Eirin KolshusOppsal Orientering
Mathea Meland KongslandØstmarka OK213355
Ester Marie Ridder KronbergRaumar Orientering
Oda Amrud PedersenOppsal Orientering3707478
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering
Astrid ReuschHeming Orientering3946050
Martine Elen RieckRaumar Orientering
Maylen RieckRaumar Orientering
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Silje Andresen SkotteFossum IF3886611

H Rekrutt (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marcus Berg-OlsenØstmarka OK
Trym Gjedebo-SkarpeteigOppsal Orientering
Daniel William Ridder KronbergRaumar Orientering
Stian LillegårdLillomarka OL3885944
Trygve MyhrvoldFossum IF
Ole Jacob MyklebustIL Koll3946589
Eskil OlaussenOppsal Orientering
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering
Nikolai TesloHadeland OL3883063
Amund Kortner VogtØstmarka OK206412
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Sebastian WettergreenFossum IF225339
Simen ÅnensenOppsal Orientering

Annonser

IOF Eventor