Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsstafett Pinseløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Ungdomsstafett Pinseløpet
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 19 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 114 påmeldte lag.

D11-12 (14)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Selma Aure Skogedal71548
Silje Ruud Fossheim204273
Fredrikstad SK / Haugesund IL Orientering 1
1Jenny Danevad193091
Miriam Sveen217721
Halden SK 1
1Sigrid Schmitt Gran213211
 Inger Anne Svendsby Braarud198906
Minna Sofie Wingstedt200200
Hedrum OL / OL Tønsberg og omegn 1
1Ane Mathisen217648
 Annika van Raaij187291
Wilma Evensen502811
Kongsberg OL 1
1Elise Renard238174
Iselin Høivold198838
Kongsberg OL 2
1Marte Eger196871
Ingrid Lesteberg95250
Konnerud IL / Berger og Svelvik OL 2
1Elsa Sofie Lysheden-Vogt224287
Hedda Wessel Pettersen225303
Konnerud IL 1
1Johanne Storhaug212446
Nora Akselsen224233
Larvik OK 1
1Pernille Zagar212310
Maren Sofie Fremstad212562
Odda OL 1
1Rannveig Oma Løyning206054
Karina Solheim Øyre206051
Oppsal Orientering 1
1Tuva Berger Gjelstad217664
Synne Nordby Hvenekilde223596
Oppsal Orientering 2
1Marie Bjordal Veggan181795
Synne Utseth Bøhlerengen223652
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Amalie Wathne Thingbø223975
Alva Christiansen195899
Varegg Fleridrett 1
1

D13-16 (38)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Maren Aure Skogedal182028
 Nora Christine Hansen213005
Ragnhild Øfsthus Gravir207497
Eiker OL 1
1Alvilde Lysaker Sanden185887
Oda Isnes Tyse192560
Fana IL / Bergens TF / IL Gular 1
1Marie Roll-Tørnqvist192919
 Ingeborg Rygg Eikeland206432
Mari Fjellbirkeland Johannesen192334
Freidig / OL Trollelg 2
1Frida Haugskott216794
Tora Kittilsen207404
Freidig 1
1Una Kittilsen206519
Mathea Spets Storhov182074
Halden SK 1
1Marie Lien Backstrøm506241
Heming Orientering 1
1Live Østvold181518
 Maya Jones Arnesen171152
Hanna Eckhardt Andersen216924
Heming Orientering 2
1
Heming Orientering 3
1Hannah Syrdal Øen213167
Anne Østvold197921
IK Grane Arendal Orientering 1
1Lise Mikkelsen222250
 Amalie Ringvoll206417
Ine Mikkelsen186172
IL Tyrving 1
1Eileen Bjanes210911
 Kajsa Meyer Larsson211364
Vida Helland-Hansen217061
Kolbotn og Skimt OL 1
1Isabel Handstanger179805
Celine Ytternes211801
Kongsberg OL 1
1Mathilde Sæter Flesseberg210112
Åsne Haavengen202045
Kongsberg OL 2
1Konstanse Moholth184520
Selma Høivold503909
Kongsberg OL 3
1Ingvild Gustafsson501608
Karoline Torø183883
Kongsberg OL 4
1Elisabeth Brandal Søfting193062
Mari Øverby217555
Kongsberg OL 5
1Synne Sommerstad Røste204756
 Synne Lien Grøtberg
Helene Brandal Søfting193063
Konnerud IL 1
1Nora Småge Hilsen212632
Mille Vasshaug Jægtvik212335
Konnerud IL 2
1Martine Gjermstad Pettersen224300
Tiril Kihle212654
Lardal OL 1
1Kristin Melby Jacobsen217355
Eline Schjerven192960
Larvik OK 1
1Ida Sofie Hjortland209884
Iril Ringheim180714
Lillomarka OL 1
1Ingrid Blindheim187075
Ingunn Høst Fossgard186276
Notodden OL 1
1Synne Sandven505752
 Line Borgejordet Simones213013
Emma Engehult213060
Nydalens SK 1
1Oda Scheele501067
Pia Young Vik502698
Nydalens SK 2
1Yngvild Langedal Breivik219188
Marte Madslien Bakken194709
Nydalens SK 3
1Aurora Wilkens Jernberg179877
Inga Skaarer Wiklund190669
Nydalens SK 4
1Tiril Ebon Espedal202993
 
Marie Scheele213757
OL Tønsberg og omegn 1
1Mathea Gløersen501325
Lerke Hjelseth199688
OL Tønsberg og omegn 2
1Maria Grovan217822
 Mari Loftesnes Kaupang199691
Anny Horge Rogne222564
Oppsal Orientering 1
1Sofie Solheim Undeberget209719
 Katrine Bjordal Veggan203807
Ingrid Solheim Undeberget191350
Oppsal Orientering 2
1Ingrid Lurås223657
Tale Nordby Hvenekilde217731
Sandefjord OK / Botne SK 1
1Ingrid Mobråthen217780
Gjendine Gjelstad Rebård207890
Stavanger Orienteringsklubb / Ganddal IL 2
1Ingrid Lamark174736
 Dina Torgersen207648
Sara Nystrøm Olsen211735
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Vilde Margrethe Sæbbø207851
Sturla, IF 1
1Marie Kvarme183830
Malene Instanes199366
Sturla, IF 2
1Ine Instanes199367
 Iselin Sørensen82105
Mina Akiko Johnsen212043
Varegg Fleridrett 1
1
Østmarka OK 1
1Alexandra Linløkken203516

H11-12 (12)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Simen Dalen Eriksen239477
 Brage Fuglseth Olsen212550
Mathias Birkelund191071
Halden SK 1
1Martin Bryggen10317
Kongsberg OL 1
1Jarand Gustafsson196856
Martin Torø216710
Kongsberg OL 2
1Håkon Øverby217391
 Jan Olav Bergan205394
Simen Sommerstad Røste192421
Konnerud IL 1
1Hans Mathias Økern Hågård77057
Lardal OL / Suldal Orienteringslag 1
1Øystein Tveit
Tollef Tjentland82132
Notodden OL 1
1Rasmus Engehult212066
Cathrine Sogn213087
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Eirik Wathne212148
 Amalie Wathne Thingbø195724
Jonas Vistnes Myklebost505817
Sturla, IF 1
1Henrik Kaiser203306
Jens Wold211942
Varegg Fleridrett / Osterøy IL 3
1Dagfinn Gjerstad225456
Bendik Madslien Steinhaug174290
Varegg Fleridrett 1
1Andreas Strømme Lid195949
Tonje Rykkje213813
Østmarka OK 1
1Mathias Linløkken203469

H13-16 (50)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Mikael Birkelund190683
Jakob Backer-Tellnes217112
Asker Skiklubb 2
1Frikk Alvaro Embergsrud205545
 Martin Birkelund207566
Simen Aure Skogedal502143
Asker Skiklubb 3
1Emil Ruud Fossheim502890
Mathias Nyhaug204534
Fana IL 1
1Birk Bell Lysaker211313
Brage Bell Lysaker211903
Halden SK 1
1Peder Bryggen123962
 Herman Lien Backstrøm506223
Jakob Torgersen204760
Haugesund IL Orientering 1
1Aleksander Jørgensen216720
Vegard Wiig Nystad212826
Hedrum OL 1
1Henrik R Holt186936
 Kristoffer Fjære203392
Viljan van Raaij187320
Heming Orientering 1
1Henrik Reusch504388
Magnus Eide-Fredriksen226066
Heming Orientering 2
1Kristian Østermann187042
Fridtjof Reusch194450
Heming Orientering 3
1August Syrdal Øen501505
Einar Østvold197959
IL Koll 1
1Martin Christoffer Borg212637
Christian Fredrik Borg208999
IL Tyrving / Freidig / Tynset IF 1
1Ådne Skjærstein502428
 Jørgen Schjølberg501269
Mikkel Holt184323
IL Veten 1
1Leif-Inge Jevnlid212038
 Tord Sølvberg223715
Sven Bergset Langvik504586
Kongsberg OL 1
1Atle Nikolai Wøllo502815
Vetle Drage502338
Kongsberg OL 2
1Andreas Myrvold Skovlyst217134
Johan Eger500586
Kongsberg OL 3
1Endre Sand236449
 Borgar Skjelbred215594
Arne Bergan502336
Konnerud IL 1
1Reno Pape187180
Vetle Lysaker Norbom180942
Kristiansand OK 1
1Brage Takle198046
Trygve Børte Nomeland501209
Kristiansand OK 2
1Erlend Odd Berge212666
Simon Beckmann Kristiansen229986
Larvik OK / Lardal OL 2
1Hallvard Tjentland82133
Erik Zagar212309
Larvik OK 1
1Iver Ringheim195549
Henrik Kaupang Lye212147
Lillehammer OK 1
1Ole Gunnar Kleppa Madslien217671
Birgit Dorthea Kleppa Madslien217670
Lillomarka OL 1
1Rasmus D. Eastwood186273
Vebjørn Emil Blindheim212863
Lillomarka OL 2
1Eskil Brænden180940
 Håkon Bogason201440
Jonathan Woodhouse186263
Notodden OL 1
1Snorre Slokvik236512
Åsmund Slokvik207902
Nydalens SK 1
1Teodor Mo Hjelseth502697
Kornelius Kriszat-Løvfald501270
Nydalens SK 2
1Tobias Espedal501469
 Ole Jakob Frankrig204306
Kasper Bakken Ulseth200477
Nydalens SK 3
1Anders Håvard Larsen186126
Rolf Andreas Berg192670
Odda OL 1
1Sindre Solheim Eide192098
Johannes Solheim Øyre229497
OK Moss 1
1Christopher Ladim192251
Sondre Ladim503554
OL Tønsberg og omegn 1
1Vetle Mathisen503254
Sondre Evensen199522
OL Tønsberg og omegn 2
1Lars Loftesnes Kaupang199523
Sindre Mathisen239020
Porsgrunn OL 1
1Tobias Mathisen203281
Halvard Kornmo184355
Ringerike OL 1
1Mikkel Berglund201736
Rasmus Berglund201737
Ringerike OL 2
1Jørgen Nøkleby Melling220781
Martin Nøkleby Melling193917
Sandefjord OK 1
1Theodor Bjørk213504
Cornelius Bjørk211220
Sandefjord OK 2
1Jonas Eikås206477
Brage Eikås182096
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Gustav Levang201921
Gabriel Årsvoll201920
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Kalle Jongenburger189038
Markus Richter501266
Sandnes IL (Rogaland) 3
1Omund Thu Landstad223522
Stian Haugvaldstad152402
Sandnes IL (Rogaland) 4
1Andreas Vistnes Myklebost505816
Ola Wathne Thingbø184394
Sarpsborg OL / Varteig OL 1
1Julie Brenås222607
 Jeremias Ryste Odden206027
Henrik Julian Fontes Aarbu185942
Stavanger Orienteringsklubb / Ganddal IL 1
1Øyvind Lamark195846
Arne Jacob Nystrøm Olsen195833
Sturla, IF 1
1Mathias Skourup Rognebakke211840
Lukas Klausen213015
Sturla, IF 2
1Joachim Knudsen228461
Olav Melheim197793
Sturla, IF 3
1Sander Solheim Ottesen189042
 Martin Kaiser222549
Magnus Skourup Rognebakke212045
Varegg Fleridrett 1
1Magnus Strømme Lid195921
 Tage Rosenlund191645
Kristoffer Kjenes Haugland186313
Varegg Fleridrett 2
1Erik Bohne217102
Oskar Madslien Steinhaug505702
Varegg Fleridrett 3
1
Ås-NMBU Orientering 1
1Anders Bredal-Andersen211957
Mikkel Vaaje-Kolstad212191

Annonser

IOF Eventor