Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomscup/ Klubbkamp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomscup/ Klubbkamp
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 15 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 178 påmeldte deltakere.

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Julie M HellandEgersund OK209739
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)224216
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Hilde OhrGanddal IL213113
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL188955
Miriam VaalandGanddal IL184653

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 17-59 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ragnhild AuglændGanddal IL182021
Trine BolstadGanddal IL206193
Jorunn HadlandEgersund OK238115
Jane M HellandEgersund OK209949
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb172255
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Nora SvendsenGanddal IL211917
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H 11-12 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering225585
Kasper BøeÅlgård Orientering225508
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)224803
Christopher LundÅlgård Orientering225497
Arve LundeGanddal IL225356
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Marius RøddeGanddal IL211906
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Tobias SletvoldÅlgård Orientering223829
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065

H 13-14 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Eivind RothGanddal IL206192
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Elias EidsvågGanddal IL234016
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL225494
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

H 17-59 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Fredrik SandalGanddal IL501381
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Kjetil SvihusGanddal IL197859
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Lars Terje VaalandGanddal IL225423
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir HusdalTIF Viking226952
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Ove OalandGanddal IL216734
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Kjell SvihusGanddal IL501674
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906

D Ny (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)225066
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)212903
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)212888
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Inger RothGanddal IL213137
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730
Ida Sandal-HansenGanddal IL94286
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Une SvarstadKlubbløs212433
Oda Haver WiigSandnes IL (Rogaland)213030

H Ny (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle AdamsenÅlgård Orientering234369
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208722
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Noa Sandal-HansenGanddal IL
Oskar SletvoldÅlgård Orientering223867
Sondre SvihusGanddal IL174785
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

B-Åpen (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Helge AmdalÅlgård Orientering227578
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Hilde HetlandEgersund OK224784
Pernille HovstadGanddal IL206306
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
David Jess LinjordGanddal IL189061
Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)213429
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Tore RøddeGanddal IL206300
Barbro SandalGanddal IL206194
TorSverre E. SkåraEgersund OK502813
Aase SveinsvollGanddal IL200609
Arild SvihusGanddal IL206298
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)224711
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995
Anna Alexandra WirowskiGanddal IL212041

C-Åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias AdamsenÅlgård Orientering234328
Mari BremnesGanddal IL211905
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)38990
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)62917
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Gry Stangeland LundeGanddal IL234038
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)184386
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Kristin Furre OweGanddal IL234124
Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)224860
Johan RasmussenSandnes IL (Rogaland)237880
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)224761

Annonser

IOF Eventor