Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oslo City Cup, løp nr. 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 3
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: tirsdag 17 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 611 påmeldte deltakere.

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Terland GundersenHeming Orientering
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering3943552
Mari KallesonOppsal Orientering
Åse LuråsOppsal Orientering3864113
Juni Hagelid NorheimNydalens SK3832482
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Anna Elisabeth RyghHeming Orientering3942547
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239

H 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering3885936
Olaf Blom-HagenFossum IF
Silas Mestad HansenLillomarka OL501508
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK3516572
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK3954161
Alfred NikolaisenOppsal Orientering
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Erlend OtterleiØstmarka OK3813904
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Simen SkeideOppsal Orientering224156
Ask Felland SætnanFossum IF3818572
Sondre Tandberg ØhrnIL Koll

D 13-16 (84)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering3644192
Maya Jones ArnesenHeming Orientering3672557
Mille Baastad BergIL Tyrving3631678
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Julie BerntzenFet OL3886488
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Eileen BjanesIL Tyrving3665163
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877589
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Mari BrendeFossum IF3885464
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb3952074
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Ida Marie FlågenHeming Orientering3637311
Stine FosseNydalens SK224447
Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL
Elise Wærp HaugeNydalens SK3525557
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL3661295
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK3635976
Stella HolmboeIL Tyrving3873106
Signe HoloFossum IF3807005
Iris HolstIL Tyrving3632163
Linnea HolstIL Tyrving3635430
Ane HustvedtOppsal Orientering3688595
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Ingunn Høst FossgardLillomarka OL3884533
Tuva HøyerFossum IF3934593
Malene JebsenHeming Orientering
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering3728458
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK3880390
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Kristine KravdalGjø-Vard OL3820206
Marie KravdalGjø-Vard OL3911427
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering3883840
Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving3631009
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Ea LunøeNydalens SK3624046
Ingrid LuråsOppsal Orientering3864717
Ina MartiniAsker Skiklubb3880283
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3721065
Anna NakkimBækkelagets SK212432
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL3965019
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK3672094
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL3947199
Astrid RognstadHadeland OL3645033
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering3714771
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Oda ScheeleNydalens SK3654589
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Karen SkaugeHeming Orientering3737012
Martine SkjelsvikLillehammer OK3650652
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3926987
Silje SlungaardIL Tyrving
Kristine SolbakkenIL Tyrving3638632
Frida SolsrudNydalens SK3614377
Malin SveenBækkelagets SK3961091
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Elise ThorsengFossum IF3823960
Gunde TumelionisFossum IF228473
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3951308
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3962909
Pia Young VikNydalens SK3656352
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK
Martha WisløffAsker Skiklubb3478732
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering3649365
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056
Live ØstvoldHeming Orientering3607983

H 13-16 (81)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3652807
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb3638319
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3964426
Rolf Andreas BergNydalens SK3583820
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb3952736
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Håvard EikRaumar Orientering3649563
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb3884079
Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering213051
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb3639648
Ole Jakob FrankrigNydalens SK3613833
Ferdinand FremmingHeming Orientering3667177
Simen GammelmoHadeland OL180158
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering3887056
Simen Gløgård StensrudNittedal OL3660255
Emil Solan GorsetHadeland OL3636040
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK3946639
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Emil HuuseØstmarka OK212171
Simen HøyerFossum IF3660149
Grunde IsaksætreGrue IL3577459
Magnus JystadØstmarka OK3813581
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Jonas KroghOppsal Orientering3918075
Anders Håvard LarsenNydalens SK3639366
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb
David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL
Kristian Norum MeløysundNydalens SK3886454
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Oliver NilsenFossum IF213244
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK3773603
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3637949
Ask OlaussenOppsal Orientering3631793
John OtterleiØstmarka OK3815461
Jakob RastadAsker Skiklubb3643848
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Henning ReichenbachOppsal Orientering
Fridtjof ReuschHeming Orientering3672045
Henrik ReuschHeming Orientering3887072
Theo Ring GiskeNydalens SK
Philip Lehmann RomørenFossum IF3677168
Sigurd RødnesOppsal Orientering3661253
Håvard RønningenØstmarka OK3865581
Johannes Salvesen-LundeIL Koll
Andreas SandernesØstmarka OK
Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering
Ådne SkjærsteinIL Tyrving3635950
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Elias StubberudNydalens SK3646452
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Birk Felland SætnanFossum IF3636339
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering3718137
Martin TandbergFossum IF
Birk ThorstensenOppsal Orientering3779824
Elia ThorvikNydalens SK181021
Jonas WilsbergNydalens SK3829231
Henrik WoldeneFossum IF3616406
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
Lars Øderud VatneBækkelagets SK3670031
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Kristian ØstermannHeming Orientering3649175
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236

D 17- (64)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Hilland AndersenHalden SK
Marianne BakkenNydalens SK3884392
Jenny BaklidKonnerud IL3964400
Solveig Eline BergIL Tyrving3698198
Karen BjergaardNydalens SK3329323
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Maria BrodinFossum IF3626181
Celine Brun-LieNjård
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK3603917
Marianne DæhliNydalens SK3618022
Elise EgsethNydalens SK3667599
Siri EidnesHarstad OL
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL3785607
Joanna ErikssonNydalens SK3880903
Katherine EstepKonnerud IL3962628
Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving
Stine FrossdalOslostudentenes IK3960382
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL
Gunhild Rogne HallandNydalens SK3622560
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163
Ida Karine HelmersenFet OL
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Marion HuberNydalens SK3809480
Marie Hammer IversenØstmarka OK
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3885118
Astrid Ank JoergensenHorsens OK
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Andrea Vild JødalBækkelagets SK3963543
Mina JørgensenIL Tyrving3699832
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083
Emma Meyer LarssonIL Tyrving3630498
Marie LilandNydalens SK3883089
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving3885175
Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3846045
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK3621448
Eldbjørg MoxnesOslostudentenes IK3013620
Åsne NannestadKlubbløs234926
Maren NorderudIL Tyrving3668670
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK3781630
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL3880556
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Ingeborg RognstadHadeland OL3643830
Maria Rørvik HaverLillomarka OL3880689
Hedda SkatvedtRaumar Orientering3942174
Martha Kalvig SkoganNydalens SK3778727
Synne StrandAsker Skiklubb3847712
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137
Ida TangenNydalens SK
Anna Heim TveitenKlubbløs
Marie UllevålseterNydalens SK3777968
Mariann UlvestadBækkelagets SK3964988
Ingrid UrsethVingelen IL
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK
Lisbeth VollHaugesund IL Orientering
Tora VollsetHeming Orientering
Silje Marie VågeAsker Skiklubb3645579
Linn Mei WaalerMåren OK3611019
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523
Ada WulfsbergNydalens SK3671328

H 17- (63)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL3959731
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL3317716
Tim Langø BergKlubbløs3959913
Audun BerganNydalens SK3607686
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Felix BreitschädelBækkelagets SK
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441
Torbjørn DalløkkenIL GeoForm3678307
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering3666948
Simen ElvhaugRaumar Orientering3962818
Øyvind EngerNydalens SK3597754
Andreas FlammigerGassecure BIL3962438
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658
Kasper FosserHeming Orientering3946514
Karl FremstadIL Tyrving3598547
Peter GisholtFossum IF3869567
Mathias GløersenBækkelagets SK3672177
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK3946803
Eskil Sande GullordBækkelagets SK3810165
Anders HagaRaumar Orientering3808920
Truls HestengenOppsal Orientering
Erling HjermstadFossum IF3903523
Øyvind HjermstadFossum IF3849346
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3945607
James JohnsonKlubbløs
Isak JonssonNydalens SK3602398
Sverre Waaler KaasNydalens SK3810462
Sivert Sande KvermeFossum IF3659521
Lukas LilandNydalens SK3572799
Petter Vangen LunåsmoTynset IF
Torstein MellemHarstad OL
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666
Vegard MyklemyrEiker OL3553393
Martin NilssonLillomarka OL3676988
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3938933
Per Melander OftenNydalens SK3888773
Mikael OlaussonOslostudentenes IK3025376
Rudi B OlsenLillomarka OL3782901
KyongSa RiNydalens SK3715265
Thomas RuudOppsal Orientering
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075
Frank SandbergFlyfemkamp1000
Jan ShanelNydalens SK3942091
William Resvoll SkaugOppsal Orientering3621513
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät3732500
Matthew SpeakeLillomarka OL3618659
Henrik Horverak Steenfeldt-FossKlubbløs
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering3868312
Emil StørmerFossum IF3781820
Ove SætraHadeland OL3942893
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Morten TangenOK Moss3705621
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3961216
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK3013406
Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering3946944
Lars Young VikNydalens SK3656881
Anders VisterNydalens SK3597804
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3933017
Magnus ZachariasenOppsal Orientering

D 40- (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena AxelssonNydalens SK3884111
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Lene ColquhounLillomarka OL3877917
Marit EgnerAsker Skiklubb3812278
Marit B. EithunNittedal OL3780756
Hege FeiringIL Tyrving3880754
Britta FismenFossum IF3885522
Ann Elin FlågenHeming Orientering3885050
Linda FredhOK Moss3883956
Cathrine FrydenlundNydalens SK3868353
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL209848
Guro HarstadHeming Orientering3852258
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK3777786
June HerredsvelaØstmarka OK3832201
Katrine HolenØstmarka OK
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering
Kristin Stubban HygenØstmarka OK
Vibeke HøstLillomarka OL3880739
Thine Wilkens JernbergNydalens SK3640463
Siv Susanne JystadØstmarka OK
Elin KallesonOppsal Orientering
Kristine KolshusOppsal Orientering
Aase MestadLillomarka OL3885928
Maiken Skirstad MoNydalens SK3793940
Lotta MyhreIL Koll3717253
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK
Marianne ReuschHeming Orientering3887494
Anne RusteLillomarka OL3883709
Jorun RuudAsker Skiklubb3807872
Nora SkauenIL Tyrving
Siri StørmerNydalens SK3816808
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK3644838
Beate UndebergetOppsal Orientering
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb3883972
Heidi ØstliRaumar Orientering161766
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering3942448

H 40- (57)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode BakkehøiØstmarka OK
Raymond BerntzenFet OL3945011
Torbjørn Blom-hagenFossum IF
Vegard BroxIL Tyrving
Haakon DolvenAsker Skiklubb
Michael DähnnNydalens SK3887247
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK
Lars Erik GjeinFossum IF3868254
Vidar GjelstadOppsal Orientering
Christian GløgårdNittedal OL3658572
Kyrre GranFet OL3883626
Inge GunnesIL Tyrving3778859
Charles HalaasFossum IF3883683
Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL3962891
Olav HasaasFossum IF3632999
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Morten HelminsenFredrikstad SK
Geir HoffIL Tyrving3780277
Torstein HoleTelenor BIL3960960
Christian HolmboeIL Tyrving
Jens Christian HolstIL Tyrving
Rolf HustvedtOppsal Orientering3656857
Hans Olav HygenØstmarka OK
Espen JernbergNydalens SK3644036
André JægtvikKonnerud IL
Eirik JørgensenIL Tyrving3708575
Fredrik LarsenIndre Østfold OK
Bjørn MartiniAsker Skiklubb3604139
Håkon Meland-TangenBækkelagets SK
Trond MyhreFossum IF3776077
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering3953098
Anders NorlingNydalens SK3884061
Arild NyhaugAsker Skiklubb3950433
Aksel OlsenAsker Skiklubb
Øystein RastadAsker Skiklubb3808797
Ram RayamajhiOppsal Orientering
Martin ReichenbachOppsal Orientering3885407
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Tor RingstadHedrum OL
Alexander RødstenHeming Orientering3778339
Fredrik SaugestadNydalens SK3906864
Knut SaxhaugRaumar Orientering
Bent Erik SkaugOppsal Orientering
Torgeir SkjønhaugFet OL
Tommy SkårbøRaumar Orientering3710829
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering
Jon SolsrudNydalens SK3885829
Henning SpjelkavikIL Tyrving3620333
Atle StrømHedrum OL3963246
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK
Sigve VågsnesOppsal Orientering3617578
Morten WettergreenFossum IF504085
Knut Johan WinsvoldØstmarka OK
Sverre WisløffAsker Skiklubb3933348
Roger ØstvoldHeming Orientering3942083

D 50- (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering3508165
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving3884368
Berit BergeIL Tyrving3052321
Anne Marit BjergaardNydalens SK3886157
Elin BrekkeLillomarka OL3881638
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering
Anne DahlNydalens SK3741006
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb3812344
Trude FixdalIL Koll190628
Åshild FlatebakkenIL Tyrving3885225
Frøy GrøndahlLillomarka OL3885324
Anna GöhlmanIL Tyrving3885506
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)3963196
Linda HanssenØstmarka OK3778883
Isa HeggedalKonnerud IL3963402
Hege HeibergHadeland OL
Jane Karine HelmersenFet OL
Marita HernandezOL Toten-Troll3593480
Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering
Marianne HjermstadFossum IF3952272
Ingvill HoftunAsker Skiklubb
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL3869666
Eldri HoloFossum IF3962446
Kjersti HovFossum IF3703667
Maria JonssonNydalens SK3561495
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering
Anne MadslienNydalens SK3818739
Kari MadslienNydalens SK3552866
Dagrun MelkildHeming Orientering3851821
Gunhild MyhrAsker Skiklubb3422698
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Randi NicolaisenAsker Skiklubb3848223
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb
Marianne NjåsteinIL Tyrving3777646
Anne Kristine NorderudIL Tyrving3883121
Sidsel NørstebøIL Tyrving3881174
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL3945854
Torunn Drage RotiFossum IF500160
Solveig SikkelandIL Tyrving501595
Kjersti SkantzeIL Tyrving3885704
Jartrud SteinsliØstmarka OK3780319
Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK
Helena StubberudNydalens SK3834819
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering3611837

H 50- (73)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne AasAsker Skiklubb3701166
Arild AndresenFossum IF3565124
Truls AngellLillomarka OL3885993
Kimme ArnesenHeming Orientering3452927
Lasse ArnesenHeming Orientering3508322
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Hallvard BergIL Tyrving3780442
Nils BerganNydalens SK3613114
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Stein BlomsethLillomarka OL
Erik BorgIL Koll
Tormod BøeVBIL3702511
Håvard ChristiansenKlubbløs
Arne DybdahlLillomarka OL3883287
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Egil EideIL Tyrving
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Morten EngebretsenRaumar Orientering213222
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Roar FjeldboSandefjord OK3961919
Anders FlågenHeming Orientering3885837
Nils Petter FremmingHeming Orientering3668092
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering3961489
Øyvind GrandumIL GeoForm3852431
Svein GranerudAsker Skiklubb3639036
Christian GrotnesIL Tyrving3199718
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL3883105
Stein H. HagenFossum IF3886918
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Øyvind HelmersenFet OL
Eivind HoffIL Tyrving3948957
Øystein HoloFossum IF3781697
Fredrik HøyerFossum IF3962362
Håkon JendalFossum IF3885985
Hans JevanordFossum IF
Christian JomaasFossum IF3886512
Frode KamsvågIL Tyrving3947553
Morten KarlsenMåren OK3780681
Arne KongsnesOppsal Orientering
Hallvard KorenOK Moss3777703
Are KristiansenIL Tyrving3593175
Anders KronbergRaumar Orientering3846540
Bent Sande KvermeFossum IF3674967
Terje LinløkkenØstmarka OK3883543
Trond LundIL Tyrving3504107
Johan LundeIL Koll
Einar LunøeNydalens SK
Steinar LågAsker Skiklubb3883386
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
Johan MattssonLillomarka OL3884574
Stein MellaOppsal Orientering
Jens Erik MjølnerødHalden SK3942307
Tore MyhrvoldFossum IF3655768
Torkjel NesheimIL Tyrving
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL3962644
Are NjåsteinIL Tyrving3597663
Thor NorderudIL Tyrving
Svein NygårdLillomarka OL3855517
Peter NylundHaugerud IF3952595
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering3660503
Børge PedersenNydalens SK3885134
Christopher SchiveOK Moss3964822
Bent SkatvedtRaumar Orientering3636958
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723
Leif StørmerFossum IF3597309
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering3778610
Jo Ulltveit-MoeIL Koll
Thor VollsetHeming Orientering3851698
Ottar WiklundNydalens SK3886330
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364
Knut Erling ØenHeming Orientering3781176

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette HallénNydalens SK3482809
Lena HammerVestre Akers SK3887171
Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering
Birgit KorvaldNydalens SK69027
Margaret RoseveareOppsal Orientering
Laila RøisingKlubbløs
Ellen Marie TurterNydalens SK188728

H 60- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Ragnar AndersenHalden SK
Ketil BergeVestre Akers SK3887155
Sigurd DæhliLøten o-lag3810512
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF3780889
Vidar ElvekrokEiker OL
Are EriksenOslostudentenes IK
Øyvind GylverAsker Skiklubb3811528
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Pål HellerudHalden SK
Egil HusethKamp/Vestheim IF3780848
Nils HæstadFossum IF3781333
Einar JensenNydalens SK3777729
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Stein KlyveOK Moss
Ove MartinsenHauketo IF
Sigbjørn ModalsliFossum IF3796695
Bård NatvigNittedal OL3962511
Per SchancheAsker Skiklubb3883691
Geir Sverre SvingheimHadeland OL
Bjørn WilladssenHeming Orientering3782315
Richard Zeiner-GundersenFossum IF3963006

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Lise BjordalOppsal Orientering
Unni DrageHaugerud IF
Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL3866134
Berit SaxhaugRaumar Orientering
Inger SkaugOppsal Orientering

H 70- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Roar BjordalOppsal Orientering
Trond FeiringHamar OK3964996
Jon C. FougnerHeming Orientering
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL3887296
Jørgen HolmboeIL Tyrving3778909
Øystein MadsenHaugerud IF239500
Terje MalmHamar OK3963311
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving3778107
Bjørn SandelienHeming Orientering3886496
Lars SaxhaugRaumar Orientering
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering3885563
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL3960853

H Bedrift (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje Wiig MathisenOpen iT

D Rekrutt (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BakkehøiNydalens SK
Tina BakkehøiNydalens SK
Ingrid Bull-HaaversenØvrevoll-Hosle
Mille ConradiFossum IF
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering
Charlotte HopsnesFossum IF3959764
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK3918570
Eirin KolshusOppsal Orientering224010
Ester Marie Ridder KronbergRaumar Orientering
Oda Amrud PedersenOppsal Orientering3707478
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering
Astrid ReuschHeming Orientering3946050
Martine Elen RieckRaumar Orientering
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering
Silje Andresen SkotteFossum IF3886611
Maja WilsbergNydalens SK3962404
Kristine WoldeneFossum IF3947991

H Rekrutt (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias AndenæsAsker Skiklubb
Lars August FjellheimIL Koll
Jonas HirschBækkelagets SK3519097
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK3517448
Daniel William Ridder KronbergRaumar Orientering
Stian LillegårdLillomarka OL3885944
Thorbjørn MyhrvoldFossum IF
Trygve MyhrvoldFossum IF
Ole Jacob MyklebustIL Koll3964301
Eskil OlaussenOppsal Orientering
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering
Alfred TeigNydalens SK
Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering3869542
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Sebastian WettergreenFossum IF225339
Tristan ZainalOdal OL - Orientering
Simen ÅnensenOppsal Orientering

Annonser

IOF Eventor