Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold 2-dagers, dag 1 (flyttet fra 24.03)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold 2-dagers, dag 1 (flyttet fra 24.03)
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 29 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 218 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK217585
Alexander DybvikStokke IL94396
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL213456
Ane Røed GjertsenStokke IL223995
Georg Røed GjertsenStokke IL224350
Eline HanssonOL Tønsberg og omegn217768
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Magnus LestebergKongsberg OL222481
Elias MolundIL Tyrving71545
Marcus WindvikSandefjord OK223958

D-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934

D11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Ingrid LestebergKongsberg OL222261
Erle Elise WoldOK Moss212076

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Victoria StørenBø OL

D13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Karoline FjæreHedrum OL157980
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D17AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita HillerenEiker OL94140

D17C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Heidi EriksenLarvik OK211538
Kjersti GullordGjø-Vard OL236346
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Karen RøedStokke IL211578
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D17N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Kaupang LyeLarvik OK224347
May Brith NordkveldeHedrum OL187231
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

D17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna NysæterSkien OK201437
Elise StørenBø OL203364

D40 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Mona HoltePorsgrunn OL229515
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Hanne WoldOK Moss96146

D45 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL209848
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Janne LarsenPorsgrunn OL223765

D50 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BrevikStokke IL211374
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950

D55 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Inger SchibstedRøyken OL179406
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D60 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002
Kristil KristensenOK Skeidi158078
Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL80720
Marianne SpanliLierbygda OL187106
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D65 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vigdis AndersenEiker OL216674
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Aud KjemperudEiker OL184662
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Elisabeth RødAndebu IL79499
Aud I SpjelkavikIL Tyrving241750
Ingrid StrandeSkien OK195812

D70 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Gerd LangsethLarvik OK216681
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D75 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Hanne BræckKongsberg OL98986
Liv HorntvedtIL Imås411914
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

H-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Magnus MolundIL Tyrving213376

H11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Gaute NysæterSkien OK170884

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H17AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL211445
Ludvig JohnsenHedrum OL203443

H17C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Kristian Juel JohannessenHedrum OL186970
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642

H17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Skjalg NysæterSkien OK501323

H40 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Lars Georg GjertsenStokke IL211583
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543

H45 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Truls FjeldstadPorsgrunn OL200431
Helge GisholtOK Skeidi238122
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Espen JohnsenHedrum OL182118
Tom KristensenLarvik OK177539
Steinar LandeBø OL227677
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Kjetil MolundIL Tyrving211366
Frode NysæterSkien OK184473
Gisle NysæterSkien OK217460
Tor RingstadHedrum OL172259
Øyvind StørenBø OL203258

H50 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Harald BøvreStokke IL236399
Arve GlittumOK Skeidi188444
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Morten HamreIL Hauken89505
Harald HoviSkien OK239501
Arne KristensenStokke IL96681
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Per Einar StrømHedrum OL221210
Ole Petter VestølVegårshei IL222073

H55 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Arne Kierulf DirdalLarvik OK198720
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Harald OmlandSkien OK184463
Espen RaastadSkien OK211809
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575

H60 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Roy GjerdingOK Moss504397
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595

H65 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Øystein AndersenEiker OL172115
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Olav FlogstadIL Hauken211570
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Per Chr. HagenBø OL227680
Øyvind HoveidAsker Skiklubb168818
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Morten JohannessenRøyken OL229667
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Dag KristensenOK Skeidi206256
Terje LudvigsenLarvik OK216760
Martin NaufHedrum OL182122
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL236303
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H70 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Svein EriksenLarvik OK186942
Helge FossheimHedrum OL182064
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL239076
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Thorolf TrolsrudBotne SK501730

H75 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Anton LommeHedrum OL203285
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Harald LundhaugOK Moss201916
Øystein MadsenHaugerud IF239500
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Erling TidemannLommedalens IL168119
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Stein KorenOK Moss84658
Per MeilandLommedalens IL214982
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn190256

D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK216675

D15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie JohansenSandefjord OK199605

D19 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969

H13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin DybvikStokke IL195896
Brage EikåsSandefjord OK182096
Adrian HagenPorsgrunn OL213214
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Endre SandKongsberg OL236449
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134

H15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Henrik R HoltHedrum OL186936
Viljan van RaaijHedrum OL187320

H19 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre R HoltHedrum OL221389
Jørn SundbyLarvik OK504453
Anders VestølVegårshei IL222559
Øyvind WatterdalHadeland OL152479

Direkte A (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926

Direkte B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss212685

D17B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celine Vik OlsenLarvik OK216970

H17B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DraveckyOL Trollo216738
Eirik GullordGjø-Vard OL67531
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Torstein LyeLarvik OK502033
Håvard MyhreAndebu IL241547

Annonser

IOF Eventor