Påmeldte deltakere til Holeslitet (Vestfold Vårcup 3)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Holeslitet (Vestfold Vårcup 3)
Arrangørorganisasjon: Lardal OL
Dato: tirsdag 8 mai 2012

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 206 påmeldte deltakere.

N-åpen (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vemund AakreLardal OL140885
Ylva AasestadHedrum OL91398
Håkon Omholt BerrefjordLardal OL410804
Gøril BårnesHedrum OL173279
Even EdlandLardal OL165205
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn79238
Karoline FjæreHedrum OL157980
Kristoffer FjæreHedrum OL156908
Hans Eirik GjoneHedrum OL
Kristine GjoneHedrum OL
Henrik R HoltHedrum OL91330
Tuva HoltanHedrum OL157979
Kristin Melby JacobsenLardal OL
Ingvild JohnsenHedrum OL150388
Andreas LangvedHedrum OL
Hanna Linea LindtvedtLardal OL
Sigrid Marie LobbenLardal OL
Ida Sofie LundLardal OL
Hans Petter MoeHedrum OL158022
Viljan van RaaijHedrum OL176016
Nora RøedStokke IL
Eline SchjervenLardal OL165203
Mina SchjervenLardal OL154292
Pernille SjulstadLardal OL165201
Hallvard TjentlandLardal OL
Caroline WikeHedrum OL157983

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Omholt BerrefjordLardal OL410567
Kjersti EdlandLardal OL141079
Mona Engel S. KierulfLarvik OK
Vilja Solberg OhrvikKonnerud IL137390
Karoline SjulstadLardal OL

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Jeanett Olsen HauganHedrum OL
Karoline SjulstadLardal OL410798
Mari ValbergHedrum OL150457

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runhild AakreLardal OL132866
Katrine GjestrumHedrum OL412930
Mathea Strøm GrønnHedrum OL150391
Ella Arentz HagenSandefjord OK157998
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK119289
Marit Melby JacobsenLardal OL154312
Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn412693
Linn Hege RosoLardal OL

D 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AasestadHedrum OL159657
Malin EdlandLardal OL141075
Camilla LarsenHedrum OL150390
Linn Hege RosoLardal OL154293
Susanne StrømHedrum OL89107

D 13-16N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marthe Kristine LauritzenLardal OL
Marthe Kristine LauritzenLardal OL
Mariann LundeOL Tønsberg og omegn
Kristina Berge PettersenSandefjord OK124974

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine TopstadOL Tønsberg og omegn67693

D 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runa FremstadKonnerud IL159035
Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn149244
Viktoria Maria GundersenHedrum OL156951
Julie HjortlandLarvik OK
Alvilde KarlsenHedrum OL156948
Tonje LysnesHedrum OL89119
Veslemøy SolbergKonnerud IL

D 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL118562
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Tone GunnerødStokke IL159929
Silje IslandOL Tønsberg og omegn
Tone Sølie LysnesHedrum OL89104
Katrine van RaaijHedrum OL
Reidun Bjørnø SjulstadKjose IL39521
Ann Kristin ThorkildsenHedrum OL89108

D 17-N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dorthe Kyvik BårnesHedrum OL173278
Camilla FauskeHedrum OL
Nina FollandStokke IL165666
Inger Anne HeggernesHedrum OL175852
May NordkveldeHedrum OL91336
Katrine van RaaijHedrum OL176030

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK157038
Lillian BergeSandefjord OK123481
Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL
Ida Vår DirdalLarvik OK171124
Kari Reppesgård HoltHedrum OL91346
Heidi Ravndal JohnsenArnadal IL
Veslemøy SolbergKonnerud IL412451

D 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn165784
Randi HansenArnadal IL
Anne Marit NaufHedrum OL89123
Randi Kristin NærumLarvik OK488284
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn96274
Anne Lise SagaKjose IL
Bjørg Marit SollieOL Trollo
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL176175
Gro EiaOL Trollo82360
Astrid GjelstadSandefjord OK143174
May Helene HansenSandefjord OK94072
Astrid Reppesgård LieHedrum OL108979
Brit SundbySandefjord OK173105
Rakel ØrenSandefjord OK99059

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elsa LystadSandefjord OK39506
Margith ReppesgårdHedrum OL89120

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Skau HøksnesOL Tønsberg og omegn146967
Trym IslandOL Tønsberg og omegn
Audun Melby JacobsenLardal OL
Elias Lindhjem MathisenSandefjord OK123480

H 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even HaugstuenHedrum OL173292
Brynjel HeggernesHedrum OL157978
Ulrik Andre StrømHedrum OL150392

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Åmodt AmundsenLardal OL165264
Iver DavidsonOL Tønsberg og omegn64750
Vetle FollandStokke IL153845
Håkon NelsonLardal OL
Martin NåtedalOL Trollo
Ole Jakob OlsrødStokke IL411511
Sindre R HoltHedrum OL413246

H 13-16C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Haakon GjoneHedrum OL
Ludvig JohnsenHedrum OL150456
Ivar NordeideBotne SK
Sander Nikolai Berge PettersenSandefjord OK123479
Robin ThorkildsenHedrum OL150458
Olav WeberHedrum OL156909

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørn-Isak Stampe HansenHedrum OL

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend GjestrumHedrum OL156947
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn126630
Jarle LysnesHedrum OL412935

H 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FjæreHedrum OL156907
Jørgen FrøydLarvik OK128477
Sindre Eia HoltungOL Trollo

H 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn480093
Frode GjestrumHedrum OL150455
Rudi HøksnesOL Tønsberg og omegn
Espen JohnsenHedrum OL89124

H 17-N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars HasleHedrum OL
Haakon PettersenSandefjord OK78538
Christer B. RobertsenOL Tønsberg og omegn412691

H 40- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar AasestadHedrum OL159659
Måns DavidsonOL Tønsberg og omegn91703
Robert FredriksenNotodden OL
Trond GjelstadSandefjord OK80019
Per Olav GulbrandsenLarvik OK174992
Jan Ivar GundersenHedrum OL97453
Anders Kristian HoltHedrum OL89121
Rudi HøksnesOL Tønsberg og omegn159930
Asle JohnsenHedrum OL80752
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK82370
Roger LysnesHedrum OL91329
Roar NilsenSandefjord OK147760
Per Olav NærestadIF Trauma
Øystein NæssKjose IL98184
Arne NåtedalOL Trollo
Sven OhrvikKonnerud IL412453
Bjørnar OlsrødLarvik OK487937
Asbjørn RoeLarvik OK
Ole Petter RuudOK Horten160834
Rune RøedStokke IL129479
Per Einar StrømHedrum OL91328

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo145802
Bjørn Helge CeebergHedrum OL
Tor EriksenHedrum OL108974
Øivind FadumSande Sportsklubb
Dag Johnny LianAndebu IL
Dag Johnny LianAndebu IL
Per Dag NordkveldeHedrum OL62109
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Jon RingdalSandefjord OK81039
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn412558
Håkon RyghOL Tønsberg og omegn
Hans StordalOL Tønsberg og omegn
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn91530

H 60- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL68236
Kåre AasestadHedrum OL87131
Ragnar Niemi BergStokke IL129363
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK153605
Ole Richard BrattbakkSandefjord OK129084
Bjørn Helge CeebergHedrum OL89110
Frank EliassenSandefjord OK174991
Øivind FadumSande Sportsklubb153958
Helge FossheimHedrum OL87134
Svein Børge HaugbergSandefjord OK
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Arne KristensenArnadal IL
Martin NaufHedrum OL89122
Hans StordalOL Tønsberg og omegn407487

H 70- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK483762
Thor EdvardsenLarvik OK121596
Thore EilertsenStavanger Orienteringsklubb62885
Oddvar GjelstadSandefjord OK94503
Per Arne GrøtterødLarvik OK67695
Helge HalvorsenLarvik OK160446
Bjørn Willy HansenSandefjord OK94944
Bjørn HaugenSandefjord OK
Knut JacobsenSandefjord TIF89499
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn124931
Anton LommeHedrum OL156910
Per LundLarvik OK149002
Lars Petter LystadSandefjord OK39507
Kåre NilsenSandefjord TIF
Leif O. RebårdSandefjord OK153607
Magnar ReppesgårdHedrum OL89111
Gunnar RingdalSandefjord TIF97970
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn64074
Brynjar RøgebergSandefjord TIF172269
Hans G. RønneSandefjord OK173120
John SommerstadAndebu IL157146
Svein ThorsenSandefjord TIF409060
Harald VikenSandefjord TIF407492
Einar WestbyeSandefjord OK143175

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karl Johan EileråsOL Tønsberg og omegn411368
Helge TvedtenLarvik OK

Annonser

IOF Eventor