Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nord-Norsk Mesterskap Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nord-Norsk Mesterskap Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Storsteinnes IL
Dato: lørdag 18 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 122 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alistair EverettKlubbløs
Helena JohannessenBjerkvik IF90590
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Minda Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL180876

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø204753
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235941
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Mari Alsos HöglinHarstad OL212701
Lise MarcussenHarstad OL213023

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø168551
Helene Alsos HöglinHarstad OL211912
Mia UrsetIL BUL-Tromsø506793

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne MarcussenHarstad OL213022

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde HanssenSørreisa OL68109
Mailiss MyrvangBjerkvik IF199524
Alice Merethe PedersenBjerkvik IF136911
Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø146556

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Idunn StrandIL BUL-Tromsø506815

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219487
Margrete GaskiBardu IL205412
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering229717
Anne UrsetIL BUL-Tromsø501100
Inga Waage MikalsenNordreisa IL241551

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine AlsosHarstad OL68457
Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø504459
Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø503511
Doris Stien KaspersenMo OK182132
Bodil Brun MarcussenHarstad OL181808
Hege NornesHarstad OL174541
Ingvild OsdalHarstad OL225198

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro Kari Hvideberg HansenMålselv IL181512
Anne Julsrud HaugenHalden SK226411
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø192370
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering179901
Kari LofthusIL BUL-Tromsø91044

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri LøkseSørreisa OL145399
Halldis ValestrandIL BUL-Tromsø180938

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Marie PedersenBjerkvik IF199529

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik HessenStokmarknes OL223608
Vilmar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL180875
Peder Jostein MidttunBardu IL188222
Marco WintherStorsteinnes IL213751

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Biribakken StrandStorsteinnes IL185707
Valdemar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL197174

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL212555
Eirik FrostAlta OL506761
Gjermund OsdalHarstad OL211910

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn JohnsenHarstad OL213594
Ola Bahr LilandHarstad OL233731

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Biribakken StrandStorsteinnes IL213349
Eskil FrischknechtAlta OL506806
Gard FrostAlta OL502117
Oskar JohannessenBjerkvik IF506589
Jon MarcussenHarstad OL213021
Henning StrandIL BUL-Tromsø506834
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098

H 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø204753
Eivind HemmingsenStorsteinnes IL185707
Jens Olav HessenStokmarknes OL181567
Martin KaspersenMo OK186196
Asgaut LøkseSørreisa OL89724

H 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø165249
Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL236313
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418
Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OL180700
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217137
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Kristian StrømBardu IL177551

H 21- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø
Thomas FrostAlta OL501142
Ståle GjelstenKristiansand OK506629
Matthias GroellIL BUL-Tromsø
Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø505849
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering504806
Knut Øyvind JohansenBardu IL216935
Håvard Krey HansenOK Silsand502922
Geir MoholdtIL BUL-Tromsø504334
Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø146393
KyongSa RiNydalens SK169009
Vegar SkildheimIL BUL-Tromsø504496
Torgeir SkjeldnesBardu IL
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL243771
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Håvar ØstvikBardu IL180225

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BratlieIL BUL-Tromsø503963
Rune GraversenIL BUL-Tromsø503965
Magnus HöglinHarstad OL68468
Espen JohannessenBjerkvik IF485664
Stig LøvlundNordreisa IL146281
Dag MarcussenHarstad OL181571
Helge MidttunBardu IL180906

H 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge Aronsen HæstadIL BUL-Tromsø229989
Håkon BrynjulfsenOK Silsand158074
Ingemar EriksenMålselv IL64731
Martin FrischknechtAlta OL501684
Jonny I HansenIL BUL-Tromsø80044
Børge HarveyIL BUL-Tromsø501155
Bengt HaugenIL BUL-Tromsø501609
Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering226048
Arild IngdalMellembygd OL113274
Atle IversenIL BUL-Tromsø192305
Anders KureBodø og Omegn IF Orientering91245
Lasse SkalleHarstad OL217654
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL219488
Harald StrandIL BUL-Tromsø506835
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Leif GulbrandsenSørreisa OL205982
Svein Harald HansenOK Silsand506352
Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IF199530
Eirik NordbrødenHalden SK208173
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering91258

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan LøvlundNordreisa IL175165
Einar MjølhusIL BUL-Tromsø206013
Nils NymoMellembygd OL238200

Annonser

IOF Eventor