Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nord-Norsk Mesterskap Sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nord-Norsk Mesterskap Sprint
Arrangørorganisasjon: Storsteinnes IL
Dato: fredag 17 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 91 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Minda Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL180876
Vilmar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL180875
Marco WintherStorsteinnes IL213751

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø204753
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235941
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Mari Alsos HöglinHarstad OL212701

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø168551
Helene Alsos HöglinHarstad OL211912
Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø506793

D 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219487
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125
Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering229717
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Idunn StrandIL BUL-Tromsø506815
Anne UrsetIL BUL-Tromsø501100
Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø146556
Inga Waage MikalsenNordreisa IL241551

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine AlsosHarstad OL68457
Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø503511
Doris Stien KaspersenMo OK182132
Ingvild OsdalHarstad OL225198

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde HanssenSørreisa OL68109
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø192370
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering179901
Kari LofthusIL BUL-Tromsø91044
Eli Charlotte NordmoMellembygd OL116981

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Guri LøkseSørreisa OL145399

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Marie PedersenBjerkvik IF199529

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik HessenStokmarknes OL223608

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Biribakken StrandStorsteinnes IL185707
Valdemar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL197174

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL212555
Eirik FrostAlta OL506761
Gjermund OsdalHarstad OL211910

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Biribakken StrandStorsteinnes IL213349
Eskil FrischknechtAlta OL506806
Gard FrostAlta OL502117
Vebjørn JohnsenHarstad OL213594
Ola Bahr LilandHarstad OL233731

H 17- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø165249
Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø
Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL236313
Thomas FrostAlta OL501142
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418
Eivind HemmingsenStorsteinnes IL185707
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering504806
Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OL180700
Knut Øyvind JohansenBardu IL216935
Runar JohansenIL BUL-Tromsø216936
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217137
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140
Håvard Krey HansenOK Silsand502922
Stig LøvlundNordreisa IL146281
Geir MoholdtIL BUL-Tromsø504334
Ruben OlsenOK Silsand95866
Kyongsa RiNydalens SK169009
Torgeir SkjeldnesBardu IL
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL243771
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Erling StangnesOK Silsand95816
Vegard StangnesOK Silsand95814
Kristian StrømBardu IL177551
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Håvar ØstvikBardu IL180225

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BratlieIL BUL-Tromsø503963
Rune GraversenIL BUL-Tromsø503965
Martin KaspersenMo OK186196
Vegar SkildheimIL BUL-Tromsø504496

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø204753
Håkon BrynjulfsenOK Silsand158074
Martin FrischknechtAlta OL501684
Børge HarveyIL BUL-Tromsø501155
Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering226048
Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø505849
Jens Olav HessenStokmarknes OL181567
Arild IngdalMellembygd OL113274
Atle IversenIL BUL-Tromsø192305
Anders KureBodø og Omegn IF Orientering91245
Lasse SkalleHarstad OL217654
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Leif GulbrandsenSørreisa OL205982
Svein Harald HansenOK Silsand506352
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering91258

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan LøvlundNordreisa IL175165

Annonser

IOF Eventor