Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcup 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcup 2
Arrangørorganisasjon: Orkanger IF
Dato: torsdag 12 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 196 påmeldte deltakere.

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eira Forsbak AsplemFreidig211354

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HalvorsenFreidig206044
Ingeborg KolstadWing OK223812
Anne Moa SolstadOrkanger IF212939
Kari Moa SolstadOrkanger IF212958
Ella Bruchmüller SundtByåsen IL225181
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Selma NevinFreidig233837
Solveig Louise NissenFreidig211745
Ella SandstadFreidig182067
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig505186
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Maren VikenByåsen IL192325

D 17-20 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild EideByåsen IL199600
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Synne Marie KvammeWing OK213255
Marte Lien JohnsenByåsen IL221351
Anna RenolenWing OK221441
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Line SølbergIL Leik502953
Andrine VikenByåsen IL181017
Johanne Øderud VatneNTNUI202159

D 21- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Katerina ChromaNTNUI199489
Johanne de PresnoNTNUI500775
Aurora FossøyNTNUI62220
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Kristin JægerWing OK176252
Lene Therese MyrlandNTNUI241449
Helen PalmerByåsen IL190327
Ingunn S. ØsthagenByåsen IL179828
Hanne SandstadFreidig206030
Marit SchmidOL Trollelg236427
Elisabeth StørsethSelbu OK223719
Julie WilbergNTNUI241335
Hedvig ÅstebølNTNUI227489
Martine ÅstebølNTNUI208108

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik226140
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Gøril EideByåsen IL199490
Margot Bolstad LynumFreidig185929
Anne NevinFreidig72454
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Kari Tønset GuttvikWing OK223818

D 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Turid ArnesenByåsen IL503616
Guri BjørndalByåsen IL229612
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL192378
Mari HoffByåsen IL181864
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Torunn Spets StorhovFreidig181956

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete Berge OwrenFreidig214816

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina ElfvingByåsen IL180863

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Lise BrenneOL Trollelg72133
Anne FuruholtOL Trollelg200385

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HellandWing OK78496

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias LeroyerFreidig502096

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Alf Petter LynumFreidig186849
Sven NevinFreidig228533
Johannes StordalByåsen IL225321
Ådne SundetIL Leik226231

H 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Tristan HalvorsenFreidig176201
Sverre HellevikFreidig224471
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Borgar StavrumWing OK223664
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Iver Dalsaune ThunFreidig180850

H 15-16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Mikkel HoltFreidig184323
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
Vemund MølnvikFreidig213305
Nikolai RenolenWing OK504504
Jostein RøFreidig203648
Edvin Skauby grønningSelbu OK172103
Håkon SæternesByåsen IL502484
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630

H 17-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert BellingmoOL Gaula114924
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Jonas GrønliFreidig215144
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Håkon HolstadFreidig203584
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Oscar LyngenFreidig222709
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Lars SandstadFreidig504578

H 21- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jacob AndersenNTNUI239770
Fredrik AndreassenNTNUI241447
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Mathias BjuganWing OK201396
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436
Paul BruandNTNUI241446
Erik FrøsethVerdal OK198715
Philip FøyenNTNUI220763
Mattis HoltFreidig179878
Morten JørgensenKristiansand OK221391
Ola KeiseråsIL Leik226229
Jan KondulaNTNUI505167
Hampus LarssonNTNUI241441
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772
Eirik MarthinsenOL Trollelg187214
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Lars OwrenFreidig215196
Jan SchmidOL Trollelg211189
Jérôme SoulardByåsen IL200382
Per WiréhnAsker Skiklubb181811
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952

H 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian Andre AndresenMalvik IL226191
Torgeir AuneByåsen IL502351
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Tomas EidsmoFreidig173137
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Harald GrønningSelbu OK223721
Arne GuttvikWing OK228368
Jon HolstadFreidig97601
Øystein HusbyMalvik IL188777
Tore KanestrømOrkanger IF195794
Anthony LeroyerFreidig
Eivind LonaWing OK211262

H 50- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild H ClausenFreidig179864
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Jan HageIL Leik187018
Knut HagenByåsen IL200231
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Dag Erik HellandWing OK211471
Tormod LangaasNidarøst OK239667
John LerliMelhus IL211381
Bjarne LienByåsen IL81063
Håvard LorangeFreidig217001
Terje MidtbøWing OK199655
Atle PedersenMelhus IL215066
Agnar RenolenWing OK221451
Bernt RognesFreidig201831
Jon RøstumOL Gaula178780
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543
Jens Even StorhovFreidig182078
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg92377
Øystein WiggenByåsen IL500161
Geir WillumsenFreidig69093

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970
Kjell-Arne HenninenByåsen IL180834
Jan Erik KofoedNidarøst OK227494
Kjell MaroniByåsen IL221188
Inge NørstebøOL Trollelg201847
Morten SkoglundByåsen IL178050
Eirik VefsnmoByåsen IL161048

H 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Bjørn BergerByåsen IL504601
Rune M HoltFreidig187009
Lars SkrøvsethWing OK505823

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg71355
Tom BuggeByåsen IL211274
Edgar FuruholtOL Trollelg208049
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Leif RøhjellByåsen IL86406
Nils Olav VennevikFreidig497403

H 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Magnus LandstadFreidig483336
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Robert StrømWing OK188838
Eigil SørliMalvik IL504466
Leidulv VinjeNidarøst OK209738

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnfinn LangelandByåsen IL228138

Åpen lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik EnoksenFreidig165250
Hans Helmer SæternesByåsen IL502589

Annonser

IOF Eventor