Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 20 mars 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 50 påmeldte deltakere.

D 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Aurora GjølsjøOK Moss505166

H 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein NygårdLillomarka OL229680
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Halvor SaunesNydalens SK195811
Christian SchiveOK Moss207789
Göran WinbladRehns BK209717

H 17-A kort (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Henning Bratland CarlsenOK Moss190570
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Kjetil KarlsenTeam Jeløy BIL222689
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Donatas KontautasOK Moss503666
Kent KopperudIndre Østfold OK179968
Christopher LadimOK Moss192251
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje Wiig MathisenOpen iT190637
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL235208
Thomas RoskifteOK Moss501165
Morten TangenOK Moss208419
Thomas TubbehaugenOK Moss222453
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

D 13-16B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Erika Lind-LarsenOK Moss212454
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030
Erle Elise WoldOK Moss212076
Julie Sophie WoldOK Moss213225

H 13-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Sondre LadimOK Moss503554

Åpen B (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegar ArnesenIndre Østfold OK504607
Linda FredhOK Moss184147
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL79721
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Marit-Elin IdenTeam Jeløy BIL502924
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573
Hanne WoldOK Moss96146

Annonser

IOF Eventor