Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-festival lang Elite

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-festival lang Elite
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 23 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 411 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (70)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL210737, 175835
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124, 3738929
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887, 3985223
Jenny BaklidKonnerud IL502696, 3984242
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000, 3694023
Karoline BjørnerødOK Moss504584, 3908332
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438, 3940707
Tonje Rognerud BøeFossum IF502954, 3662855
Carmen DirroMåren OK203743, 3955069
Helene EgerKongsberg OL215112, 3708633
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180, 3632411
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Aurora GjølsjøOK Moss505166, 3876273
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252, 3850252
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921, 3554813
Marlin HaavengenKongsberg OL206386, 3852902
Lene Berg HanssenByåsen IL208919, 3782240
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine HoenEiker OL192291, 3680501
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125, 3741261
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662, 3598588
Karen Hoel JomaasFossum IF501015, 3658655
Mina JørgensenIL Tyrving200361, 3699832
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105, 3663580
Pernille KatlaFossum IF191341, 3861374
Eli KolstadMo OK186199, 3871845
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480, 3916764
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingeborg KvarmeSturla, IF67403, 3649746
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630, 3982212
Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK
Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879, 3691557
Marte Karine LarsenKongsberg OL229423, 3541802
Emma Meyer LarssonIL Tyrving183330, 3630498
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356, 3952454
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870, 3940749
Marie LilandNydalens SK500589, 3883089
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471, 3828514
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving500311, 3885175
Anna MeenPorsgrunn OL178035, 3863560
Ida MonsenEgersund OK504690
Silje MorlandstøEiker OL211618, 3572302
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399, 3597432
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631, 3665858
Tove PetterssonOK Roxen207387, 3629789
Andrea RanvikKonnerud IL504336, 3640679
Anniken RanvikKonnerud IL504337, 3640794
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441, 3657913
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233, 3657517
Ingeborg RognstadHadeland OL504226, 3643830
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270, 3943214
Kathinka RogstadKongsberg OL210056, 3598224
Maria Rørvik HaverLillomarka OL502923, 3880689
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888, 3567575
Hedda SkatvedtRaumar Orientering226070, 3942174
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL502918, 3645793
Idunn StrandIL BUL-Tromsø180268, 3692209
Tale StrandKongsberg OL504515, 3630720
Andrea VaneboKongsberg OL208586, 3922226
Anna Vangen LunåsmoTynset IF236746, 3583457
Hanne VassendPorsgrunn OL203386, 3863792
Silje Marie VågeAsker Skiklubb500270, 3645579
Linn Mei WaalerMåren OK212721, 3611019
Ada WulfsbergNydalens SK501377, 3671328
Sarah WølloKongsberg OL159005, 3656295

D 19-20 E (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816, 3708542
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 3560950
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990, 3624384
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008, 3771847
Ane DyrkornEiker OL180221, 3684875
Thea DyrkornEiker OL181872, 3681244
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3800026
Anne Willkommen EikenNTNUI209814, 3599107
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL504331, 3785607
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002, 3816220
Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna203491
Idunn HaavengenNTNUI167389, 3607629
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170, 3715299
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116, 3640158
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628, 3885118
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI501834, 3946696
Marte Lien JohnsenByåsen IL221351, 3775566
Hannah MalmeiNTNUI181468, 3984929
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK189932, 3621448
Marit Melby JacobsenNTNUI195885, 3631058
Vera MelkildFreidig180322, 3781788
Aurora MoholthKongsberg OL229426, 3707833
Lara MolloyWellington Orienteering Club
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574, 3611837
Kårhild Husby NordstadNTNUI195923
Tonje Aasheim NymarkNTNUI500914, 3690344
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743, 3664208
Malin SandstadFreidig504681, 3793395
Oda J SikkelandIL Tyrving501590, 3577988
Synne StrandAsker Skiklubb500265, 3847712
Maria Ulseth SylteFreidig211561, 3785326
Line SølbergIL Leik502953, 3906294
Karine VestølVegårshei IL206428, 3912052
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968, 3830213
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888, 3831716
Emilie WestinNydalens SK203458, 3879020
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3885043
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb500266, 3502523

D 21-E (70)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI210053, 3781291
Marianne AndersenKristiansand OK170604, 3666849
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Sofie BachmannOLV Baselland
Pauline Røstum BellingmoNTNUI197006
Andrine BenjaminsenLillomarka OL502886, 3885613
Kristine BergliaEiker OL208169, 3597481
Nina Asheim BirkelandNTNUI207788, 3623782
Inger Liv BjerkreimLillehammer OK233838
Solveig BlandkjennIL Tyrving97984, 3604337
Synnøve BråtenVegårshei IL179370, 3374543
Ingeborg EideByåsen IL199727, 3801479
Kristine FjeldboIL Tyrving168868, 3621000
Aurora FossøyNTNUI62220, 3445681
Runa FremstadLarvik OK216870, 3598265
Alicia FribergIF Hagen
Marthe GløersenBækkelagets SK501217, 3781937
Michela GuizzardiCUS Bologna
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890, 3785045
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Gunhild Rogne HallandNydalens SK206010, 3622560
Maren Jansson HaverstadNTNUI504689, 3255163
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3389483
Vigdis HobølOppsal Orientering221436, 3959954
Marte Hoff HagenNTNUI222695, 3588902
Linn HokholtIL Tyrving214837, 3597572
Aleksandra HornikPaimion Rasti220649, 3782133
Marion HuberNydalens SK226171, 3809480
Iliana IlievaHalden SK506699, 3693850
Lizzie InghamHalden SK216466, 3666054
Emma JohanssonEmblem IL198042, 3598042
Emmi JokelaIFK Göteborg209143
Live Bredholt JørgensenNTNUI174588, 3605722
Karen Oline KolstadNTNUI212749, 3598497
Åshild KolstadNTNUI182129, 3619947
Ingrid LundanesNTNUI235111, 3594934
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575, 3710910
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Vilde MalmeiNTNUI207629
Milla MattilaHelsingin Suunistajat191149
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Vera MullerovaAmager Orienteringsklub
Lene Therese MyrlandNTNUI500241
Marte NarumNydalens SK200006, 3577046
Krystal NeumannJärla Orientering
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK149001, 3619426
Kamilla OlaussenFredrikstad SK500304, 3597549
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Louise OramBækkelagets SK197974, 3788544
Pihla OtsamoHelsingin Suunistajat185354
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL192095, 3880556
Delphine PoirotLillomarka OL502044
Hanne SandstadFreidig206030, 3505393
Martha Kalvig SkoganNydalens SK215020, 3778727
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110, 3620606
Julie StørmerFossum IF211996, 3154374
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562, 3230364
Miri Thrane ØdumIFK Göteborg
Ida TiltnesIL Tyrving192593, 3868874
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127, 3709573
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Marta UlvensøenNTNUI196843, 3676871
Mariann UlvestadBækkelagets SK238119, 3982105
Siri UlvestadNydalens SK504622, 3699345
Tonje VassendNTNUI191267, 3587961
Ingvild WangNTNUI158428, 3391810
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005, 3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3918398
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542, 3618147

H 17-18E (76)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140, 3981222
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222, 3978780
Jonatan AuneHalden SK202994
Marius AurebekkKristiansand OK504432, 3676079
Audun BerganNydalens SK501605, 3607686
Elias BergsetIL Veten229749, 3682291
Eric BerlinTrollhättans SOK
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056, 3971108
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086, 3979010
Jostein Svaland DaleVang OL191177, 3964889
Mats EidsmoFreidig179813, 3816279
Bendik EliassenFredrikstad SK500903, 3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482, 3566965
Erik ErikssonOK Älgen
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321, 3782273
Eskil FrøislandVang OL208085, 3576477
Peter GisholtFossum IF198904, 3869567
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418, 3951076
Even GravningenStokke IL203625, 3642402
Jonas GrønliFreidig215144, 3217478
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605, 3946803
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662, 3444122
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959, 3830601
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632, 3746070
Aslak HeimdalKonnerud IL192570, 3819083
Niels Christian HellerudHalden SK206905, 3640208
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628, 3965977
Håkon HolstadFreidig203584, 3649894
Anders HorveiRaumar Orientering180144, 3650660
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757, 3873031
Scott JuvikIL Gular504399, 3871415
Vegard KittilsenFreidig504704, 3652674
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057, 3831716
Jo Even KolstadFreidig502812, 3642055
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140, 3614757
Sivert Sande KvermeFossum IF179826, 3659521
Johannes LangaasNidarøst OK213810, 3942224
Even LindaasVang OL202094, 3651452
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442, 3785060
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855, 3826484
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 3659539
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Trygve MyhrAsker Skiklubb502876, 3850385
Eivind Berner MyhreFossum IF187105, 3652666
Matias NissenFreidig214966, 3575297
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933, 3645009
Skjalg NysæterSkien OK501323, 3586088
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109, 3501012
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519, 3938933
Sondre OttesenFredrikstad SK212553, 3707346
Kristian PyttenKristiansand OK221206, 3940715
Andreas RambergØstmarka OK207518, 3852639
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444, 3831674
David RundeKristiansand OK221505, 3940681
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641, 3782612
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688, 3952173
Lars SandstadFreidig504578, 3802295
Knut SelstadFossum IF178217, 3390523
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150, 3880002
Simen Spets StorhovFreidig203586, 3680360
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318, 3882669
Emil StørmerFossum IF214741, 3781820
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 3859287
Johan Kristian UndelandSturla, IF236813, 3738721
Anders VestølVegårshei IL222559, 3910221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Lars Young VikNydalens SK204299, 3656881
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300, 3933017
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 19-20E (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3982477
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149, 3693603
August Asheim BirkelandHalden SK158423, 3574563
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567, 3498441
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI194880, 3782323
Sebastian DalandKristiansand OK224268, 3624137
Ole Martin EdstrømNTNUI181663, 3662293
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037, 3634599
Einar EkelandOddersjaa SSK234873, 3575644
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873, 3398658
Kasper FosserHeming Orientering195708, 3946514
Sturla FrydenlundNTNUI209840, 3383676
Joar GjerdahlKonnerud IL188760, 3770575
Mathias GløersenBækkelagets SK501324, 3672177
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800, 3624459
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003, 3785482
Anders HagaRaumar Orientering195480, 3808920
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK502911, 3498821
Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering165123, 3323680
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 3730041
Martin Borge HeirFossum IF174826, 3973724
Mathias HermstadFreidig201390
Erling HjermstadFossum IF190677, 3903523
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3849346
Tarjei HoloFossum IF203231, 3388733
Sindre R HoltHedrum OL221389, 3867850
Axel HoveidAsker Skiklubb207564, 3734308
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK503507, 3945607
Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving199496, 3401817
Even-Johan KaspersenMo OK182130, 3907565
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Tobias KristensenNTNUI216933, 3597416
Henrik André LarsenKongsberg OL201911, 3790235
Lukas LilandNydalens SK202201, 3572799
Ruairi LongUniversity College Dublin OC223280
Håkon LundKongsberg OL500550, 3977311
Oscar LyngenFreidig506650, 3584232
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286, 3638103
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366, 3693843
Einar MelsomFossum IF183652, 3701208
Christian MichelsenOK Pan Århus
Jan Erik NaessFossum IF504581
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012, 3781606
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129, 215129
Lars SolliMo OK182025, 3441482
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3574282
Tord StrandKongsberg OL183842, 3712049
Jostein TandbergNydalens SK502575, 3880846
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581, 3961216
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903, 3561404

H 21-E (103)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik AalNTNUI96502
Emil AhlbäckFossum IF500294, 3884384
Joonas AholaNavi500813, 3452000
Topias AholaNavi500823
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304, 3884848
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301, 3865136
Isak BergsetFrol IL225930, 3599297
Edgars BertuksTurun Metsänkävijät195579
Håkon Raadal BjørloNTNUI182103, 3608270
Dag BlandkjennKristiansand OK197997, 3815594
Bojan BlumensteinNydalens SK193877, 3616307
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering221058, 3720000
Alexander ChepelinHalden SK
Alan CherryNydalens SK200459, 3860467
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084, 3227139
Vegard DanielsenKristiansand OK230085, 3621273
Jarrah DayAustralopers Orienteering Club
Matt DoyleAbominable O-Men
Magne DæhliHalden SK500302, 3884376
Henrik EijsinkNydalens SK503558, 3603875
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434, 3621158
Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK187227, 3598331
Gunnar A FiskumIL Tyrving502467, 3619483
Gaute FriestadKristiansand OK504430, 3608957
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Nick GebertOLK Wiggertal
Håvard HagaNydalens SK502921, 3782182
Lars Steinar HefreBø OL227730, 227730
Trygve HeggedalKongsberg OL214978, 3666435
Audun HeimdalNTNUI183721, 3917200
Øyvind HelgerudHalden SK207805, 3596749
Johan HellmanVänersborgs SK
Sven HellmüllerBækkelagets SK204636, 3597300
Mattis HoltFreidig179878, 3597143
Markus HolterHalden SK222454, 3597333
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010, 3776093
Sebastian InderstEksjö SOK181217
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893, 3880465
Haakon IngvaldsenNittedal OL91484
Espen JakobsenIL Tyrving504561
Sindre JohannessenFreidig504436, 3693868
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997, 3701604
Morten JørgensenKristiansand OK221391, 3591039
Carl Godager KaasBækkelagets SK170550, 3780640
Sverre Waaler KaasNydalens SK226172, 3810462
Ola KeiseråsIL Leik226229, 3705290
Steinar KollerudLillomarka OL174825, 3598885
Kin Kwan KwokOAHK
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772, 3588829
Albin LillieströmFreidig203495
Ivar LundanesIL Tyrving200904, 3596327
Carl Petter LyngenFrol IL211600, 3585916
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016, 3709318
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916, 3597986
Håvard MyhreBækkelagets SK198915
Elias T. MølnvikNTNUI211647, 3870714
Brodie NankervisLillomarka OL
Simen Eid NielsenNTNUI238260, 3781994
Mathias NipenBækkelagets SK186079
Thomas NipenBækkelagets SK197815
Anders NordbergNydalens SK181232, 3793700
Torgeir NørbechIL Tyrving505298, 3614930
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering227339, 3730397
Anders Felde OlaussenNTNUI182081, 3599248
Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart200414, 3588183
Lars OwrenFreidig3891116
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK503363
Lari PernuEspoon Suunta504426
Tobia PezzatiTampereen Pyrintö501959
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908, 3621075
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561, 3778263
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK181299, 3618089
Sverre Turter SandvoldNydalens SK182072, 3120912
Marco SeppiCUS Bologna
Paul SirumFrol IL211470, 3943198
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293, 3684511
Yngve SkogstadFrol IL502895, 3817269
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät504114, 3732500
Matthew SpeakeBækkelagets SK204099, 3618659
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK500298, 3885191
Sverre Bang StøengNTNUI220919, 3426418
Oskar StørmerFossum IF209002, 3599305
Stian SundsvikFrol IL234909, 3691508
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK211401, 3689411
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810, 3779261
Andreas SølbergIL Leik216649, 3641958
Arto TalvinenMS Parma500178, 3394194
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770, 3597531
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK86967, 3947744
Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering221212
Olav VestølVegårshei IL206427, 3421112
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804
Martin VisterFrol IL500292, 3597176
Håvard WedegeKristiansand OK206479, 3661774
Audun WeltzienIL Tyrving181255, 3027638
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett202199, 3777596
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204669, 3588761
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552, 3949302
William WhiteSARUM226306
Øyvind WiggenByåsen IL500061, 3915832
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK61171
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258, 3620341

Annonser

IOF Eventor