Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-festival sprint Elite

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-festival sprint Elite
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: fredag 22 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 417 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (74)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL175835
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL3738929
Elise AusenPorsgrunn OL3830908
Frida Bakken UlsethNydalens SK3985223
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Anne Omholt BerrefjordLardal OL3634367
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023
Karoline BjørnerødOK Moss3908332
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK3940707
Tonje Rognerud BøeFossum IF3662855
Carmen DirroMåren OK3955069
Helene EgerKongsberg OL3708633
Sigrid EkelandOddersjaa SSK3632411
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL3940608
Aurora GjølsjøOK Moss3876273
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Mari Kilskar GrevskottFrol IL3554813
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902
Lene Berg HanssenByåsen IL3782240
Malin HaugeHisøy OK
Christine HoenEiker OL3680501
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Tora IndregardIL BUL-Tromsø3741261
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3598588
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Mina JørgensenIL Tyrving3699832
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF3663580
Pernille KatlaFossum IF3861374
Eli KolstadMo OK3871845
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL
Ingeborg KvarmeSturla, IF3649746
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3982212
Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK
Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557
Marte Karine LarsenKongsberg OL3541802
Emma Meyer LarssonIL Tyrving3630498
Solveig Moen LetmolieEiker OL3952454
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett3940749
Marie LilandNydalens SK3883089
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving3885175
Anna MeenPorsgrunn OL3863560
Silje MorlandstøEiker OL3572302
Maren NorderudIL Tyrving3668670
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett3597432
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)3665858
Tove PetterssonOK Roxen3629789
Andrea RanvikKonnerud IL3640679
Anniken RanvikKonnerud IL3640794
Hanne Eide RappRaumar Orientering3657913
Kristine Eide RappRaumar Orientering3657517
Ingeborg RognstadHadeland OL3643830
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK3943214
Kathinka RogstadKongsberg OL3598224
Maria Rørvik HaverLillomarka OL3880689
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering
Tomine Lysaker SandenEiker OL3567575
Hedda SkatvedtRaumar Orientering3942174
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209
Tale StrandKongsberg OL3630720
Andrea VaneboKongsberg OL3922226
Anna Vangen LunåsmoTynset IF3583457
Hanne VassendPorsgrunn OL3863792
Silje Marie VågeAsker Skiklubb3645579
Linn Mei WaalerMåren OK3611019
Ada WulfsbergNydalens SK3671328
Sarah WølloKongsberg OL3656295

D 19-20 E (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK3708542
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3560950
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss3771847
Ane DyrkornEiker OL3684875
Thea DyrkornEiker OL3681244
Ragnhild EideByåsen IL3800026
Anne Willkommen EikenNTNUI3599107
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL3785607
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220
Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna
Idunn HaavengenNTNUI3607629
Agnethe HasliGjø-Vard OL3715299
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3885118
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI3946696
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187
Marte Lien JohnsenByåsen IL3775566
Hannah MalmeiNTNUI3984929
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK3621448
Marit Melby JacobsenNTNUI3631058
Vera MelkildFreidig3781788
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK3697554
Aurora MoholthKongsberg OL3707833
Lara MolloyWellington Orienteering Club
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering3611837
Kårhild Husby NordstadNTNUI
Tonje Aasheim NymarkNTNUI3690344
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)3664208
Malin SandstadFreidig3793395
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988
Maria Ulseth SylteFreidig3785326
Line SølbergIL Leik3906294
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213
Kristina VollHaugesund IL Orientering3831716
Emilie WestinNydalens SK3879020
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3885043
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523
Johanne Øderud VatneNTNUI202159

D 21-E (79)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI3781291
Emma ArnesenByåsen IL3662723
Kristine AusenNTNUI3624475
Sofie BachmannOLV Baselland
Pauline Røstum BellingmoNTNUI
Andrine BenjaminsenLillomarka OL3885613
Kristine BergliaEiker OL3597481
Fanny Horn BirkelandLillehammer OK3020799
Inger Liv BjerkreimLillehammer OK
Ida Marie Næss BjørgulPaimion Rasti3884012
Lone BrochmannBækkelagets SK3885290
Synnøve BråtenVegårshei IL3374543
Marianne DæhliNydalens SK3618022
Ingeborg EideByåsen IL3801479
Kristine FjeldboIL Tyrving3621000
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett3905841
Aurora FossøyNTNUI3445681
Runa FremstadLarvik OK3598265
Alicia FribergIF Hagen
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Maren GrandeFrol IL3649910
Gina GranstedtHalden SK3615465
Gry GranstedtNTNUI3705050
Michela GuizzardiCUS Bologna
Ingrid GulbrandsenNTNUI3785045
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø
Therese HaareKonnerud IL3014255
Gunhild Rogne HallandNydalens SK3622560
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483
Vigdis HobølOppsal Orientering3959954
Marte Hoff HagenNTNUI3588902
Linn HokholtIL Tyrving3597572
Aleksandra HornikPaimion Rasti3782133
Marion HuberNydalens SK3809480
Iliana IlievaHalden SK3693850
Lizzie InghamHalden SK3666054
Emma JohanssonEmblem IL3598042
Emmi JokelaIFK Göteborg
Live Bredholt JørgensenNTNUI3605722
Karen Oline KolstadNTNUI3598497
Åshild KolstadNTNUI3619947
Agnes LeoHalden SK
Ingrid LundanesNTNUI3594934
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb3701190
Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering
Vilde MalmeiNTNUI
Lone Malmgren MolstadHalden SK3835212
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett
Milla MattilaHelsingin Suunistajat
Vera MullerovaAmager Orienteringsklub
Ingjerd MyhreKongsberg OL3864535
Lene Therese MyrlandNTNUI
Krystal NeumannJärla Orientering
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK3619426
Marie OlaussenFredrikstad SK3598117
Pihla OtsamoHelsingin Suunistajat
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL3880556
Delphine PoirotLillomarka OL
Mathilde RundhaugFrol IL3022621
Martha Kalvig SkoganNydalens SK3778727
Kine Hallan SteiwerHalden SK3620606
Julie StørmerFossum IF3154374
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364
Kaisa SvergjaRaumar Orientering
Kari SvingheimLillehammer OK3709821
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137
Ida TangenNydalens SK
Åsne Skram TrømborgNTNUI3709573
Christiane TrösseVaregg Fleridrett
Marta UlvensøenNTNUI3676871
Siri UlvestadNydalens SK3699345
Tonje VassendNTNUI3587961
Ingvild WangNTNUI3391810
Mai WatsonBækkelagets SK3979408
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147

H 17-18E (77)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654
Sander ArntzenAsker Skiklubb3978780
Jonatan AuneHalden SK
Marius AurebekkKristiansand OK3676079
Audun BerganNydalens SK3607686
Elias BergsetIL Veten3682291
Eric BerlinTrollhättans SOK
Eirik BlågestadIndre Østfold OK3971108
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3979010
Jostein Svaland DaleVang OL3964889
Mats EidsmoFreidig3816279
Bendik EliassenFredrikstad SK3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3566965
Erik ErikssonOK Älgen
Asgeir EspelandTynset IF3654654
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Eskil FrøislandVang OL3576477
Peter GisholtFossum IF3869567
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø3951076
Even GravningenStokke IL3642402
Jonas GrønliFreidig3217478
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK3946803
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn3444122
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3830601
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering3746070
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Niels Christian HellerudHalden SK3640208
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn3965977
Håkon HolstadFreidig3649894
Anders HorveiRaumar Orientering3650660
Eirik ImrikFredrikstad SK
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn3873031
Scott JuvikIL Gular3871415
Vegard KittilsenFreidig3652674
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering3831716
Jo Even KolstadFreidig3642055
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3614757
Sivert Sande KvermeFossum IF3659521
Johannes LangaasNidarøst OK3942224
Even LindaasVang OL3651452
Kristian Fredrik LynumFreidig3830288
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular3785060
Rasmus MathisenPorsgrunn OL3826484
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Runar Saur ModahlFredrikstad SK
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666
Matias NissenFreidig3575297
Nikolai NordhaugKonnerud IL3645009
Skjalg NysæterSkien OK3586088
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF3501012
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3938933
Sondre OttesenFredrikstad SK3707346
Kristian PyttenKristiansand OK3940715
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett3831674
David RundeKristiansand OK3940681
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett3782612
Stian RykkjeVaregg Fleridrett3952173
Lars SandstadFreidig3802295
Knut SelstadFossum IF3390523
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL3880002
Simen Spets StorhovFreidig3680360
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL3882669
Emil StørmerFossum IF3781820
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Johan Kristian UndelandSturla, IF3738721
Anders VestølVegårshei IL3910221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering
Lars Young VikNydalens SK3656881
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3933017
Elias ØhmanGjø-Vard OL3692001
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb

H 19-20E (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL3982477
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441
Erlend BrendstuenHalden SK
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI3782323
Sebastian DalandKristiansand OK3624137
Ole Martin EdstrømNTNUI3662293
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658
Kasper FosserHeming Orientering3946514
Sturla FrydenlundNTNUI3383676
Joar GjerdahlKonnerud IL3770575
Mathias GløersenBækkelagets SK3672177
Olav Milian Schmitt GranNTNUI3624459
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821
Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering3323680
Anders HaugskottOL Trollelg3730041
Martin Borge HeirFossum IF3973724
Mathias HermstadFreidig
Erling HjermstadFossum IF3903523
Øyvind HjermstadFossum IF3849346
Tarjei HoloFossum IF3388733
Sindre R HoltHedrum OL3867850
Axel HoveidAsker Skiklubb3734308
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3945607
Haakon JohannesenIndre Østfold OK
Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving3401817
Even-Johan KaspersenMo OK3907565
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Håkon KornmoPorsgrunn OL3912037
Tobias KristensenNTNUI3597416
Lukas LilandNydalens SK3572799
Ruairi LongUniversity College Dublin OC223280
Håkon LundKongsberg OL3977311
Oscar LyngenFreidig3584232
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843
Einar MelsomFossum IF3701208
Christian MichelsenOK Pan Århus
Jan Erik NaessFossum IF3507647
Ragnar NerstenFossum IF
Marius PyttenKristiansand OK3624624
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3781606
Fredrik SandnesFreidig
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Lars SolliMo OK3441482
Oskar Spets StorhovFreidig3574282
Tord StrandKongsberg OL3712049
Jostein TandbergNydalens SK3880846
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3961216
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404

H 21-E (94)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik AalNTNUI
Emil AhlbäckFossum IF3884384
Joonas AholaNavi3452000
Topias AholaNavi
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3884848
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK3865136
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Edgars BertuksTurun Metsänkävijät
Anders BjergaardNydalens SK3885142
Håkon Raadal BjørloNTNUI3608270
Dag BlandkjennKristiansand OK3815594
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering3720000
Alexander ChepelinHalden SK
Vetle ChristiansenBækkelagets SK3227139
Kjetil Hagtvedt DammenLillehammer OK412052
Vegard DanielsenKristiansand OK3621273
Jarrah DayAustralopers Orienteering Club
Matt DoyleAbominable O-Men
Henrik EijsinkNydalens SK3603875
Jonas Klausen EspedalNTNUI3621158
Gustav FiskumNTNUI3618295
Robert FredriksenNotodden OL
Karl FremstadIL Tyrving3598547
Peter Martinus Freyborg UranNTNUI3123528
Gaute FriestadKristiansand OK3608957
Jørgen FrøydLarvik OK
Nick GebertOLK Wiggertal
Håvard HagaNydalens SK3782182
Lars Steinar HefreBø OL227730
Trygve HeggedalKongsberg OL3666435
Audun HeimdalNTNUI3917200
Sven HellmüllerBækkelagets SK3597300
Mattis HoltFreidig3597143
Markus HolterHalden SK3597333
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK3776093
Sebastian InderstEksjö SOK
Jo Forseth IndgaardFrol IL3880465
Sindre JohannessenFreidig3693868
Magne JutulstadBækkelagets SK3227857
Morten JørgensenKristiansand OK3591039
Sverre Waaler KaasNydalens SK3810462
Ola KeiseråsIL Leik3705290
Steinar KollerudLillomarka OL3598885
Håvard Krey HansenOK Silsand
Kin Kwan KwokOAHK
Olai Stensland LillevoldNTNUI3588829
Albin LillieströmFreidig
Sondre LorentsenOK Silsand3500600
Carl Petter LyngenFrol IL3585916
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett3709318
Hans Petter MathisenFredrikstad SK3597986
Elias T. MølnvikNTNUI3870714
Brodie NankervisLillomarka OL
Simen Eid NielsenNTNUI3781994
Mathias NipenBækkelagets SK
Anders NordbergNydalens SK3793700
Mats NordbrødenHalden SK3780855
Peter NordbrødenNTNUI3671427
Torgeir NørbechIL Tyrving3614930
Per Melander OftenNydalens SK3888773
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering3730397
Anders Felde OlaussenNTNUI3599248
Lars OwrenFreidig3891116
Lari PernuEspoon Suunta
Tobia PezzatiTampereen Pyrintö
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075
Oskar RøenVaregg Fleridrett3778263
Danil SalimovOrienta Ski-O
Marco SeppiCUS Bologna
Paul SirumFrol IL3943198
Jakob Kalvig SkoganNTNUI3684511
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät3732500
Ats SonajalgHarju KEK RSK
Matthew SpeakeBækkelagets SK3618659
Sverre Bang StøengNTNUI3426418
Oskar StørmerFossum IF3599305
Stian SundsvikFrol IL3691508
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK3689411
Ove SætraHadeland OL3942893
Andreas SølbergIL Leik3641958
Arto TalvinenMS Parma3394194
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK3947744
Anders VisterNydalens SK3597804
Martin VisterFrol IL3597176
Øyvind WatterdalHadeland OL3685062
Håvard WedegeKristiansand OK3661774
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3777596
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3588761
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI3949302
William WhiteSARUM
Øyvind WiggenByåsen IL3915832
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK3777877

Annonser

IOF Eventor