Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-festival Lagkonkurranse 8-12 år

ArrangementsinformasjonOrganisasjonpåmeldingVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Norsk O-festival Lagkonkurranse 8-12 år
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 23 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 42 påmeldte lag.

Lag 8-12 (42)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Pernille Hølås Mortensen224795
2Ingrid Hovdenak Espedal224835
3Helene Hellerud Øpstad228551
4
5
Asker Skiklubb 2
1Eirik Nastad207602
2Sigve Nygård Fagervold225349
3Jakob Bredland Eid214300
4Fredrik Hovinbøle Hagen
5
Asker Skiklubb 3
1Erlend Hellerud Øpstad225241
2Mathias Bredland Eid215111
3Gaute Fuglseth Olsen228515
4
5
Asker Skiklubb 4
1Mikkel Rastad502885
2Mathias Birkelund191071
3Simen Dalen Eriksen239477
4Brage Fuglseth Olsen212550
5
Asker Skiklubb 5
1Selma Aure Skogedal203792
2Una Nastad212614
3Mina Ludvigsen
4
5
Asker Skiklubb 6
1Astrid Ytterbø202157
2Silje Ruud Fossheim204273
3Tuva Espelin500233
4
5
Bækkelagets SK 1
1Julia Meland-Tangen212247
2
3
4
5
Bækkelagets SK 2
1Håkon Fenne Ingierd224909
2
3
4
5
Bækkelagets SK 3
1Jonas Fenne Ingierd185059
2Viktor Meland-Tangen212715
3Markus Hirsch185198
4
5
Fana IL 1
1Stine Marie Tefre Grieg195947
2Emil Heksem211312
3Karoline Strandenes213524
4Oskar Heksem213352
5
Fossum IF 1
1Charlotte Hopsnes216899
2Silje Andresen Skotte225571
3Ovidie Drageset
4
5
Fossum IF 2
1Henrik Elias Sebjørnsen213257
2Olaf Blom-Hagen177485
3Erlend Bakke211772
4Erlend Sommerhein204608
5
Fossum IF 3
1Ask Felland Sætnan211804
2Mikkel Michelsen500159
3Håvard Rekve Lian211914
4Olav Grevstad225121
5
Fossum IF 4
1Elise Nilsen Berg71839
2Malin Michelsen500149
3Johanna Widmaier225341
4
5
Fossum IF 5
1Sebastian Wettergreen225329
2Magnus Rørlien Jevanord206509
3Fredrik Grønseth225171
4Trygve Myhrvold212992
5Henrik Mikkelsen Foros225237
Fossum IF 6
1Odin Vie Strisland213256
2Jakob Weider Egner213249
3Age Kristvik225307
4Leo Leikvang228445
5
Fossum IF 7
1Mille Krohn234570
2Silje Nilsen Berg213239
3Ingvild Vie Sollie225009
4
5
Fossum IF 8
1Aron Bjørke234541
2Gustav Drageset224850
3Anton Macé Tálos
4Leon Eiebakke Wager
5Borgar Nakken228482
Fossum IF 9
1Thorbjørn Myhrvold212027
2Mads Rørlien Jevanord206508
3Anders Vik Vierli225298
4Rasmus Vik Vierli225283
5
Fredrikstad SK 1
1Isak Solberg213164
2Sondre Strømberg504385
3Ingrid Sofie Hox Brynildsen212303
4
5
Fredrikstad SK 2
1Marte Hox Brynildsen202093
2Jenny Danevad193091
3Malin Husebye Aamodt83997
4
5
Fredrikstad SK 3
1Emil Husebye Aamodt142305
2Audun Nordby212581
3Syver Strand Gulbrandsen213250
4
5
Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll 1
1Eiril Erlien Solerød180944
2Eline Kravdal224356
3Ole Solli Kvikstad223805
4Pål Solli Kvikstad223671
5Sivert Isak Torseth191165
Heming Orientering 1
1Lukas Jones Arnesen180054
2Astrid Reusch194470
3Henni Hattestad Kristensen233834
4Silja Berstad211293
5
Kongsberg OL 1
1Olai Biseth236317
2Mathis Renard209723
3Håkon Øverby217391
4
5
Kongsberg OL 2
1Martin Torø216710
2Jarand Gustafsson196856
3Simen Sommerstad Røste192421
4
5
Kongsberg OL 3
1Jon Strand183843
2Arne Biseth234144
3Jan Olav Bergan205394
4
5
Kongsberg OL 4
1Elise Renard238174
2Ingrid Lesteberg95246
3Iselin Høivold198838
4
5
Konnerud IL 1
1Hanna Spangberg212139
2Johanne Storhaug212446
3Julie Økern Hågård226183
4
5
Konnerud IL 2
1Fredrik Fet Andersen228468
2August Hellerud Sire153555
3Hans Mathias Økern Hågård77057
4Ola Gjermstad Pettersen224741
5
Nydalens SK 1
1
2
3
4
5
Nydalens SK 2
1
2
3
4
5
Nydalens SK 3
1
2
3
4
5
Nydalens SK 4
1
2
3
4
5
Nydalens SK 5
1
2
3
4
5
Nydalens SK 6
1
2
3
4
5
Raumar Orientering 1
1Emma Ailin Skårbø223944
2Erle Fosstveit211850
3Eirill Johanne Andersen Maribo97281
4Maren Julie Finstad167071
5
Raumar Orientering 2
1Jokob Ramse Dønåsen217849
2Alvin Andersen Maribo217702
3Kevin Rommetvedt212663
4
5
Sandefjord OK / Botne SK / Hedrum OL 1
1Diderik Rønning Bøe213701
2Daniella Gjone213501
3Annika van Raaij187291
4Othilie Kvilhaug Skavhellen181806
5
Sturla, IF 1
1Mats Johnsen212035
2Henrik Kaiser203306
3Kristian Kaiser229743
4
5
Ås-NMBU Orientering 1
1Astri Bredal-Knutsen224293
2Jens Storaunet223950
3Lea Haug234087
4
5
Ås-NMBU Orientering 2
1Tellev Grindflek234079
2Wiel Marie Lillehammer226012
3Akvile Petrakova
4Sigurd Storaunet212205
5Gunnar Bjerva223931

Annonser

IOF Eventor