Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kløftefossløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kløftefossløpet
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: søndag 6 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 408 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BerganKongsberg OL184532
Ellinor Haugen HvidebergOK Skeidi64743
Nila HillerenEiker OL96855
Jenny Hovdenak HolmesEiker OL211859
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Magnus LestebergKongsberg OL222481
Anna Maria PedersenModum OL501276
Maren Sofie SandOK Skeidi91519
Silje StrandLierbygda OL149009
Kristian Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF10022
Marius Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF202130

D 10-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora AkselsenKonnerud IL224233
Marte EgerKongsberg OL196871
Frida HopeModum OL99113
Iselin HøivoldKongsberg OL198838
Ingrid LestebergKongsberg OL222261
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Oda OpsethRingerike OL212144
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341
Hanna SpangbergKonnerud IL212139
Johanne StorhaugKonnerud IL212446

D 10-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL79005

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Marie KvarmeSturla, IF183830
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063

D 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril HolenKonnerud IL228510
Annabell Aunmo KjellevoldModum OL213144
Hedda Kind KjellevoldModum OL223849
Sunniva VienaRingerike OL61056

D 15-16 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inês AugustoKongsberg OL222697
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Yona JacqueminKongsberg OL215992
Tiril KihleKonnerud IL212654
Romane LesquerKongsberg OL215995
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ana PachecoKongsberg OL209723
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Ana SilvaKongsberg OL183842
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Karoline TorøKongsberg OL183883
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 17-A kort (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AmundsenRingerike OL215577
Solveig Eline BergIL Tyrving203507
Silje CarlsenSturla, IF212906
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL88779
Anne Gro HavikenModum OL400594
Anette Larsen AkselsenKonnerud IL67708
Anni SaarelaKonnerud IL225931
Anna Isnes TyseEiker OL185892
Hanne Bredde VigSturla, IF158110
Lenka WestinPorsgrunn OL92307
Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF188450

D 17-C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tanja AppenzellerFossum IF209952
Inger-Helene CarlsenSturla, IF192127
Katherine EstepKonnerud IL214922
Lene FlessebergKongsberg OL502920
Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF195790
Martine JægtvikKonnerud IL500243
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Mona Dalegård LøkenKongsberg OL200603
Maren NorderudIL Tyrving502350
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll221395
Inger SvalandOL Vallset/Stange506225

D 17-A Lang (60)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL210737
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Helena Alves LimaKongsberg OL216085
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Kristine BergliaEiker OL208169
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Betty Ann BjerkreimIL Tyrving183853
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Cecile CalandryKongsberg OL215961
Amandine CavarrocKongsberg OL215962
Hélène ChampignyKongsberg OL215991
Marine DudoignonKongsberg OL215739
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Thea Charlotte HansenRøyken OL207005
Anita HillerenEiker OL94140
Ragnhild HjermstadFossum IF502915
Christine HoenEiker OL192291
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628
Inês JoséKongsberg OL229613
Anette JuveliKonnerud IL198905
Pernille KatlaFossum IF191341
Kirsti KringhaugRingerike OL504808
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Ingeborg KvarmeSturla, IF67403
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Agnes LeoHalden SK504590
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296
Juliette MilhaudKongsberg OL214503
Marte NarumNydalens SK200006
Anne Line Nydal BergliaEiker OL504618
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399
Kamilla OlaussenFredrikstad SK500304
Louise OramBækkelagets SK197974
Lilou PaulyKongsberg OL215990
Bárbara PereiraKongsberg OL218082
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Anniken RanvikKonnerud IL504337
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Line Drange RuudRøyken OL193703
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Malin SandstadFreidig504681
Oda J SikkelandIL Tyrving501590
Kari StrandKongsberg OL504502
Synne StrandAsker Skiklubb500265
Tale StrandKongsberg OL504515
Ida TiltnesIL Tyrving192593
Mariann UlvestadBækkelagets SK238119
Siri UlvestadNydalens SK504622
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Aina VienaLarvik OK160318
Zoé VillarKongsberg OL215978
Emilie WestinNydalens SK203458
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL182073
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777

D 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin EgerKongsberg OL196870
Hege FeiringIL Tyrving186189
Hilde HovdenakModum OL191353
Arnhild KroghOppsal Orientering504688
Ingrid KvistadKongsberg OL504457
Synnøve NybøKonnerud IL215007
Trine OpsethRingerike OL87529
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Mette SpangbergKonnerud IL173215

D 50- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Åshild FlatebakkenIL Tyrving220908
Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL217263
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Hege HeibergHadeland OL187205
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Helle HundseidIL Tyrving199498
Tove Beate JelstadModum OL97963
Solveig KongsrudModum OL207986
Anne-Kristin KvammeRingerike OL78998
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF192581
Eirin MathiesenRingerike OL192379
Beth NicolaysenKongsberg OL177546
Anne Kristine NorderudIL Tyrving220780
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL222089
Sissel SkovlyRingerike OL500242
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Kjersti StræteRingerike OL79007
Lucie StørmerFossum IF
Hanne Løver ThonModum OL501171

D 55- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving211335
Åshild BergstølKongsberg OL207015
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Unn Hilde HeggedalKongsberg OL207010
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL98609
Katrine Hjelsteh LarsenKongsberg OL175805
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
May Jorunn RognlienModum OL87079
Solveig SikkelandIL Tyrving501595
Kjersti SkantzeIL Tyrving186157
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Aas OlsenEiker OL173149
Grete S B HoviSkien OK502919
Marianne SpanliLierbygda OL187106

D 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Aud KjemperudEiker OL184662
Nina KolbergIL Tyrving159520
Aud I SpjelkavikIL Tyrving241750
Kari StrandeRingerike OL87520
Inger TiltnesIL Tyrving234973
Linda VerdeSturla, IF209838
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

D 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne BræckKongsberg OL98986
Synnøve DalvaBø OL88670
Liv HorntvedtIL Imås411914

H 10-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Oskar HopeModum OL213031
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL224741
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Martin TorøKongsberg OL216710

H 10-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gabriel Almeida VilaçaKongsberg OL216101
Arne BerganKongsberg OL502336
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Fábio Daniel Duarte MonteiroKongsberg OL217984
Jo Randar HolmøyHadeland OL500665
Martin KaiserSturla, IF222549
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Henrik Holm NesModum OL223764
Nuno Peixoto de AlmeidaKongsberg OL201971
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Lage Røhnebæk KongsrudModum OL158998

H 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL68556
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Adam ConwayKongsberg OL201777
Vetle DrageKongsberg OL502338
Johan EgerKongsberg OL500586
Paolo FlechetKongsberg OL214612
David GeryKongsberg OL216010
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Olav Kristian LundKongsberg OL228395
Mathis ReboulKongsberg OL215819
André Serra CamposKongsberg OL183843
Sigurd SmemoSturla, IF189146
Swann VigierKongsberg OL216007

H 17-A kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Severin BergliaEiker OL200516
Peter CarlsenSturla, IF207695
Eirik GullordGjø-Vard OL67531
Vebjørn RøtvoldKongsberg OL214953

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders JohnsenSturla, IF206565
Thor NorderudIL Tyrving188842

H 17A Lang (78)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Emil AhlbäckFossum IF500294
Tomás Alves LimaKongsberg OL216105
Lars-Inge ArnevikRingerike OL236503
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Antoine BécaertKongsberg OL216038
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Morten Taraldsten BrunesModum OL502583
Eirik BrynildsenEiker OL500591
Sabin CoupatKongsberg OL215749
Jostein Svaland DaleVang OL191177
José Pedro Dias Nascimento FernandesKongsberg OL216104
Oliveira DiogoKongsberg OL238174
Sølve DrageKongsberg OL502238
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037
Mats EidsmoFreidig179813
Bjørn EkebergIL Tyrving500261
Bendik EliassenFredrikstad SK500903
Antoine FaureKongsberg OL215820
Luís Henrique Ferreira AmorimKongsberg OL216116
Robert FredriksenNotodden OL502352
Mathis GennaroKongsberg OL216008
Peter GisholtFossum IF198904
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Victor GonetKongsberg OL216070
Sverre GrafferRingerike OL192203
Jonas GrønliFreidig215144
Elias GuilhemKongsberg OL216031
Håvard HagaNydalens SK502921
Charles HalaasFossum IF209868
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Audun HeimdalNTNUI183721
Martin Borge HeirFossum IF174826
Erling HjermstadFossum IF190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL503556
Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving199496
Hallvard KorenOK Moss504468
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Sami LasfarKongsberg OL215971
Ola LestebergKongsberg OL211224
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772
Håkon LundKongsberg OL500550
Ivar LundanesIL Tyrving200904
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Carlos Manuel RochaKongsberg OL198920
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Einar MelsomFossum IF183652
Sigurd MelsomFossum IF202990
Jakob MoOL Toten-Troll197755
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Jan Erik NaessFossum IF504581
Geir NilsenViul Orienteringsklubb505199
Mathias NipenBækkelagets SK186079
Thomas NipenBækkelagets SK197815
Mats NordbrødenHalden SK184943
Torgeir NørbechIL Tyrving505298
Lukas PetersonIFK Umeå192648
Andrieux QuentinKongsberg OL216071
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Henrik Drange RuudRøyken OL502540
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Lars SandstadFreidig504578
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Odd StrandKongsberg OL501473
Emil StørmerFossum IF214741
Leif StørmerFossum IF203638
Oskar StørmerFossum IF209002
Øystein SørensenNydalens SK232977
Anders TiltnesIL Tyrving159512
Julien VuittonKongsberg OL216069
Håvard WedegeKristiansand OK206479
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204669

H 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Herman VogtKonnerud IL

H 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL504705
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
André JægtvikKonnerud IL500282
Karl-Johan MalmbergIL Tyrving199327
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Per Erik OpsethRingerike OL160317
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786
Espen RøsteKongsberg OL204757
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF188449

H 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99164
Nils Inge BrurbergSturla, IF181578
Per GustafssonKongsberg OL203004
Håvard HalvorsenKonnerud IL206425
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Bjørn JohannesenKongsberg OL168407
Syver LøkenKongsberg OL178250
Terje MelsomFossum IF183681
Torkjel NesheimIL Tyrving190573
Erik SaugerudKonnerud IL187097
Arild StorheimKongsberg OL500592
Vidar StrandLierbygda OL169008
Juha VienaRingerike OL61055
Roger WiikSturla, IF205502
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 55- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL220777
Bjørn BaklidKonnerud IL500118
Trond BaklidKonnerud IL500289
Hallvard BergIL Tyrving203634
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Phil ConwayKongsberg OL201600
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Lars D. FjeldstadRingerike OL98502
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Frode KamsvågIL Tyrving199499
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL222168
Bjørn Victor LarsenKongsberg OL180836
Tom RådahlIL Tyrving501131
Hroar SannaRingerike OL87554
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003
Roar TønnessenKongsberg OL198916
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Kjell WestinPorsgrunn OL480106

H 60- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Gunnar DahlRingerike OL78999
Morten DåsnesRingerike OL198537
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL200005
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Frode LøsetRingerike OL192394
Ove MartinsenHauketo IF199744
Per SchancheAsker Skiklubb182094
Don SkantzeIL Tyrving186156
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Harald ThonSturla, IF209837
Bjørn WilladssenHeming Orientering226063
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BakkeNedre Sigdal IF202179
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Per Chr. HagenBø OL227680
Leif Roger HultgreenRingerike OL78995
Arne TiltnesIL Tyrving182069

H 70- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Per DalheimKonnerud IL188447
Eirik EriksenSturla, IF191256
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Brede Høibak GundersenRingerike OL236504
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Arne LandeBø OL504467
Helge RevhaugRingerike OL214964
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving174746
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Kjell StenstadvoldIL Tyrving211181
Tor SørensenEiker OL173346
Trond WettergreenDriv IL180270

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Erling TidemannLommedalens IL168119

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per MeilandLommedalens IL214982
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

Annonser

IOF Eventor