Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Holleialøpet og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Holleialøpet og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: søndag 2 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 154 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Martine RøkebergEiker OL244009
Hans Kristian WigerModum OL144697
Jørgen WigerModum OL216690

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida HopeModum OL204724
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte EgerKongsberg OL196871
Hanna SpangbergKonnerud IL212139

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Annabell Aunmo KjellevoldModum OL213144
Marie KvarmeSturla, IF183830
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Hedda Kind KjellevoldModum OL223849

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Lien GrøtbergKongsberg OL234154

D 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Iselin SørensenSturla, IF82105
Karoline TorøKongsberg OL183883
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Aurora MoholthKongsberg OL229426
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF195790
Gro SandKongsberg OL172220

D 17 AL (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Hope BarthRingerike OL503318
Helene EgerKongsberg OL215112
Guri Sollien HulbakHemsedal IL228377
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Anne Marthe PeveriEiker OL211458

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777

D 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Kristin EgerKongsberg OL196870
May Ingela HopeModum OL204724
Tanja InstanesSturla, IF226658
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Ingrid KvistadKongsberg OL504457
Larysa MironavaModum OL63605
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Mette SpangbergKonnerud IL173215

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF192581
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Hanne Løver ThonModum OL501171

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud KjemperudEiker OL184662
Aud I SpjelkavikIL Tyrving241750

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991

D 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Hanne BræckKongsberg OL98986
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian KaiserSturla, IF229743

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Oskar HopeModum OL213031
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Sebastian RøkebergEiker OL213583
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OL502336
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Martin KaiserSturla, IF222549
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Endre SandKongsberg OL236449
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134

H 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Vetle DrageKongsberg OL502338
Johan EgerKongsberg OL500586
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Lukas KlausenSturla, IF213015
Olav Kristian LundKongsberg OL228395
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Halvor RudningenHemsedal IL186190
Sigurd SmemoSturla, IF189146
Sindre UlsakerHemsedal IL206352
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Hope BarthRingerike OL172011
Harald BerganKongsberg OL502337
Peter CarlsenSturla, IF207695

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders JohnsenSturla, IF206565
Gunnar SandenEiker OL96810
Roger WiikSturla, IF205502

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793

H 17 AL (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar GisholtFossum IF226659
Peter GisholtFossum IF198904
Bjørn HaavengenKongsberg OL188468
Sindre SandvenBækkelagets SK504330
Johan Kristian UndelandSturla, IF236813

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Eivind TonnaAsker Skiklubb190806

H 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL504705
Anders GustafssonSturla, IF189130
Jørn-Are LongfjeldModum OL212789
Stig MellingRingerike OL215004
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Endre UlsakerHemsedal IL243730

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ByeModum OL193869
Lars EnerhaugenModum OL211550
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Per GustafssonKongsberg OL203004
Stein H. HagenFossum IF504815
Gunnar HopeModum OL212760
Thomas KaiserSturla, IF97536
Jon Erik KvarmeSturla, IF505431
Rune SørensenSturla, IF189047
Atle WølloKongsberg OL177837
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Jørgen MårtenssonModum OL86867
Njål NoreAsker Skiklubb182023

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter F. JohannessenSturla, IF231518
Ivar LindsethRingerike OL220878
Per SchancheAsker Skiklubb182094

H 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind HoveidAsker Skiklubb168818

H 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Kjell GrønhovdModum OL501141
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Helge RevhaugRingerike OL214964
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638

H 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Øystein MadsenHaugerud IF239500
Arne ØfsthusAsker Skiklubb502245

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

Direkte A (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anton PlaianAsker Skiklubb191589

Direkte C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Enikø BertalanAsker Skiklubb400264
Kjetil SpangbergKonnerud IL96848

Annonser

IOF Eventor