Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østmarka Open - Løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Østmarka Open - Løp 2
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 28 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 44 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidrun AikioKlubbløs
Leon Eiebakke WagerFossum IF

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine Arntsen HaugØstmarka OK212372
Martine Berg-OlsenØstmarka OK224006
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gina BrevikØstmarka OK212046
Sigrid NermoenØstmarka OK212419

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Alexandra LinløkkenØstmarka OK203516
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068

Damer-A (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471

Damer-AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BrevikØstmarka OK212503
Matilde HolenØstmarka OK203517
Ingrid NermoenØstmarka OK220857

Damer-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena GranbergØstmarka OK223499
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL197023

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius Knøsberg EsvallØstmarka OK
Espen Tinius SørensenØstmarka OK203470

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob GilljamØstmarka OK224108
Mathias LinløkkenØstmarka OK203469
Kristoffer NomelandØstmarka OK223617
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Håvard RønningenØstmarka OK223687
Andreas SandernesØstmarka OK212449

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus JystadØstmarka OK212531
John OtterleiØstmarka OK179410

Herrer-A (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK503507
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Andreas RambergØstmarka OK207518
Matthew SpeakeBækkelagets SK204099

Herrer-AK (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas GrøstadØstmarka OK224003
Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK79106
Per Arne KarlsenØstmarka OK223502
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL504476
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152

Herrer-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemens189000
Ole Martin NomelandØstmarka OK224414

Annonser

IOF Eventor