Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Grankvistløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Grankvistløpet
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: lørdag 3 november 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 72 påmeldte deltakere.

Åpen N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard HilmarsenKlubbløs
Emil Hanssen LautenØstmarka OK
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Solveig Ruud TednesØstmarka OK
Kristin SendstadKlubbløs

D13-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068

H13-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred Eckmann AronsenNittedal OL186203
Jakob GilljamØstmarka OK224108
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
John OtterleiØstmarka OK179410
Håvard RønningenØstmarka OK223687
Andreas SandernesØstmarka OK212449

Damer A Mellom (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunvor RuudØstmarka OK200613
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

Damer A Kort (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena GranbergØstmarka OK223499
Linda HanssenØstmarka OK203515
Katrine HolenØstmarka OK220802
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Hilde JarstadmarkenØstmarka OK206012
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Torild JørgensenØstmarka OK231306
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Jartrud SteinsliØstmarka OK221250
Heidi VogtØstmarka OK68166

Herrer A Lang (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar EastwoodLillomarka OL191287
Audun JørgensenØstmarka OK231406
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186830
Timothy RichardsonNydalens SK506692
Odin TellesbøØstmarka OK221259

Herrer A Mellom (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemens189000
Tom BerganFet OL181103
Håvar BrevikØstmarka OK211350
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Olav EideBækkelagets SK239048
Raphael Guedes Barreiros NetoKlubbløs505677
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
Michael Eckmann JensenNittedal OL212400
Erik NæssØstmarka OK227720
Petter NæssOppsal Orientering506677
Sebastian PetersKlubbløs
Andreas RambergØstmarka OK207518
Inge RambergØstmarka OK233493
Ingar SolbergOlderskog IL400866
Per StedjeØstmarka OK221260
Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK228372

Herrer A Kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Martin GilljamØstmarka OK
Thomas GrøstadØstmarka OK224003
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605
Karl GustavsenØstmarka OK179932
Dag HauglandØstmarka OK224500
Jens Magnus RønningenØstmarka OK

Åpen-C (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Eckmann AronsenNittedal OL202097
Kim Berg-OlsenØstmarka OK203472
Marcus Berg-OlsenØstmarka OK
Aksel EideBækkelagets SK204533
Henrik GudimØstmarka OK212620
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK212498
Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK223694
Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK224201
Korhan MarkussenKlubbløs
Jane NilsenØstmarka OK
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Ping OuyangØstmarka OK181679

Annonser

IOF Eventor