Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Mellom
Arrangørorganisasjon: Emblem IL
Dato: søndag 6 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 46 påmeldte deltakere.

C-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Britt DrønnesundEmblem IL200922
Torild HoleVelledalen IL236407
Ruben Stave KlokkVelledalen IL505830
Marianne SkusethBø OL
Linda Ramsevik TeigeneEmblem IL235215

D-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma DrønnesundEmblem IL212338
Helene Heggheim JensenEmblem IL212568
Silje Heggheim JensenEmblem IL212434
Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL212469

D13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie DrønnesundEmblem IL212435
Cornelia HoleneEmblem IL212698

D17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie SjåholmMolde og Omegn IF204616
Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF501776

D50 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne LykkeEmblem IL199658

H-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil BalonVelledalen IL223772
Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL223864
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL223766
Theodor TorgersenEmblem IL225128
Noah TryggestadEmblem IL212475

H11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL212557

H13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Skytterholm StandalEmblem IL212668

H15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Abel Gangeskar HornelandMolde og Omegn IF224836

H17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF180851

H40 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank DrønnesundEmblem IL200989
Christer JensenEmblem IL199279
Arunas RazickasEmblem IL227727
Arunas SaunoriusMolde og Omegn IF216764
Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF204853

H50 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig BratsbergMolde og Omegn IF78906
Eivind MorstølMolde og Omegn IF203462

H60 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BirkelandEmblem IL
Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF501668
Geir NilsenEmblem IL165580
Audun ÅrøenEmblem IL78497

H70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BergMolde og Omegn IF202978
Asbjørn HeggemHalsa IL82236

H80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Einar EngesmoEmblem IL78507

D21 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF154630
Pernille Ibsen LervågVelledalen IL501274

H21 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mateusz BalonVelledalen IL236405
Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK227062
Såmund BotnenBø OL88669
Markus GladEmblem IL220766
Åsmund SteenEmblem IL165579
Henning Osnes TeigeneEmblem IL180209

D13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line TryggestadEmblem IL212374

Annonser

IOF Eventor