Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM mellom kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM mellom kvalifisering
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: fredag 14 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 192 påmeldte deltakere.

D 21-E (70)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNTNUI502880, 3885282
Marianne AndersenKristiansand OK170604, 3666849
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK231241
Silje ArntzenNTNUI502700, 3583846
Andrine BenjaminsenLillomarka OL502886, 3885613
Kristine BergliaEiker OL208169, 3597481
Ronja BjörklundNTNUI504708, 3966991
Ingvild BrekkeNTNUI170780, 3659513
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3885290
Synnøve BråtenVegårshei IL179370, 3374543
Marianne DæhliNydalens SK221273, 3618022
Ingeborg EideByåsen IL199727, 3801479
Mari FastingByåsen IL500296, 3777844
Kristine FjeldboIL Tyrving168868, 3621000
Aurora FossøyNTNUI62220, 3445681
Synne FossøyNTNUI98004
Runa FremstadLarvik OK216870, 3598265
Marthe GløersenBækkelagets SK501217, 3781937
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890, 3785045
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304, 3980893
Maren Jansson HaverstadNTNUI504689, 3255163
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3946902
Vigdis HobølOppsal Orientering221436, 3982071
Linn HokholtIL Tyrving214837, 3597572
Marion HuberNydalens SK226171, 3809480
Gunvor Hov HøydalFossum IF201520, 3987005
Lizzie InghamHalden SK216466, 3666054
Marie Hammer IversenØstmarka OK504481
Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering500307, 3885126
Emma JohanssonEmblem IL198042, 3598042
Eva JurenikovaHalden SK184340, 3693496
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK237786
Marit KahrsFredrikstad SK211091
Karen Oline KolstadNTNUI212749, 3598497
Ingrid LundanesNTNUI235111, 3594934
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575, 3710910
Vilde MalmeiNTNUI207629, 3946191
Lone Malmgren MolstadHalden SK226193, 3835212
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Ingjerd MyhreKongsberg OL502878, 3864535
Lene Therese MyrlandNTNUI506814, 3599339
Marte NarumNydalens SK506969, 3577046
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293, 3885209
Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SK184267, 3597739
Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI229646, 3877396
Kamilla OlaussenFredrikstad SK500304, 3597549
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Audhild Bakken RognstadEmblem IL181664, 3676889
Hanne SandstadFreidig206030, 3505393
Jo ShepherdHalden SK85408, 3775889
Martha Kalvig SkoganNydalens SK215020, 3778727
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110, 3620606
Julie StørmerFossum IF211996, 3154374
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562, 3230364
Kari SvingheimLillehammer OK208088, 3709821
Ingvild TorgersenNTNUI204860, 3681129
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127, 3709573
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066, 3985348
Anna UlvensøenNTNUI182140, 3673902
Marta UlvensøenNTNUI196843, 3676871
Siri UlvestadNydalens SK504622, 3699345
Tonje VassendNTNUI191267, 3587961
Ingvild WangNTNUI158428, 3945136
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005, 3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3918398
Camilla ÖhmanNTNUI208461, 3688298

H 21-E (119)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI181443, 3589595
Emil AhlbäckFossum IF500294, 3884384
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Tor Andreas AndersenOppsal Orientering142520
Oskar AndrénIL Leik504684
Harald Astrup ArnesenHeming Orientering222447, 3724978
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304, 3884848
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301, 3865136
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922, 3624715
Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK227062
Ola BergerByåsen IL170612, 3028792
Isak BergsetFrol IL225930, 3599297
Dag BlandkjennKristiansand OK197997, 3815594
Bojan BlumensteinNydalens SK193877, 3616307
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939, 3722147
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering221058, 3720000
Alan CherryNydalens SK200459, 3860467
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879, 3443496
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084, 3980216
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK483040, 3946571
Vegard DanielsenKristiansand OK230085, 3621273
Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering503256, 3885076
Mathias DrageKongsberg OL500240, 3084340
Henrik EijsinkNydalens SK503558, 3603875
Bjørn EkebergIL Tyrving500261, 3598083
Olav EkrheimBækkelagets SK195567
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823, 3625100
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434, 3621158
Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK187227, 3598331
Karl FremstadIL Tyrving211281
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Håvard HagaNydalens SK502921, 3782182
Magne HagaRaumar Orientering196844, 3947470
Trygve HeggedalKongsberg OL214978, 3666435
Audun HeimdalNTNUI183721, 3917200
Truls HestengenOppsal Orientering237772
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996, 3626967
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering504806, 3597374
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010, 3776093
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893, 3880465
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906, 3623873
Espen JakobsenIL Tyrving504561, 3971249
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997, 3701604
Magne JutulstadBækkelagets SK221404, 3227857
Morten JørgensenKristiansand OK221391, 3591039
Carl Godager KaasBækkelagets SK170550, 3780640
Wolfgang KampelBækkelagets SK500597, 3959798
Mattias KarlssonFredrikstad SK210109, 3620721
Ola KeiseråsIL Leik506688, 3705290
Steinar KollerudLillomarka OL174825, 3598885
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering504279
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772, 3588829
Ivar LundanesIL Tyrving200904, 3596327
Carl Petter LyngenFrol IL211600, 3585916
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016, 3709318
Arne Johannes LøkkenNTNUI231459, 3597069
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333, 3624970
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916, 3597986
Jostein MoeIL Vindbjart226027
Viggo MolundIL Imås206411
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Håvard MyhreBækkelagets SK198915
Elias T. MølnvikNTNUI211647, 3870714
Erlend Nilsen SandnesNTNUI227726, 3598141
Jon NilsenVegårshei IL192451, 3623907
Anders NordbergNydalens SK181232, 3793700
Mats NordbrødenHalden SK184943, 3780855
Peter NordbrødenNTNUI184944, 3671427
Rune NygaardIL Gular207699
Are Smeland NygårdseterVegårshei IL206436
Torgeir NørbechIL Tyrving505298, 3614930
Anders Felde OlaussenNTNUI182081, 3599248
Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart507083, 3588183
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696, 3624194
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering192906, 3621976
Øystein PettersenNydalens SK192639, 3685583
Matthieu PuechHalden SK209924
Øystein RappRaumar Orientering187318, 3506821
Damien RenardKongsberg OL201971
Vegard RuttenborgIL Tyrving177243, 3615994
Thomas RuudOppsal Orientering500636
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908, 3621075
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561, 3778263
Sindre SandvenBækkelagets SK504330, 3588159
Morten Severin SaueIL Tyrving159508, 3985033
Martin SchälliBækkelagets SK191456, 3780459
Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL241718
Paul SirumFrol IL211470, 3943198
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293, 3684511
Yngve SkogstadFrol IL502895, 3817269
Matthew SpeakeBækkelagets SK204099, 3618659
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK500298, 3885191
Ralph StreetBækkelagets SK502673, 3904521
Leif StørmerFossum IF203638, 3597309
Oskar StørmerFossum IF209002, 3599305
Stian SundsvikFrol IL234909, 3691508
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK211401, 3689411
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810, 3779261
Andreas SævigOppsal Orientering507094
Andreas SølbergIL Leik506777, 3641958
Ola TellesbøHadeland OL229710
Anders TiltnesIL Tyrving159512
Thomas TubbehaugenOK Moss222453, 3895018
Håvard Mo VaadalNTNUI501732, 3925393
Olav VestølVegårshei IL206427, 3421112
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Sigve VågsnesOppsal Orientering180877, 3617578
Håvard WedegeKristiansand OK206479, 3661774
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett502887, 3980869
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204669, 3588761
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552, 3949302
Are WigaardOppsal Orientering214979, 3626850
Øyvind WiggenByåsen IL500061, 3915832
Emil WingstedtHalden SK208496, 3693660
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK506811
Marius ØieLøten o-lag501531, 3599271
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258, 3620341

D 21 Guest (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charmaine FungHKOXCC
Charlotte WatsonLillomarka OL503399

H 21 Guest (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brian PoonHKOXCC

Annonser

IOF Eventor