Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hemingkjappen m/innlagt intro til ski-o

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hemingkjappen m/innlagt intro til ski-o
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: tirsdag 13 mars 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 64 påmeldte deltakere.

Damer - mellomlang løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BlindheimLillomarka OL3504479
Elena GrandNydalens SK187012
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564
Malene JebsenHeming Orientering3668720
Anne MadslienNydalens SK3818739
Pauline MyklebustIL Koll3717253
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3043221
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Live ØstvoldHeming Orientering3607983

Damer - lang løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trude FixdalIL Koll190628

Herrer - kort løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm
Ole Jacob MyklebustIL Koll
Alexander RødstenHeming Orientering3778339
Sondre Tandberg ØhrnIL Koll

Herrer - mellomlang løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AulieIL Koll
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Jonas HickenIL Koll
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3653284
Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb
Terje Wiig MathisenOpen iT3778594
Johannes Salvesen-LundeIL Koll
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285

Herrer - lang løype (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF3886611
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Erik BorgIL Koll
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Kasper FosserHeming Orientering3662384
Ferdinand FremmingHeming Orientering3667177
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering3887056
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598
Stein H. HagenFossum IF3886918
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Sindre LangaasNydalens SK203666
Johan LundeIL Koll
Mons Kristian LøvfaldNydalens SK
Mikael OlaussonOslostudentenes IK3025376
Fridtjof ReuschHeming Orientering3672045
Henrik ReuschHeming Orientering3887072
Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering3637758
Karl Even RyghHeming Orientering
Claes-H. UngerLillomarka OL
Henrik WahlstrømHeming Orientering3653011
Ottar WiklundNydalens SK3886330
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Kristian ØstermannHeming Orientering3649175

Nybegynnerløype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian BorchseniusHeming Orientering
Jakob Refvem KolderupIL Koll
Stian LillegårdLillomarka OL3885944
Josefine Oraug RyghNydalens SK
Anna Elisabeth RyghHeming Orientering
Emma Johanne RyghHeming Orientering
Karl Oraug RyghIL Koll
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

Annonser

IOF Eventor